مهران بیت
وبمانی ارز وبمانی

قیمت ارز وبمانی ()

نرخ تومانی خرید
0
نرخ تومانی فروش
0
تومان
-0.03%
$
وبمانی وبمانی
آدرس سایت :
https://www.wmtransfer.com
توییتر :
Twitter
محاسبه قیمت
خرید فروش
> وبمانی
وبمانی میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

وبمانی (Webmoney Transfer) یک موسسه مالی و اعتباری یا به زبان ساده یک بانک بزرگ در روسیه است که در حال حاضر بیش از 41 میلیون کاربر ثبت شده دارد. این موسسه بزرگ را میتوان معادل و نسخه روسی غول آمریکایی پرداختهای بین المللی یعنی Paypal به شمار آورد. وبمانی به کاربران خود این امکان را میدهد که با فرآیندی ساده و سریع یک حساب باز کرده و در همان دقایق اول از دیگران پول دریافت کند.

کیف پول های مختلف وبمانی که مهمترین آنها کیف پول WMZ (معادل دلار آمریکا)، WMR (معادل روبل روسیه) و WMX (معادل یک هزارم بیت کوین) هستند، این امکان را به صاحب حساب میدهند تا بتواند به راحتی به سایر افرادی که حساب وبمانی دارند، دلار آمریکا، روبل روسیه یا بیت کوین ارسال کند.

کارمزد تراکنش ها در سیستم وبمانی %0.8 (هشت دهم درصد) است که از حساب فرستنده کسر میشود. اما، حداکثر کارمزد برای ارسال پول از کیف پولهای زیر به این صورت است: دلار آمریکا 50 دلار، روبل روسیه 1500 روبل، بیت کوین 5 میلی بیت کوین (پنج هزارم بیت کوین)

استفاده از وبمانی به عنوان یک کیف پول برای پس انداز ارز، پرداخت های اینترنتی و همچنین خرید شارژ موبایل در بسیاری از کشورهای جهان به ویژه در شرق اروپا، بسیاری از کشورهای استقلال یافته از شوروی سابق و به ویژه جمهوری آذربایجان و ترکیه رواج دارد.

حسابهای وبمانی از نظر میزان اطلاعاتی که کاربر در اختیار این موسسه قرار می دهد به چند سطح یا پاسپورت تقسیم میشود که دو پاسپورت اولیه آن را بررسی میکنیم.

سطح یا پاسپورت Alias (پایین ترین اعتبار از نظر این موسسه): احراز هویت از طریق ارسال تصویر گذرنامه یا کارت ملی انجام نشده است.

  • محدودیت میزان تراکنش های انجام شده : 100 دلار در روز و 600 دلار در ماه
  • حداکثر میزان موجودی : 300 دلار

سطح یا پاسپورت Formal (دارای اعتبار نسبی): موسسه وبمانی تصویر گذرنامه یا کارت ملی شما را دریافت و تایید کرده است.

  • محدودیت میزان تراکنش های انجام شده : 3000 دلار در روز و 15000 دلار در ماه
  • حداکثر میزان موجودی : 10000 دلار

سایر سطوح یا پاسپورتهای وبمانی عبارتند از: Initial، Personal، Merchant که اغلب مردم نیازی به ارتقای حساب خود به این سطوح را ندارند.

برای دیدن محدودیت های موجود در هر پاسپورت وبمانی این صفحه را مطالعه کنید.

مزایای داشتن حساب وبمانی:

1- وبمانی برخلاف اکثر موسسات مالی دنیا کاربران ایرانی را تحریم نکرده است!

2- افتتاح حساب بسیار راحت با استفاده از اپلیکیشن موبایل WebMoney Keeper.

3- خرید و ذخیره ارزی به هر مقدار و توان مالی، حتی 5 دلار!

4- خرید محصولات دیجیتال از سایت https://plati.market/  روسیه.

5- خرید و فروش بسیار آسان بیت کوین در قسمت Exchange وبسایت یا اپلیکیشن موبایلی با قابلیت قرار دادن پیشنهادات خرید و فروش با نرخ مورد نظر خودتان.