مهران بیت
پرداخت قبوض با ارز دیجیتال از این پس میتوانید به راحتی با استفاده از پلتفرم مهران بیت کلیه قبوض خدماتی خود را با ارز دیجیتال پرداخت کنید.
قبض برق
قبض گاز
قبض تلفن ثابت
خلافی خودرو
همراه اول
همراه اول
تلفن ایرانسل
سایر خدمات

پلتفرم پرداخت قبوض مهران بیت چگونه عمل میکند؟

در سامانه پرداخت قبوض مهران بیت، دیگر نیازی به قبض کاغذی و پرداخت قبض با ریال نیست! می توانید تمام قبض های خود را بدون نیاز به شناسه پرداخت و شناسه قبض، استعلام و با ارز دیجیتال پرداخت کنید. در این سیستم دیگر نیازی نیست که در حساب بانکی خود ریال داشته باشید تا بتوانید قبوض خود را پرداخت کنید. بلکه پرداخت قبوض با ارز دیجیتال صورت میگیرد. روند کار به این صورت است که شما کیف پول ریالی مهران بیت خود را با ارز دیجیتال شارژ می نمایید و سپس با استفاده از کیف پول ریالی خود کلیه قبوض خود را پرداخت می کنید.
با مهران بیت چه قبوضی را می توان پرداخت کرد؟

با مهران بیت چه قبوضی را می توان پرداخت کرد؟

سرویس های پرداخت قبوض مهران بیت شامل استعلام خلافی خودرو، پرداخت قبض تلفن ثابت، قبض همراه اول، قبض برق، قبض آب و گاز است. برای استعلام قبض آب، گاز و برق با وارد کردن شناسه اشتراک خود به راحتی می توانید جزئیات قبض های خود را مشاهده و پرداخت نمایید. در بخش تلفن ثابت و تلفن همراه اول، تنها با وارد کردن شماره تلفن قادر به استعلام و پرداخت قبض تلفن خواهید بود. در کنار نسخه تحت وب مهران بیت می توانید از نسخه های اندروید و IOS مهران بیت برای پرداخت قبوض نیز استفاده کنید.

نمایش جزئیات قبض با حذف قبوض کاغذی ، دسترسی کاربران به جزئیات قبوض محدود شده است. مهران بیت جزئیات قابل توجهی از قبوض را در اختیار کاربران قرار میدهد...