کسب درآمد از طریق مشارکت در سود صرافی

اگر تعداد مخاطبان شما زیاد است، برای مثال بلاگ نویس یا اینفلوئنسر هستید یا به طریقی فرد مورد اعتمادی در میان دوستان و آشنایان خود هستید، بهتر است قبل یا حتی بعد از ثبت نام در صرافی مهران بیت به این امکان فکر کنید که آیا می خواهید در سود صرافی مهران بیت سهیم شوید؟

صرافی مهران بیت در سیستم کسب درآمد خود برای مشتریان پرنفوذ یا پرتلاش خود جایگاه ویژه ای را تدارک دیده است تا علاوه بر رضایتی که از خدمات آنی و مطمئن صرافی مهران بیت کسب می کنید، بتوانید منبع درآمد مناسبی نیز داشته باشید.

به زبان ساده سیستم کسب درآمد مهران بیت بدین صورت کار می کند که به هر کدام از مشتریان خود یک کد معرف اختصاصی و آدرس رفرال ویژه اختصاص می دهد که در داشبورد اکانت شما قابل دستیابی است. با کپی و ارسال آدرس رفرال اختصاصی برای دوستان و آشنایان یا انتشار آن در صفحات مجازی خود می توانید دوستان خود را ترغیب کنید تا در صرافی مهران بیت به ایجاد اکانت و انجام معاملات خود مبادرت ورزند. به پاس این همکاری شما، صرافی مهران بیت نیز شما را در کارمزدهای معاملات دوستان تان شریک نموده و 25 درصد از کارمزد را به حساب شما واریز می کند.

پس اگر تمایل به همکاری با صرافی مهران بیت را دارید آدرس رفرال خود را از طریق زیر دریافت نموده و به دوستان خود ارسال نمایید. به یاد داشته باشید که به آنها تاکید کنید تنها از طریق آدرس یا کد شما مبادرت به ثبت نام نمایند تا به عنوان زیرمجموعه ی شما ثبت شوند.

برای دریافت آدرس رفرال خود ابتدا روی ورود به حساب کاربری در گوشه ی راست بالای صفحه اصلی سایت کلیک کنید:

در صفحه ی بعدی مشخصات خود را وارد کرده و روی دکمه ی ورود کلیک کنید:

سپس کد تایید هویت که به شماره موبایل شما ارسال شده است را به همراه کد امنیتی وارد نموده و بر روی ورود کلیک نمایید:

در صفحه ی داشبورد اکانت خود روی دکمه ی کیف پول من و سپس دکمه ی کسب درآمد کلیک کنید:

حالا در صفحه ی زیر هم کد معرف شما و هم لینک معرفی (رفرال) شما نمایش داده می شود.

حالا می توانید با ارسال کد معرف یا لینک معرفی به دوستان خود کسب درآمد از سایت مهران بیت را آغاز کنید و در کارمزدهای صرافی شریک شوید.

اشتراک گذاری مطلب در :

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *