مهران بیت
آلین ورلدز ارز آلین ورلدز

قیمت ارز آلین ورلدز (TLM)

نرخ تومانی خرید
768
نرخ تومانی فروش
759
تومان
0%
$
0.01502
آلین ورلدز آلین ورلدز
TLM
وب سایت :
Website
توییتر :
twitter
وایت پیپر :
White paper
تلگرام :
telegram
دیسکورد :
discord
محاسبه قیمت
خرید فروش
TLM> آلین ورلدز
آلین ورلدز میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین
بازی رایگان بلاکچینی alien worlds

 

این روزها با گسترش معروفیت بازیها کافیست سه کلمه ی درآمدزای بلاکچینی رایگان را پشت سر هم ردیف کنیم تا همه متوجه شوند که با چه نوع بازی روبرو هستیم. همینطور همه متوجه می شوند که نیاز به یک کیف پول کریپتویی، یک ایمیل برای ثبت نام و یک گوشی موبایل دارند و حالا می توانند شروع کنند.

بازی Alien Worlds هم واجد هر سه خصوصیت بالاست. در این بازی شما نقش هدایت یک کاوشگر فضایی با نام مستعار ماینر را برعهده می گیرید، به سه ابزار مجهز می شوید و می توانید سیاره ای را برای کاوش و استخراج تریلیوم (TLM) انتخاب کنید. کیف پول مورد نیاز این بازی WAX.io است. WAX پیشروترین شبکه ی بازی های ویدیویی و سرگرمی غیرمتمرکز جهان است که بر NFT متمرکز است. با حساب گوگل یا فیسبوک یا توییتر خود می توانید یک کیف پول بسازید. پس از راه اندازی کیف پول از شما خواسته می شود که چند دسترسی به بازی بدهید و تمام، آماده ی استخراج هستید.

تریلیوم چیست؟

TLM ارز دیجیتالی است که با بازی جهان های بیگانه به دست می آورید. این TLM با ماینینگ بدست می آید و مقدار آن به ابزارهای استخراج، زمینی که در آن کار می کنید و سیاره ای که در آن بازی می کنید بستگی دارد. استخراج هر تریلیوم از 2 ثانیه تا چند دقیقه بسته به ابزارهای شما طول می کشد.

NFTها در بازی جهان های بیگانه

دریل کوانتومی: در حین استخراج TLM گاهی بازی به شما یک ابزار خاص پاداش می دهد و این پاداش می تواند ابزار، مینیون، اسلحه یا یک آواتار باشد. این موارد NFT هستند و به دست آوردن آنها از استخراج TLM سخت تر است. هر بار که استخراج می کنید حتما TLM بدست می آورید اما شانس دریافت NFT ترکیبی از شانس ابزار و زمین است. NFTهای دنیای بیگانه بر روی بلاکچین تعریف شده اند و می توان آنها را آزادانه معامله کرد. بازیکنان از بازار Atomic Hub برای معامله ی NFT استفاده می کنند. این بازار منبع اصلی درآمد شما از بازی Alien Worlds خواهد بود.

معرفی بازی alien worlds

سیاره های بازی Alien Worlds

سیاره ها اولین چیزی هستند که با شروع بازی خواهید دید و دو معیار اصلی دارند که باید از آنها آگاه باشید. اولی Mining Pot است که تعیین می کند قرار است چقدر از ماینینگ کاسب شوید و هر چه بالاتر باشد بهتر است. دومی نرخ پر شدن، که سرعتی است که TLM روی سیاره دوباره پر و شارژ می شود.

برای تازه کارها این که از کدام سیاره شروع کنند نباید زیاد مهم باشد گرچه بیشتر بازیکنان از Neri شروع می کنند. اگر دیدید کمتر از توان خود در حال استخراج هستید سیاره ای را انتخاب کنید که تعادل خوبی از دو ویژگی Mining Pot و Fill Rate داشته باشد.

سپرده گذاری (Staking) رمزارز TLM

شما می توانید TLM خود را در یک سیاره سپرده گذاری کنید و از این طریق ماینینگ پات سیاره بالاتر خواهد رفت. هر چه استقبال بیشتری از استخراج در یک سیاره بشود، ماینینگ پات کاهش پیدا می کند، پس سپرده گذاری برای حفظ اقتصاد هر سیاره ضروری است.

زمین های جهان های بیگانه

هر سیاره از زمینهای متعدد تشکیل شده است. زمین ها هسته ی فرایند استخراج شما هستند و هر زمین دارای سه آمار کلیدی است: شانس به دست آوردن NFT، مقدار ماینینگ و ضریب زمان شارژ. هنگام استخراج این آمارها با ابزارهای شما ترکیب می شوند تا مقادیر نهایی شانس، TLM و زمان شارژ شما مشخص شود.

زمین ها کمیسیون دارند. مالک زمین از هر کسی که استخراج می کند پول دریافت می کند. پس به دنبال زمین هایی باشید که کمیسیون کمتری طلب می کنند. زمین ها هم کمیابی خاص خود را دارند که آمار هر زمین را مشخص می کند. هر چه زمین کمیابتر باشد، احتمال بالا بودن آمار آن هم بالاتر است. البته آنها زمان شارژ بالاتری هم معمولا دارند یعنی برای استخراج دوباره باید زمان بیشتری صبر کنید. درجه بندی کمیابی زمینها هم بدین شکل است: معمولی (خاکستری)، کمیاب (آبی)، حماسی (بنفش) و افسانه ای (زرد).

آٰموزش بازی رایگان alien worlds

ابزارهای بازی Alien Worlds

ابزارها همان چیزی هستند که برای استخراج در بازی استفاده می کنید و چهار آمار مختلف دارند: قدرت استخراج، شانس NFT، زمان شارژ و POW. این آخری همان اثبات کار است که البته نباید نگران آن باشید زیرا تا اواخر بازی بالا نمی رود.

همانند زمین ها، ابزارها هم کمیابی خاص خود را دارند و به شکل زیر رده بندی می شوند: فراوان (خاکستری)، معمولی (خاکستری تیره)، کمیاب (آبی)، حماسی (بنفش)، افسانه ای (زرد) و اسطوره ای (قرمز).

فقط چند ابزار اسطوره ای وجود دارد اما همه ی ابزارهای دارای رده ی کمیاب به بالا فروش خوبی در بازار Atomic Hub دارند. اگر آنقدر خوش شانس بودید که از آنها به دست آوردید به مقادیر زیاد دلار سلام کنید.

استخراج

همانطور که قبلا گفتیم، استخراج عنصر کلیدی بازی جهان های بیگانه است. دو مرحله در استخراج وجود دارد.

  • استخراج
  • انتظار برای شارژ مجدد ابزارها

برای استخراج باید دکمه ی mine را فشار دهید و مراحل را دنبال کنید. بازی در ازای استخراج، رمزارز TLM را به شما پاداش می دهد و یک تایمر در گوشه ی سمت راست و بالای رابط کاربری به شما نمایش داده می شود. قبل از اتمام این تایمر نمی توانید استخراج انجام دهید.

مدت زمانی که برای استخراج باید صبر کنید، به ضریب خنک شدن ابزار و زمین شما بستگی دارد.

Shining

Shining سیستمی است که در آن می توانید جذابیت بصری و آمار NFT را افزایش دهید. شاینینگ هم سطوحی دارد که به این صورت است:

سنگ (خاکستری)

طلا (طلایی)

خیالی یا Stardust (لکه های کوچک)

Antimatter (هولوگرافیک)

همه ی کارت ها از سطح سنگ شروع می شوند. برای شاینینگ NFTها شما به مقدار زیادی TLM نیاز دارید که بسته به کمیابی کارت شما و سطح شاینینگ فعلی کارت شما دارد. NFT های شاینینگ شده ارزش فروش بهتری خواهند داشت.