سوالات متداول

سوالات متداول کاربران مهران بیت به صورت زیر است :

مهران بیت چه خدماتی ارایه می دهد ؟ 

مهران بیت خدماتی همچون پرداخت های آنلاین مربوط به ویزا کارت، مستر کارت، پی پال، وبمانی , بیت کوین , تتر و پرفکت مانی در حوزه شارژ و انتقال وجه مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران انجام می دهد.
همچنین خرید و فروش کلیه ارزهای دیجیتال با بهترین نرخ لحظه را انجام می دهد.

نحوه عملکرد مهران بیت چگونه هست ؟ 

ابتدا در مهران بیت ثبت نام کرده و اطلاعات حساب کاربری خود را تأیید نمایید. پس از فعال شدن حساب کاربری، قادر خواهید بود بسته به نوع خدمات درخواستی سفارش مورد نظر خود را ثبت نمایید؛ سیستم معادل ریالی سفارش شما را محاسبه کرده و فاکتور پرداخت را برای شما ایجاد می کند، پس از پرداخت آنلاین فاکتور از طریق درگاه شتاب بانکی کشور فرآیند پیگیری و انجام سفارش شما توسط همکاران ما آغاز می گردد. لازم به ذکر می باشد خرید و فروش ارز های دیجیتال در مهران به صورت اتوماتیک و لحظه ای می باشد .

فرآینده فعال سازی حساب (احراز هویت) چگونه هست ؟ 

بنا به دستور قوه قضائیه و پلیس فتا جهت پیشگیری از تخلفات و یا پیگیری کلاهبرداری های احتمالی توسط حساب های بانکی افراد، هر فرد تنها می بایست با اطلاعات حساب کاربری خود اقدام به خرید و استفاده از خدمات این مجموعه نماید، به این منظور برای فعال سازی حساب کاربری، یک شماره تلفن ثابت و کارت شناسایی معتبر جهت تأیید هویت و فعال سازی حساب کاربری درخواست می شود. لازم به ذکر است این فرآیند تنها یک بار انجام می شود.

آیا امکان تسویه آنی ریالی وجود دارید ؟

در صورتی که دارای حساب بانک آینده باشید امکان تسویه آنی مبلغ ارز فروخته شده به ما در بیشتر موارد وجود دارد . برای هماهنگی در واتساپ با ما در ارتباط باشید.