35٪ از استرالیایی‌ها بر این باورند که ارز بیت کوین بیش از ارز فیات معامله می‌شود

یک بررسی جدید در حوزه ارزهای دیجیتال نشان می‌دهد که 35٪ از مردمان استرالیا بر این باورند که در نهایت بیت کوین بیش از ارز فیات معامله می شود. البته به شکل حدودی همین تعداد از پاسخ دهندگان نیز معتقدند که بیت کوین “نقش مهمی در آینده ارز دیجیتال بازی می‌کند.” ارز فیات واحد پولی است در کشورها که پشتوانه فیزیکی آن طلا و نقره نیست و تنها ارتباط بین مقدار عرضه و تقاضادر آن به عنوان پشتوانه محسوب می‌شود.

در بسترهای مقایسه شونده شرکت فایندر، روز سه شنبه نتایج نظرسنجی در مورد ارز رمزنگاری شده با این عنوان منتشر شد که از آن به عنوان یک نظرسنجی غربالگری ملی از بین حدود 1012 استرالیایی یاد کرد. در این نظرسنجی از پاسخ دهندگان سوال شد که آیا آن‌ها با اظهارات مختلف فضای مجازی در مورد بیت کوین موافق هستند؟  چرا که آن‌ها در پاسخ به این سوال یا باید موافق یا مخالف باشند. برای مثال یکی از اظهارات استرالیایی‌ها این بود “که بیت کوین به طور گسترده‌تری از واحد پولی فیات معامله می‌شود.” این شرکت طبق تحقیقات انجام شده اظهار داشت که از هر 3 استرالیایی 1 نفر آن که این تعداد برابر با  35٪  از جمعیت کل استرالیا است معتقدند که “بیت کوین در نهایت بیش از ارز سنتی فیات مورد معامله قرار می‌گیرد.”

خانم کیت براون، که یک متخصص امور مالی شخصی در شرکت فایندر است در این مورد اظهار داشت: “در حالی که تنها 17٪ از ارز رمزنگاری شده Aussies خود استفاده می‌کنند دو برابر همین تعداد اعتقاد دارند که این ارز نقش مهمی در آینده دارد.”

او همچنین اعلام کرد به طور کلی 17%، baby boomers45 % و  millennials 30%، Gen X 25%، Gen Z به نسبت بیت کوین در این کشور محبوبیت دارند و موافقت خود مبنی بر نظریه محبوب بودن ارز بیت کوین در بین استرالیایی‌ها را تایید کرد.

 از شرکت‌کنندگان درنظرسنجی سوال شد که آیا آن‌ها موافق هستند که “بیت کوین تبدیل به راه یک سرمایه‌گذاری قانونی در استرالیا شود؟” از بین پاسخ دهندگان 50٪ گفتند جوابشان مثبت بود و در همین حال، 63٪ از آنان معتقد بودند که بیت کوین یک ارز کاملاً شانسی است. همچنین  از آن‌ها پرسیده شد “بیت کوین حبابی است که سرانجام منفجر خواهد شد؟ ” که البته 73٪ از پاسخ ها به این سوال بله بود.

از پاسخ‌دهندگان به سوالات نظرسنجی همچنین این سوال مهم پرسیده شد” که آیا برنامه‌ای برای تجارت ارز رمزنگاری شده دارند؟” 15٪ به آن پاسخ مثبت دادند در حالیکه 73٪  از پاسخ مثبت دهندگان برنامه تدوین شده‌ای در دست نداشتند. البته 12٪ دیگر از آن‌ها گفتند که در حال حاضر برنامه تجارت رمزنگاری ندارند اما قصد دارند در آینده نزدیک یک برنامه برای خود خریداری کنند.

اشتراک گذاری مطلب در :

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه با این مقاله

مقالات مرتبط با مقاله ای خواندید
راه‌اندازی اولین صندوق دارایی رمزنگاری شده در سوئیس از طریق موسسه سوئیس فین‌تچ (swiss fintech)
دسته بندی: اخبار ارزدیجیتال / تاریخ : 1400/07/10

راه‌اندازی اولین صندوق دارایی رمزنگاری شده در سوئیس از طریق موسسه سوئیس فین‌تچ (swiss fintech)

راه‌اندازی اولین صندوق سرمایه گذاری دارایی‌های رمزنگاری توسط فین‌تچ(fintech) از سوی ناظران مالی موسسه به نقل از کرپتو فاینانس(Crypto Finance)در …

محدودیت‌های جدید با سقوط حجم معاملات در صرافی‌های رمزنگاری همراه شد
دسته بندی: اخبار ارزدیجیتال / تاریخ : 1400/07/07

محدودیت‌های جدید با سقوط حجم معاملات در صرافی‌های رمزنگاری همراه شد

اخبار جدید حاکی از کاهش حجم معاملات در پلت‌فرم‌های رمزنگاری در کره جنوبی است  درست در همان جایی که هم‌اکنون …

پروژه مشارکتی بانک‌های مرکزی آسیایی امکان کاهش هزینه‌های پرداخت بین المللی را فراهم می‌کند
دسته بندی: اخبار ارزدیجیتال / تاریخ : 1400/07/07

پروژه مشارکتی بانک‌های مرکزی آسیایی امکان کاهش هزینه‌های پرداخت بین المللی را فراهم می‌کند

چهار بانک مرکزی در آسیا به همراه مرکز نوآوری تسویه بانک بین المللی (BIS)در اقدامی مشترک دست به ارائه یک …

هدف قرار دادن تجارت بین المللی از سوی استیبل کوین جدید چین
دسته بندی: اخبار ارزدیجیتال / تاریخ : 1400/07/06

هدف قرار دادن تجارت بین المللی از سوی استیبل کوین جدید چین

با افزایش نگرانی‌های اخیر مقامات مالی در مورد مقررات استیبل کوین‌ها در سراسر جهان، مقامات چین را به این فکر …