اکنون آماده‌ترین ایالت آمریکا برای پذیرش رمزنگاری کالیفرنیا است

با بررسی معیارهایی همچون جستجوهای گوگل (Google)، نصب دستگاه‌های خودپرداز برای بیت کوین و تعدادی صورتحساب رمزنگاری شده در فهرست‌بندی شاخص‌های سهام همگی نشان از آماده سازی بستر پذیرش رمزنگاری در ایالت کالیفرنیا است. بر اساس تحقیقات سایت کریپتوهید(Crypto Head)، اکنون دیگر می‌توان گفت به دلیل فراگیرشدن دستگاه‌های خودپرداز ارز رمزنگاری شده در کالیفرنیا و افزایش علاقه‌مندی ساکنین این ایالت به دارایی‌های دیجیتال، به شکل رسمی این ایالت را به عنوان آماده‌ترین حوزه قضایی برای پذیرش رمزنگاری در کل ایالات متحده آمریکا معرفی کرده اند.

ایالت کالیفرنیا توانسته با کسب امتیاز 5.72 از 10، از دیگر ایالت‌ها همچون نیوجرسی (5.44) ، تگزاس (5.28) ، فلوریدا (5.03) و نیویورک (4.29) در بررسی شاخص‌های آمادگی پذیرش رمزنگاری سبقت گرفته و پیشرو باشد. حتی مجموع امتیازات این ایالت 2.54 واحد بیشتر از میانگین کل محبوبیت کشوری در ابالات متحده بود. این اعداد و ارقام در نتایج به دست آمده از سنجش معیارهایی همانند جستجوهای مرتبط با رمزنگاری در گوگل، حضور بیت در دستگاه‌های خودپرداز رمزنگاری شده و تعداد قبض‌های مربوط به بلاک چین در هر ایالت به دست آمده و دسته‌بندی شده است. برای نمونه ایالت کالیفرنیا تنها در جستجوهای مربوط به رمزنگاری در گوگل روزانه عدد جستجوی 100000 را به دست آورده و در تعداد خودپردازهای رمزنگاری توانسته رتبه اول را کسب کند. این عوامل مثبت در مورد بیت کوین شاید بتواند به‌گونه‌ای فقدان قوانین متمرکز بر رمزنگاری در این ایالت را جبران کند.

اگر بخواهیم کالیفرنیا را با سایر ایالت‌ها مقایسه کنیم داده‌های آماری حاکی از آن است که در نیویورک هشت صورتحساب متمرکز بر رمزنگاری تصویب شده است، اما از نظر نصب خودپردازها در رتبه 33 قرار گرفته است. در ایالت نیوجرسی بیشترین تعداد دستگاه‌های خودپرداز رمزنگاری شده به چشم می‌خورد که در هر 10 هزار مایل یکی وجود دارد است و در جستجوهای گوگل نیز در رتبه سوم قرار گرفته است. ایالات تگزاس و فلوریدا هم موفق شده‌اند از نظر نصب خودپردازهای رمزنگاری و جستجوهای کلی در گوگل نمره خوبی کسب کنند.

اکنون آماده‌ترین ایالت آمریکا برای پذیرش رمزنگاری کالیفرنیا است

در سال 2020 ، حجم تجارت بیت کوین در ایالات متحده خیلی بیش‌تر از مجموع این معاملات در کل اروپا، نیجریه و چین بود. در سال گذشته، آمریکایی‌ها توانستند به 4.1 میلیارد دلار سود واقعی در معاملات رمزنگاری خود برسند که این رقم خیلی بیشتر از سایر کشورها بود. همچنین در همین سال بود که ایالات متحده توانست در جهان پیشرو در زمینه خودپردازهای بیت کوین شود و 86.4 درصد از کل نصب آن‌ها را به کشور خود اختصاص دهد.

رسیدن به موفقیت در رمزنگاری در ایالات متحده تا حدود زیادی به وضعیت آن به عنوان یک دارایی قابل سرمایه گذاری در این کشور بازمی‌گردد. به این دلیل که، سایر معیارهای پذیرش و دلایل بودن رمزنگاری در این کشور به همان نسبت بالا نیستند. در ماه آگوست 2021 بود که وب‌سایت مقایسه‌گر مالی فایندر(Finder)، اعلام کرد از نظر مالکیت بر رمزنگاری ایالات متحده در بین 27 کشور برتر جهان قرار داد. در این رده‌بندی بازارهای نوظهور وابسته به حواله‌ها همچون بازارهای آسیای جنوب شرقی و آمریکای لاتین در ردیف‌های بسیار بالاتری از ایالات متحده قرار گرفته‌اند.

اشتراک گذاری مطلب در :

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه با این مقاله

مقالات مرتبط با مقاله ای خواندید
راه‌اندازی اولین صندوق دارایی رمزنگاری شده در سوئیس از طریق موسسه سوئیس فین‌تچ (swiss fintech)
دسته بندی: اخبار ارزدیجیتال / تاریخ : 1400/07/10

راه‌اندازی اولین صندوق دارایی رمزنگاری شده در سوئیس از طریق موسسه سوئیس فین‌تچ (swiss fintech)

راه‌اندازی اولین صندوق سرمایه گذاری دارایی‌های رمزنگاری توسط فین‌تچ(fintech) از سوی ناظران مالی موسسه به نقل از کرپتو فاینانس(Crypto Finance)در …

محدودیت‌های جدید با سقوط حجم معاملات در صرافی‌های رمزنگاری همراه شد
دسته بندی: اخبار ارزدیجیتال / تاریخ : 1400/07/07

محدودیت‌های جدید با سقوط حجم معاملات در صرافی‌های رمزنگاری همراه شد

اخبار جدید حاکی از کاهش حجم معاملات در پلت‌فرم‌های رمزنگاری در کره جنوبی است  درست در همان جایی که هم‌اکنون …

پروژه مشارکتی بانک‌های مرکزی آسیایی امکان کاهش هزینه‌های پرداخت بین المللی را فراهم می‌کند
دسته بندی: اخبار ارزدیجیتال / تاریخ : 1400/07/07

پروژه مشارکتی بانک‌های مرکزی آسیایی امکان کاهش هزینه‌های پرداخت بین المللی را فراهم می‌کند

چهار بانک مرکزی در آسیا به همراه مرکز نوآوری تسویه بانک بین المللی (BIS)در اقدامی مشترک دست به ارائه یک …

هدف قرار دادن تجارت بین المللی از سوی استیبل کوین جدید چین
دسته بندی: اخبار ارزدیجیتال / تاریخ : 1400/07/06

هدف قرار دادن تجارت بین المللی از سوی استیبل کوین جدید چین

با افزایش نگرانی‌های اخیر مقامات مالی در مورد مقررات استیبل کوین‌ها در سراسر جهان، مقامات چین را به این فکر …