مهران بیت

امکان تجربه‌ای جسورانه در رمزنگاری از سوی جمینی(Gemini)

هم‌اکنون دنیای رمزنگاری با افتخار در پاداش به کاربران جسور(Brave) خود اعلام می‌کند که آن‌ها …

زهرا موسی
مقالات
۱۵ شهریور , ۱۴۰۰
1384 بازدید

هم‌اکنون دنیای رمزنگاری با افتخار در پاداش به کاربران جسور(Brave) خود اعلام می‌کند که آن‌ها  از این پس می‌توانند Basic Attention Token (BAT)  خود را از طریق جدیدترین کیف پول یعنی جمینی یوزر(Gemini User) به یک اکانت حساب جمینی(Gemini)واریز کنند. درست یکسال است که از شروع همکاری مجموعه جمینی(Gemin) با سیستم بریو (Brave) می‌گذرد، که در این حین طراحان این مجموعه موفق به تهیه یک کیف پول رمزنگاری شده برای کریتورز بریو(Creators Brave)شدند. آن‌ها با اضافه کردن  ویجت تجاری (Gemin) به مرورگر بریو(Brave)  توانستند در پی این ادغام گسترده، به کاربران بریو(Brave)  اجازه دهند تا با BAT  ای که با چند کلیک ساده به دست آورده‌اند اقدامات بیشتری ارائه دهند. بریو(Brave) که عنوان مرورگر اینترنتی با بیشتر از 34 میلیون کاربر را به شکل ماهانه به خود اختصلص داه است و در مقابل تمایل به مشاهده‌ی تبلیغات بریو(Brave)که ملزم به حفظ حریم خصوصی است، BAT را به کاربران به عنوان پاداشی ارائه می‌دهد.

رمزنگاری جسورانه از سوی جمینی(Gemin) چگونه انجام می‌شود؟

هنگامی که کیف پول Brave Rewards به سیستم جمینی(Gemini) متصل می‌شود، شما می‌توانید BAT خود را از طریق جمینی پی(Gemini Pay)در بازارهای خرده فروشی مصرف کنید. حتی مشتریان در بخش‌هایی از ایالات متحده و سنگاپور نیز می‌توانند BAT  خود را به جمینی ارن(Gemini Earn) منتقل کنند و تا 3.49٪ دارایی‌های خود را به وسیله سیستم پاداش شجاعانه کسب کنند. استفاده از پروتکل‌های امنیتی در سیستم جمینی و انطباق آن با صنعت امروزی، به شما اطمینان می‌دهد که رمزنگاری شما امن است. کاربران قادر هستند تا کیف پول پاداش جسورانه(Brave Rewards) خود را به یک حساب جمینی(Gemini)  که از آن استفاده می‌کنند پیوند بدهند یا مجدداً یک حساب کاربری جدید ایجاد کنند. در اکانت‌های گوناگون کاربری در کیف پول پاداش جسورانه(Brave Rewards)  تنها 4 کیف پول دیگر می‌تواند تعریف شود که در نهایت همگی به یک حساب جمینی(Gemini)  مشترک متصل می‌شوند. پرداخت‌های از طریق BAT به عنوان یک سپرده‌ی مستقیم به حساب کاربری شما ارسال شده و کسب درآمد BAT شما و روند خرید را برایتان ساده می‌کند.

رمزنگاری جسورانه از سوی جمینی(Gemin) چگونه انجام می‌شود؟

نکته جالب اینجا است که موجودی حساب کیف پول پاداش جسورانه(Brave Rewards)شما را به شکل BAT  در حساب جمینی منعکس می‌کند. موجودی حساب این سیستم با محاسبه‌ی تعداد ‌BAT های خریداری شده از طریق صرافی مشخص می‌شود و پشتیبانی آن توسط  Gemini User Wallets  در برنامه Android Brave به زودی ارائه می‌گردد.

منبع: gemini

کپی لینک
نظرت رو اینجا برامون کامنت بزار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
کاهش خدمات دارایی‌های رمزنگاری شده توسط بانک سوئیس(BKB)

به شکلی غیرمنتظره ، باسلرکانتونال بانک سوئیس(BKB) اعلام کرد برای تمرکز خود بر دیگر …

اقدام چین در استفاده از ارز دیجیتال آن را تضمین می کند

آیا آزمایش ارز دیجیتال بانک مرکزی چین (CBDC) موفقیت آمیز خواهد بود؟ ارائه یک کیف پول …

چگونه در OpenSea می توانیم NFT بفروشیم؟

در مورد صرافی های مخصوص رمزارزها چه ایرانی و چه خارجی شاید پنج سال پیش کمتر کسی اطلاعاتی داشت …

5 زبان برتر برنامه نویسی قراردادهای هوشمند بلاکچین

این روزها همه در مورد قراردادهای هوشمند، بلاکچین، امور مالی غیرمتمرکز (دیفای) و …

کوین بیس اکنون از پرداخت‌های دوج کوین پشتیبانی می‌کند

کوین بیس اکنون پرداخت‌های تجاری در دوج کوین را می‌پذیرد. با افزودن الگوی رفتاری تجارت رمزنگاری …

یک قدم دیگر تا عرضه فایل کوین ؛ فاز دوم مسابقه ماینرها آغاز شد

فایل کوین از تمام ماینرهای دنیا خواسته است تا در فاز دوم آماده‌سازی شبکه اصلی خود که …