مهران بیت
کاردیا چین ارز کاردیا چین

قیمت ارز کاردیا چین (kai)

نرخ تومانی خرید
در دسترسی نیست
نرخ تومانی فروش
در دسترسی نیست
تومان
0%
$
کاردیا چین کاردیا چین
kai
آدرس سایت :
website
توییتر :
Twitter
سورس کد :
Source Code
وایت پیپر :
White paper

در این قسمت از بخش ارزنامه مهران بیت قصد داریم پروژه کای را با هم بررسی کنیم.

 

ارز کاردیا چین چیست؟

از کاردیا چین به عنوان یک بستر عمومی بلاکچین شناخته می شود.هدف از این پروژه رایه راه حل با زیرساخت بلاک چین برای سازمان ها وادارت کشور ویتنام و دیگر کشور های آسیای شرقی است.

کاردیا چین KardiaChain عنوان اولین بلاک چین قابل همکاری است که در کشورهای جنوب شرقی آسیا راه‌اندازی شده است. مدیر عامل شرکت و بنیانگذار کاردیا چین Tri Pham است. از نظر او ماموریت اصلی شرکت کاردیا چین این بوده که بلاک چینی قابل دسترس برای میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان فراهم کند. ارز دیجیتالی شرکت کاردیا چین، با نماد اختصاری KAI به نمایش در می‌آید. این رمز ارز از جمله ارزهای دیجیتال مقیاس پذیر به شمار می‌رود. نکته قابل ذکر این است که از نظر بسیاری از متخصصان حوزه ارزهای دیجیتال، ارز دیجیتال کای در زمره ارزهای دیجیتالی پر پتانسیل و رو به رشد در آینده به شمار می‌رود.

ارز دیجیتال KardiaChain چیست؟ پیش بینی قیمت و آینده رمزارز کاردیا چین (KAI)

کاردیا چین

بنیان گذاران کاردیا چین

Kardiachain توسط دو همکلاسی سابق دبیرستان، Tri Pham و Huy Nguyen تاسیس شد و با خدمت Pham به عنوان مدیرعامل و Hguyen به عنوان مدیر عامل فن آوری تاسیس شد.

Pham یک کارآفرین سابقه دار است، و قبل از Kardiachain، او AppFluke را تاسیس کرد، استارت آپی با تمرکز بر افزایش شکاف بین تکنولوژی پیشرفته و محصولات مصرفی. او گفته است که شروع کارش با AppFluke بود که اولا او را علاقه مند به آوردن فناوری جدید به توده ها کرد، و در سال 2017، او برنامه های بالقوه Blockchain را کشف کرد.

Pham همراه با نگوین، بر بازار ویتنام متمرکز شد و Kardiachain را به عنوان یک راه حل برای قابلیت همکاری Blockchain متمرکز بر سازمانی راه اندازی کرد.

نگوین اخیرا مدیر فنی در گوگل بوده، جایی که او پروژه فیبر گوگل را رهبری کرد.

 

صرافی های پشتیبانی کننده

از ضرافی هایی که از ارز دیجیتال kai پشتیبانی میکنند می توان به کوکوین (KUCOIN)،، Gate.io، بیترکس (Bitrex)اشاره کرد. همچنین شما می توانید ارز دیجیتال kai را در مهران بیت هم خرید وفروش کنید.

 

توکن در گردش

در حال حاضر  5بیلیون kai در گردش وجود دارد که این مقدار در نهایت به 5,000,000,000عدد خواهد رسید. آدرس امارت کانترکت این توکن 0xD9Ec3ff1f8be459Bb9369b4E79e9Ebcf7141C093است.

ویژگی‌های ارز دیجیتال کاردیا چین (KAI)

کاردیا چین اولین زیر ساخت بلاک چین غیر متمرکز است که دارای قابلیت همکاری و خود بهینگی نیز است.

هدف اساسی توسعه دهنگان این ارز دیجیتالی این بوده که از طریق به کارگیری آن بتوانند یکی از مهم‌ترین چالش‌های پیش روی فناوری بلاک چین را تحت کنترل و مدیریت خود در بیاورند و آن را برطرف نمایند.

راه حل این چالش، تقسیم بندی اکوسیستم‌های بلاک چین است تا از این طریق، مرزهای فعلی کنترل شوند.

در حقیقت می‌توان به این مورد اشاره کرد که هدف از ایجاد و راه اندازی کاردیا چین این بوده که توسعه دهندگان بتوانند بستری یکپارچه برای بلاک چین، ایجاد نمایند و از این طریق، تمامی نقط قوت شرکت کنندگان در این پروژه را با یکدیگر ترکیب نمایند تا پایه و اساس پذیرش توده جهانی بلاک چین، فراهم گردد.