امکان تجربه‌ای جسورانه در رمزنگاری از سوی جمینی(Gemini)

  • 15 شهریور , 1400
  • زهرا موسوی
  • 27 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • دسته بندی : مقالات
  • امتیاز :

    4 / 5. 2

هم‌اکنون دنیای رمزنگاری با افتخار در پاداش به کاربران جسور(Brave) خود اعلام می‌کند که آن‌ها  از این پس می‌توانند Basic Attention Token (BAT)  خود را از طریق جدیدترین کیف پول یعنی جمینی یوزر(Gemini User) به یک اکانت حساب جمینی(Gemini)واریز کنند. درست یکسال است که از شروع همکاری مجموعه جمینی(Gemin) با سیستم بریو (Brave) می‌گذرد، که در این حین طراحان این مجموعه موفق به تهیه یک کیف پول رمزنگاری شده برای کریتورز بریو(Creators Brave)شدند. آن‌ها با اضافه کردن  ویجت تجاری (Gemin) به مرورگر بریو(Brave)  توانستند در پی این ادغام گسترده، به کاربران بریو(Brave)  اجازه دهند تا با BAT  ای که با چند کلیک ساده به دست آورده‌اند اقدامات بیشتری ارائه دهند. بریو(Brave) که عنوان مرورگر اینترنتی با بیشتر از 34 میلیون کاربر را به شکل ماهانه به خود اختصلص داه است و در مقابل تمایل به مشاهده‌ی تبلیغات بریو(Brave)که ملزم به حفظ حریم خصوصی است، BAT را به کاربران به عنوان پاداشی ارائه می‌دهد.

رمزنگاری جسورانه از سوی جمینی(Gemin) چگونه انجام می‌شود؟

هنگامی که کیف پول Brave Rewards به سیستم جمینی(Gemini) متصل می‌شود، شما می‌توانید BAT خود را از طریق جمینی پی(Gemini Pay)در بازارهای خرده فروشی مصرف کنید. حتی مشتریان در بخش‌هایی از ایالات متحده و سنگاپور نیز می‌توانند BAT  خود را به جمینی ارن(Gemini Earn) منتقل کنند و تا 3.49٪ دارایی‌های خود را به وسیله سیستم پاداش شجاعانه کسب کنند. استفاده از پروتکل‌های امنیتی در سیستم جمینی و انطباق آن با صنعت امروزی، به شما اطمینان می‌دهد که رمزنگاری شما امن است. کاربران قادر هستند تا کیف پول پاداش جسورانه(Brave Rewards) خود را به یک حساب جمینی(Gemini)  که از آن استفاده می‌کنند پیوند بدهند یا مجدداً یک حساب کاربری جدید ایجاد کنند. در اکانت‌های گوناگون کاربری در کیف پول پاداش جسورانه(Brave Rewards)  تنها 4 کیف پول دیگر می‌تواند تعریف شود که در نهایت همگی به یک حساب جمینی(Gemini)  مشترک متصل می‌شوند. پرداخت‌های از طریق BAT به عنوان یک سپرده‌ی مستقیم به حساب کاربری شما ارسال شده و کسب درآمد BAT شما و روند خرید را برایتان ساده می‌کند.

رمزنگاری جسورانه از سوی جمینی(Gemin) چگونه انجام می‌شود؟

نکته جالب اینجا است که موجودی حساب کیف پول پاداش جسورانه(Brave Rewards)شما را به شکل BAT  در حساب جمینی منعکس می‌کند. موجودی حساب این سیستم با محاسبه‌ی تعداد ‌BAT های خریداری شده از طریق صرافی مشخص می‌شود و پشتیبانی آن توسط  Gemini User Wallets  در برنامه Android Brave به زودی ارائه می‌گردد.

منبع: gemini

اشتراک گذاری مطلب در :

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه با این مقاله

مقالات مرتبط با مقاله ای خواندید
آشنایی با کارایی و اهمیت چاین‌لینک(Chainlink) در دنیای رمزنگاری
دسته بندی: مقالات / تاریخ : 1400/07/05

آشنایی با کارایی و اهمیت چاین‌لینک(Chainlink) در دنیای رمزنگاری

تعریف ماهیت چین‌لینک(Chainlink) به عنوان یک لینک زنجیره‌ای در سال 2019 سرویس غیرمتمرکز چین‌لینک(Chainlink) بر روی بلاک چین اتریوم راه‌اندازی …

بیت کوین شبح آزادی دنیای مدرن
دسته بندی: مقالات / تاریخ : 1400/07/04

بیت کوین شبح آزادی دنیای مدرن

سلطه حکومت‌ها بر جهان امروز، به نظر می‌رساند که همه قدرت‌های دولت و سیاسی در دنیا در جهت اتحاد نامحسوسی …

در بازار توکن‌های غیر قابل تعویض(NFT) باید به کدام گرایش‌ها توجه کنید؟
دسته بندی: مقالات / تاریخ : 1400/07/04

در بازار توکن‌های غیر قابل تعویض(NFT) باید به کدام گرایش‌ها توجه کنید؟

توکن‌های غیر قابل تعویض(NFT)، برخلاف ارزهای رمزنگاری شده قابل تعویض نیستند. در مقابل، گرایش توکن(NFT) به سمت بازارهای غیر متمرکز …

آشنایی با یک شبکه پرداخت مالی غیر متمرکز یک لایه جویای نام ترا (Terra)
دسته بندی: مقالات / تاریخ : 1400/07/03

آشنایی با یک شبکه پرداخت مالی غیر متمرکز یک لایه جویای نام ترا (Terra)

ترا (Terra) به عنوان یک شبکه پرداخت مالی غیر متمرکز یک لایه عمل می‌کند که از استیبل کوین‌های مقیاس‌پذیر و …