اپلیکیشن مهران بیت

مرکز تخصصی ارزهای دیجیتال

مهران بیت

اجرای نظرسنجی مابین سرمایه گذاران اروپایی و آسیایی برای محبوبیت رمزنگاری و بیت کوین یا اتریوم؟

موسسه فیدلیتی دیجیتال‌آستس(Fidelity Digital Assets) به عنوان ارائه دهنده خدمات مالی و دارایی …

زهرا موسی
اخبار ارزدیجیتال
۲۷ شهریور , ۱۴۰۰
952 بازدید

موسسه فیدلیتی دیجیتال‌آستس(Fidelity Digital Assets) به عنوان ارائه دهنده خدمات مالی و دارایی دیجیتال، طبق نظرسنجی اخیر خود اعلام کرد که امسال 52 درصد از سرمایه‌گذاران رمزارزها از قسمت اروپا و آسیایی شرقی بوده‌اند. این نظرسنجی که در بازه زمانی دسامبر 2020 تا آوریل 2021 انجام شده است ، داده‌های خود را بر اساس 1100 مصاحبه آنلاین و تلفنی متخصصان این موسسه با نمایندگان و سرمایه‌گذاران رمزنگاری از ایالات متحده ، اروپا و آسیا کسب کرده است.

طبق گزارشات منتشر شده ازموسسه فیدلیتی، آسیا اکنون دارای بالاترین نرخ پذیرش ارز رمزها است ، به این دلیل که در حدود  71 درصد از سرمایه‌گذاران این قاره پهناور در حال حاضر در عرصه دارایی‌های دیجیتال سرمایه گذاری کرده‌اند. برای دومین سال متوالی نیز در این نظرسنجی، سرمایه‌گذاران اروپایی تمایل بیشتری به مبادلات رمزنگاری  و دارایی‌های دیجیتال نسبت به همتایان آمریکایی خود نشان دادند. آمارهای 41 درصدی امسال موسسه  فیدلیتی حاکی از آن است که سرمایه‌گذاران اروپایی بیشتر ترجیح می‌دهند تا دارایی‌های دیجیتال را به شکل مستقیم خرید کنند. در حالی تنها 29 درصد از همین افراد در سال 2020 به این‌کار تمایل نشان می دادند.

طبق تصاویر آماری به نظر می‌رسد که در حال حاضر سرمایه گذاران ایالات متحده از همتایان اروپایی و آسیایی خود در روش سرمایه‌گذاری مستقیم عقب هستند. مشاهده می‌کنید که تنها 21 درصد از سرمایه گذاران آمریکایی در سبد دارایی‌های خود بیت کوین دارند، در حالی که همتایان آن‌ها در اروپا و آسیا به ترتیب 46 و 45 درصد دارای این ارز رمز محبوب هستند. بر اساس تحلیل‌های انجام شده تا حدی این روند ممکن است به دلیل تعداد متنوعی از محصولات رمزنگاری برای سرمایه‌گذاری باشد که در بازارهای اروپایی دسترسی به این دارایی‌های دیجیتال به راحتی امکان‌پذیر است.

اجرای نظرسنجی مابین سرمایه گذاران اروپایی و آسیایی برای محبوبیت رمزنگاری و بیت کوین یا اتریوم؟

باید گفت همچنان این بیت کوین است که پیشتاز معاملات رمزنگاری و جزو اصلی‌ترین رمز ارز انتخابی در هر سه منطقه به‌شمار می‌رود. آمارها این گفته را صحت می‌بخشد وقتی که 21 درصد از سرمایه گذاران مورد بررسی در ایالات متحده، 46 درصد در اروپا و 45 درصد در آسیا بیت کوین خریداری کرده و آن را ذخیره می‌کنند و تمایل زیادی به شرکت در مبادلات آن دارند. اما از سوی دیگر نباید پیشرفت اتریوم که در پشت سر بیت کوین در حال حرکت روبه‌جلو است را نادیده گرفت. اتریوم در سال 2021 موفق شده تا توجه 10درصدی سرمایه‌گذاران در ایالات متحده ، 27 درصدی در اروپا و 22 درصدی در آسیا را به خود جلب کند.

در سال 2021 مالکیت سرمایه‌گذاران آمریکایی بر بیت کوین نسبت به سال گذشته به میزان 2 درصد افزایش یافته است

طبق تصاویر آماری مشخص شده است که در سال 2021 مالکیت سرمایه‌گذاران آمریکایی بر بیت کوین نسبت به سال گذشته به میزان 2 درصد افزایش یافته است. همچنین در اروپا نیز، بیت کوین و اتریوم به عنوان مهمترین محرک‌های افزایش پذیرش رمز ارزها در بین جامعه سرمایه‌گذاران بوده‌اند. در این نظرسنجی تصویری مشاهده می‌کنید که پذیرش بیت کوین در بین سرمایه‌گذاران هر سه منطقه  از 33 درصد نسبت به سال 2020 ، 13 درصد دیگر افزایش پیدا کرده است، از سوی دیگر پذیرش اتریوم نیز در بین سرمایه‌گذاران هر سه منطقه از 13 درصد افزایش بیش از دو برابری داشته است.

کپی لینک
نظرت رو اینجا برامون کامنت بزار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
3 اشتباه تخریب کننده در تحلیل تکنیکال

در این قسمت از بخش مقالات مهران بیت قصد داریم شما را با اشتباهاتی که یک تریدر ممکن در مسیر تحلیل دچار شود را …

قیمت بیت کوین برای اولین بار از سی هزار دلار بالا رفت

بیت کوین سال ۲۰۲۰ را با عملکرد بی‌نظیری به پایان رساند و حالا با ورود به ۲۰۲۱ همچنان به رکوردشکنی …

ّبرخی انتقادات در مورد تحلیل تکنیکال

چند سوال و انتقاد جزیی در مورد مباحث تحلیل تکنیکال مطرح می شود.یکی از این مباحث در مورد این است …

ایلان ماسک فاش کرد که شخصاً مالک بیت کوین، اتریوم و دوج کوین است!

ایلان ماسک مدیر عامل اسپیسکس و تسلا، اعلام کرد که شخصاً صاحب بیت کوین، اتریوم …

مصاحبه با یک توکن غیرقابل تعویض

اولین توکن غیرقابل تعویض (NFT) شخصیت‌سازی شده در جهان، دیدگاه‌ها و برنامه‌های خود …

حجم اتریوم موجود در صرافی‌های ‌متمرکز در پایین‌ترین سطح خود از ژوئن ۲۰۱۹ است

گلسنود ادعا می‌کند سرمایه‌گذاران بیت کوین طی ماه جاری مشغول تبدیل دارایی‌های خود به اتر بوده‌اند …