مهران بیت

معرفی دو سایت رایگان تحلیل آنچین

دلایل زیادی وجود دارد که نخواهید به سایت های بزرگ خارجی که تحلیل های خوبی هم ارائه می کنند …

مهدی محمدی
مقالات
۲۱ آبان , ۱۴۰۲
47 بازدید

دلایل زیادی وجود دارد که نخواهید به سایت های بزرگ خارجی که تحلیل های خوبی هم ارائه می کنند ماهانه پول پرداخت کنید. شاید مشکل انتقال پول دارید یا خود سایت به مشتریان ایرانی سرویس ندهد یا سرمایه کمی دارید و پرداخت صدها دلار برای دریافت تحلیل ها صرفه ندارد. اگر به هر دلیلی نمی خواهید از بخش پولی سایت های بزرگ تحلیل آنچین استفاده کنید، بدانید که لازم نیست قید تحلیل آنچین را بزنید. ده ها سایت دیگر وجود دارند که خدمات ارائه ی داده ها و نمودارهای تحلیل آنچین را به صورت رایگان ارائه می دهند.

قبل از اینکه به معرفی چند سایت برتر رایگان ارائه دهنده ی داده های آنچین بپردازیم ذکر چند نکته ضروری است. ابتدا اینکه با جستجو در بخش رایگان سایت هایی مثل کریپتوکوانت یا گلسنود یا حتی lookintobitcoin که در همین سایت مهران بیت معرفی شده اند، مطمئن شوید که چیزی بیش از آن اطلاعات می خواهید. دوم اینکه کیفیت ظاهری و تجربه ی کاربری سایت های رایگان ممکن است به اندازه ی سایت های گران و معروف نباشد زیرا عموما این سایت ها توان مالی برای پرداختن به ظاهر سایت خود ندارند و از سوی معتقدان به پروژه های متن باز و یا کپی لفت راه اندازی شده اند. پس نیاز است کمی بیشتر با سایت سر و کله بزنید.

سایت lookintobitcoin

این سایت را مفصل تر در مقاله دیگری بررسی کرده ایم و در اینجا به آن نمی پردازیم. این سایت نمودارهای خود را به صورت رایگان عرضه کرده و فقط بخش Alert آن پولی است و بیش از 25 معیار آنچین مختلف را بر روی سایت خود قرار داده است.

سایت tsypruyan.github.io

یک سایت بسیار ساده و بدون هیچ حواشی اضافی که فقط یک بخش اصلی دارد که نمودارهای اطلاعات آنچین را ارائه می کند و مهمترین نمودارها و معیارهای سایت های بزرگ را در خود جا داده است. البته فقط بلاکچین بیتکوین هدف تحلیل های این سایت است و برای بلاکچین های دیگر چیزی تعریف نشده است.

 

کپی لینک
نظرت رو اینجا برامون کامنت بزار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
آشنایی با فیشینگ و انواع آن

نوعی حمله سایبری می‌باشد. فیشر خود را به عنوان یک نهاد یا تجارت معتبر معرفی مینماید …

خیز افزایشی قیمت کاردانو در سال 2021

در 18 ماه گذشته بازار ارزهای رمزنگاری شده سرمایه گذاران این عرصه را با نوسانات شدیدی رو …

استخراج ابری ارز های دیجیتال(کلود ماینینگ) چیست؟

حتما تا به حال با سایت های هرمی که ادعای استخراج ارز دیجیتال را بدون هیچگونه …