مهران بیت
درباره مهران بیت

مهران بیت از معتبرترین سایت های خرید و فروش ارزهای دیجیتال در ایران بر اساس استاندارد های اکسچنج های معتبر دنیا می باشد. خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره برای کاربران ایرانی یکی از دغدغه های اصلی بوده که هم اکنون با استفاده از مهران بیت به راحتی انجام می پذیرد. مهران بیت به صورت تخصصی بر روی ارزهای پرفکت مانی، وب مانی، بیت کوین، اتریوم، تتر و... فعالیت دارد. مهران بیت با کادری مجرب خدمات خرید و فروش ارزهای دیجیتال را با بهترین قیمت و بالاترین سرعت انجام می دهد. مهران بیت با کادری مجرب خدمات خرید و فروش ارز های دیجیتال را با بهترین قیمت و بالاترین سرعت انجام میدهد.

در مهران بیت تمامی داده‌های مهم و هویتی کاربران، به صورت رمزنگاری شده ذخیره می‌گردد. به طوری که حتی اگر نفوذی به سرور صورت بگیرد شخص نفوذگر نمی تواند هیچ گونه سوءاستفاده ای از این اطلاعات داشته باشد.


خرید نا امن انجام ندهید. مهران بیت با ایجاد زیرساختی امن و مطمئن توانسته این امکان را فراهم بیاورد که معامله گران ارزهای دیجیتال بتوانند به راحتی، با سرعتی کم نظیر و بی سابقه و همچنین کیفیت و امنیت بالا اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتال نمایند.