مهران بیت

آموزش واریز تتر به کیف پول کوینومی

ابتدا برای اضافه کردن ارز یا شبکه جدید مطابق تصویر شماره 1 بر روی علامت “+” کلیک و سپس گزینه Add coins را از بین سایر گزینه ها انتخاب نمایید.

تصویر شماره 1

در صفحه بعدی باید شبکه ای را که قصد دریافت تتر بر روی آن داریم انتخاب کنیم. ما در اینجا مطابق تصویر شماره 2 شبکه ERC20 یا همان “Ethereum” را انتخاب می کنیم.

تصویر شماره 2

پس از انتخاب Ethereum توکن های مبتنی بر آن در کوینومی پشتیبانی خواهند شد. در ادامه باید Tether را نیز اضافه کنیم. برای انجام این کار Ethereum را از قسمت Overview مطابق تصویر شماره 3 انتخاب و سپس با زدن علامت + و انتخاب گزینه Add tokens وارد مرحله بعدی شوید.

آموزش واریز تتر به کیف پول کوینومی
تصویر شماره 3

در این مرحله باید Tether را انتخاب کنیم. برای این کار مطابق تصویر شماره 4 در کادر آبی عبارت USDT را تایپ می کنیم و سپس گزینه Tether USD را انتخاب می کنیم.

تصویر شماره 4

پس از انتخاب Tether، در صفحه زیر میزان موجودی کیف پول در بالای صفحه نمایش داده می شود. در بالای صفحه دو گزینه Send برای ارسال و Receive برای دریافت تتر نیز موجود هستند که برای دریافت باید روی Receive کلیک کنیم.

تصویر شماره 5

برای دریافت تتر گزینه Receive را می زنیم، در صفحه باز شده آدرسی جهت دریافت تتر به ما نمایش داده می شود که باید آنرا کپی کرده و برای شخصی که قصد ارسال تتر به ما را دارد بفرستیم. با کلیک بر روی علامتی که در تصویر شماره 6 مشخص شده می توانیم آدرس را کپی کنیم.

تصویر شماره 6

نکته مهم: اگر قصد دریافت Tether مبتنی بر شبکه TRC20 یا همان Tron را دارید می توانید از کیف پول تراست والت (Trust Wallet) استفاده نمایید چرا که فعلا در کوینومی پشتیبانی نمی شود.