مهران بیت

معرفی متاورس My Neighbor Alice

یک بازی آنلاین درآمد زا که قرار است بهار 2022 به طور کامل عرضه شود. تا انتشار آن چیزی نمانده …

مهدی محمدی
مقالات
۲۱ آبان , ۱۴۰۲
50 بازدید

یک بازی آنلاین درآمد زا که قرار است بهار 2022 به طور کامل عرضه شود. تا انتشار آن چیزی نمانده، پس بیایید کمی بیشتر درباره این بازی بدانیم.

My Neighbor Alice یک بازی چند نفره است که در آن بازیکنان زمین های مجازی خود را می سازند و آباد می کنند، با همسایگان خود بده بستان دارند، تعدادی فعالیت روزانه را کامل کرده و پاداش دریافت می کنند. در این بازی می توانید کشاورزی کنید، نقشه های مطابق میل خود را در زمین پیاده کنید و اقلام به دست آمده را معامله کرده، امتیاز و سود کسب کنید.

این بازی با الهام از بازی های موفق Animal Crossing، بهترین های دو جهان را با هم ترکیب می کند: روایتی که در آن بازیکنان از گیم پلی و سبک بازی لذت ببرند و همچنین اکوسیستمی برای بازیکنانی که می خواهند NFT جمع آوری و مبادله کنند حتی اگر ندانند اصلا NFT چه هست!

بازی My Neighbor Alice چطور کار می کند؟

یک آواتار نماینده ی هر بازیکن است و بازیکنان از طریق آواتارهای خود با یکدیگر تعامل دارند. مثل اکثر بازی های مبتنی بر NFT این آواتار را می توان با نصب دارایی های دیجیتال مختلف ارتقا داد و زیباتر کرد.

این دارایی های دیجیتال بسیار نادر هستند و تعداد کمی از هر کدام از آنها در قالب NFT تولید شده اند و دارای ارزش کلکسیونی هستند.

همینطور آواتار شما می تواند خانه، حیوانات، سبزیجات، تزئینات یا اقلام آرایشی برای خود داشته باشند که می توانید آن ها را خریداری و در بازی مستقر کنید.

چگونه در بازی My Neighbor Alice کسب درآمد کنیم؟

توکن های ALICE پول اصلی بازی هستند. با داشتن این توکن می توانید بازی کنید، در دارایی های درون بازی، در زمین و در لوازم تزئینی برای آواتار خود سرمایه گذاری کنید. همینطور این توکن ها را می توان در سیستم، استیک یا سپرده گذاری کرد. این سیستم برای تشویق کاربران به نگهداری توکن ها و حمایت از اکوسیستم طراحی شده است. این توکن را می توانید از طریق شرکت در رویدادهای مختلف درون بازی مانند مسابقات به دست آورید. از این طریق این بازی درصدد است که برای بازیکنان خود انگیزه های مالی هم ایجاد کند.

سازندگان این بازی سعی کرده اند با راه اندازی بخش سپرده گذاری و استیکینگ، سهامداران و بازیکنان را تشویق کنند تا توکن های خود را در مراحل اولیه ی توسعه ی بازی نگهداری کنند.

وقتی یک کاربر یک NFT را از سیستم خریداری می کند، درصدی از قیمت خرید به یک حساب وثیقه ی ویژه مربوط به NFT می رود. از این طریق کاربران این امکان را دارند که آن NFT را به خود سیستم پس بدهند و معادل آن پول وثیقه شده را دریافت کنند که درصدی از قیمت اولیه ی آن است.

همچنین در این بازی می توان NFTهای خود مثل زمین را به بازیکنان دیگر اجاره داد. قرارداد هوشمند این بازی تضمین می کند که مستاجر نمی تواند زمین یا دارایی شما به بدون رضایت شما به فروش برساند یا از بین ببرد و اطمینان حاصل می کند که با پایان دوره ی اجاره، دارایی به مالک برگردد.

چطور My Neighbor Alice را بازی کنیم؟

پس از اینکه خرید قطعه زمین از آلیس یا از بازار کامل شد، بازیکنان می توانند آن را به هر شکلی که دوست دارند به کار بگیرند. بازیکنان می توانند شکل زمین را تغییر دهند و آن را با آیتم های مختلف درون بازی مانند خانه، دریاچه، تزئینات، حیوانات و گیاهان و چیزهای خریدنی دیگر تزئین کنند. این اقلام درون بازی هم از طریق بازار درون بازی و هم از طریق بازارهای NFT در سایر بلاک چین ها قابل معامله هستند.

راه دیگر کسب درآمد در این بازی این است که شهروند خوبی باشید و حسن شهرتی به هم زده باشید، مثلا در جلسات شورای انجمن به طور مرتب شرکت کنید. در این صورت پاداش های اضافه ای در انتظار شما خواهد بود. این انجمن این امکان را برای بازیکنان فراهم می کند تا روی یک هدف مشترک کار کنند و منابع خود را برای تکمیل فعالیت های سرگرم کننده، تجمیع کنند. به عنوان مثال این بازی رویدادهایی را برگزار می کند که در آن بازیکنان در فعالیت ها و مسابقات خاصی شرکت می کنند.

یک انجمن غیرمتمرکز نیز در بازی My Neighbor Alice فعال است و جایی است که در آن بازیکنان می توانند در مورد فعالیت های بازی بحث کنند، برنامه رای گیری های آینده در سازمان غیرمتمرکز خود را مشخص کنند و دوستان جدیدی را جستجو کنند.

 

کپی لینک
نظرت رو اینجا برامون کامنت بزار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
پرش بلند به سوی NFT ها با ملخ های Grasshopper Farm

بازی بلاکچینی با محوریت کشاورزی Grasshopper Farm، برای جمع آوری NFT طراحی شده …

بازی Lightnite | شلیک کنید، بیتکوین بگیرید

یک بازی آنلاین چند نفره ی هیجان انگیز که در آن بازیکنان می توانند با شلیک به حریفان خود …

نظریه ورود تصادفی (Random walk) چیست؟

نظریه ورود تصادفی به بازار که در انجمن های علمی جایی برای خود باز کرده مدعی است که تغییرات قیمت …