مهران بیت

آموزش ساخت کیف پول تراست ولت

مهران بیت سرویس کیف پول ارائه نمی‌دهد اما اگر شما به دنبال یک کیف پول امن، سریع و آسان هستید که تنوع گسترده‌ای از آلت کوین ها را پشتیبانی کند، کیف پول Trust Wallet یکی از گزینه‌هایی است که با آن می‌توانید ارزهای دیجیتال را بر روی موبایل خود ذخیره کنید، لطفا توجه داشته باشید زمان استفاده از کیف پول تراست ولت خود حتما حتما از فیلترشکن استفاده نمایید.

تراست ولت را میتوانید از گوگل پلی و اپ استور دانلود نمایید.

  1. توجه فرمایید به هیچ عنوان تراست ولت را از مارکت و سایت های ناشناخته دانلود نکنید
  2. توجه فرمایید که این یک پیشنهاد می باشد و مسئولیت استفاده از تراست ولت بر عهده خود شخص می باشد و مهران بیت هیچگونه مسئولیتی در این باره ندارد

 

گام اول

تراست ولت را از اپ استور یا گوگل پلی دانلود کنید.

تراست ولت

گام دوم

بر روی دکمه CREATE A NEW WALEET کلیک کنید تا ولت شما ساخته شود.

تراست ولت

 

گام سوم

بر روی عبارت Back Up Manually کلیک کنید.

تراست ولت

 

گام چهارم

12 عبارت بازیابی خود را با دقت و به ترتیب یادداشت کنید.

در صورتی که 12 کلمه بازیابی خود را از دست بدهید یا فراموش کنید هیچ راهی برای بازگرداندن سرمایه شما وجود ندارد (در این مورد دقت کافی داشته باشید)

 

تراست ولت

گام پنجم

کلماتی را که یادداشت کرده اید را انتخاب کنید تا از یادداشتتان اطمینان حاصل کنید.

تراست ولت

 

گام ششم

کیف پول تراست ولت شما با موفقیت ایجاد شد.

 

چگونه ارز دیجیتال موردنظر را به تراست ولت اضافه کنید؟

با استفاده از علامتی که در سمت راست گوشه بالا قرار دارد، می‌توانید به لیست سایر ارزهای دیجیتال دسترسی داشته باشید و ارز دیجیتال مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

هنگام انتخاب ارز دیجیتال مورد نظر به شبکه آن هم توجه کنید. برای مثال، ارز دیجیتال تتر بر روی 2 شبکه TRC20 (بلاکچین ترون) و ERC20 (بلاکچین اتریوم) قرار دارد. زمانی که از تتر در شبکه TRC20 استفاده می‌کنید، کارمزد تراکنش‌ها را با ارز دیجیتال ترون (TRX) و زمانی که از تتر در شبکه ERC20 استفاده می‌کنید، کارمزد تراکنش‌ها را با اتر (ETH) پرداخت می‌کنید. بنابراین، برای برداشت تتر در شبکه TRC20 و ERC20، باید به ترتیب مقداری ترون و اتریوم در کیف پول تراست خودتان داشته باشید.