مهران بیت
مارو ارز مارو

قیمت ارز مارو (MARO)

نرخ تومانی خرید
46
نرخ تومانی فروش
45
تومان
-0.05%
$
0.0008933
مارو مارو
MARO
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
تلگرام:
Telegram
گیت هاب:
Github
محاسبه قیمت
خرید فروش
MARO> مارو
مارو میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

مارو چیست؟

مارو (Maro) یک اکوسیستم جهانی برای ارتباط ، همکاری و پیشرفت مردم است به عنوان یک زیرساخت بلاکچین منبع باز ، کاربران می توانند مستقیماً با مارو به اقتصاد جهانی متصل شوند. سازوکار منحصر به فرد و چند شبکه ای DPoS چند لایه مارو Maro  یک بلاکچین قابل توسعه با توان بالا و اقتصاد  پایدار را ارائه می دهد.

ماموریت

مارو بازاری را فراهم می کند که تبادل ارزش کارآمد در آن انجام شود. مارو ارائه دهنده راه حل مالی قابل دسترسی و مطمئن است و زیرساخت های زنجیره بلوکی باز و پایدار را فراهم می کند.

اکوسیستم

Maro Blockchain – بلاک چین مقیاس پذیر با توان بالا و اقتصاد رمز پایدار
Acorn Protocol – اکوسیستم برای همکاری در شبکه باز با مکانیزم تشویقی شفاف
Tigris Protocol – راه حل مالی غیرمتمرکز امن و کارآمد برای بدهی های سهام و وثیقه

خدمات کلیدی

Maro Connect یک برنامه کیف پول موبایل امن و با کاربرد آسان از شبکه Maro است. Maro Connect به کاربران این امکان را می دهد تا به نمایندگان رای دهند ، دارایی ها را منتقل کرده و پرداخت ها را انجام دهند. همچنین ، کاربران می توانند از سرویس Staking ، خدمات بدهی وثیقه دار و موارد دیگر از طریق سرویس DeFi Tigris استفاده کنند در حالی که دسترسی مستقیم به صرافی غیرمتمرکز و DAPP های مختلف دارند.

• Maro Developer Center: ابزارهای توسعه و اطلاعات مربوط به شبکه Maro را به توسعه دهندگان ارائه می دهد.
• Maro Scan: ابزاری است که کاربران می توانند در آن تمام تراکنش های انجام شده در Maro Blockchain را جستجو کنند.
• Acorn Box: یک برنامه کیف پول موبایلی است که برای کاربران گسترده ساخته شده است. کاربران از هر طیف می توانند از یک سرویس شبکه اجتماعی لذت ببرند، بازی کنند و از DAPP های مختلف دیگری استفاده کنند. از طریق DAPP مانند WorkBox ، کاربران ممکن است ارزش ایجاد کنند و به ازای سهم خود در هر مکان و هر زمان پاداش دریافت کنند.

مارو یک اکوسیستم جهانی برای ارتباط، همکاری و پشتیبانی مردم است. به عنوان یک زیرساخت بلاک چین باز، کاربران می توانند مستقیماً با Maro به اقتصاد جهانی متصل شوند. مکانیسم منحصر به فرد چند لایه DPoS اجماع و چند شبکه Maro یک بلاک چین مقیاس پذیر با توان عملیاتی بالا و اقتصاد رمز پایدار ارائه می دهد.