مهران بیت

دیدگاه این‌تود‌بلاک در مورد بازار رمزنگاری این است که دچار افت 20 درصدی شده است

این‌تودبلاک(In to The Block) الگوریتمی است که با استفاده از ماهیت عمومی بلاک چین …

مهران خرمی
مقالات
۲۲ شهریور , ۱۴۰۰
1530 بازدید

این‌تودبلاک(In to The Block) الگوریتمی است که با استفاده از ماهیت عمومی بلاک چین، داده‌های کلیدی را استخراج کرده و امکان ورود عمیق‌تر به پیشرفت‌های صنعتی را ممکن می‌سازد. برطبق آمارهای ارائه شده از آن بازار رمزنگاری بیش‌تر از متوسط ​​20 درصد افت خواهد کرد. گزارشات حاکی از این است که در صبح روز هفتم سپتامبر، نگاه‌ها به بازار رمزنگاری در نمای ظاهری مثبت بوده است. خبرهای خوش حاوی این موارد بود که السالوادور به شکل رسمی قانون بیت کوین را به رسمیت شناخت و از آن به عنوان یک مناقصه قانونی استفاده می کند. کندل‌های قیمت قبل در جای خود ثابت مانده و به نظر می‌رسید باید با بیت کوین با قیمت 50 هزار دلار خداحافظی کرد، اما ناگهان در عرض چند ساعت، تمام معاملات بازار ارزهای دیجیتال به طور چشمگیرو فزاینده‌ای شروع به کار کردند.

در شرایطی که کاهش قیمت بیت کوین تا قبل از کرونا ویروس در بازه بین 53 هزار دلار تا 43 هزار دلار بود ، همچنین برای اتریوم این کاهش حدود 23 درصد یعنی از 3.9 هزار دلار تا 3.0 هزار دلار در بازار رقم خورد. طبق این امار جهش و بازیابی سریع قیمت برای بیت کوین 11 درصد و برای اتریوم 18 درصد بوده‌است. با در نظر گرفتن این جهش‌ها و بررسی آخرین داده‌های نوسانات قیمت حتی بعد از افت ارزها، قیمت اتریوم در عملکرد ماهانه از بیت کوین پیشی می‌گیرد و به افزایش 11.26 درصدی در ماه به جای حدود 5.48 می‌رسد. همگی این داده‌ها نشان از ناپایداری اتریوم نسبت به بیت کوین دارد.

بر اساس داده‌های این‌تودبلاک(In to The Block) علت کاهش قیمت چیست؟

برخلاف بسیاری از شایعات پس از قانونی کردن السالوادور در مورد سقوط قیمت بیت کوین، داده‌ها حاکی از ان است که بازار به شدت تحت تأثیر قرار گرفته است. بر اساس داده‌های این‌تودبلاک(In to The Block) ، بیش از 3 میلیارد دلار از ارزهای رمزنگاری در موقعیت‌هایی نقد شده‌اند. بیشترین سهم نقدینگی مربوط به بیت کوین با مبلغ1.42 میلیارد دلاربوده است، در دیگر نقدینگی‌ها به طور خاص در اتریوم  بالغ بر949 میلیون دلار و در ریپل  حدود 225 میلیون دلار بوده است. با این داده های این‌تودبلاک(In to The Block) ، می‌شود درک کرد که چطور از کاهش 16.5 میلیارد دلار به 11.75 میلیارد دلار برای بیت کوین دست یافته‌ایم.

داده‌های به دست آمده را می‌توان با ارزش بازار سکه مقایسه کرد و به این ترتیب، می‌توان نسبتی به دست آورد که فعالیت‌های آتی را نسبت به ارزش تمام سکه‌های در گردش در نظر  بگیرد. این نسبت همان سواپ‌های دائمی در حال افزایش سود به ارزش بازار بیت کوین است. در نمودارها شاهد آن هستیم که هرگاه جریان‌های خالص وجوه بیشتری را وارد می‌کنند خروج از مبادلات مثبت می‌شود و هرگاه جریان‌ها منفی می‌شوند وقتی است که حجم بیشتری از صرافی‌ها خارج می‌شود. به این معنی که تعداد کثیری از معامله‌گران و سرمایه‌گذاران حوزه دیجیتال از مزیت خرید بیت کوین و ارسال آن از صرافی متمرکز به آدرس کیف پول استفاده می‌کنند.

از دیدگاه بررسی تاریخی ، از ماه سپتامبر2021 به عنوان بدترین بازده برای بازارهای رمزنگاری شده یاد می‌شود. در این تجزیه و تحلیل داده‌ها متوجه خواهید شد که چگونه همگی این عوامل بر قیمت‌های بازارهای رمزنگاری تاثیرگذار است. همچنین معامله‌گران، باید در این حوزه با احتیاط کامل عمل کنند به این دلیل که سود مبالغ به رقم بیشتری خواهد رسید  اگر قیمت‌ها برای چند روز متوالی بدون هیچ اصلاح معنی‌داری به رشد خود ادامه دهند.

کپی لینک
نظرت رو اینجا برامون کامنت بزار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
افزایش قیمت بیت کوین در پی ناکامی آمریکا در طرح ایجاد ۱ میلیون شغل جدید

پس از انتشار گزارش مرتبط با عملکرد ضعیف ایالات متحده در زمینه ایجاد مشاغل جدید و ادامه روند چاپ پول بانک مرکزی آمریکا …

هایپ یا ترند؟ (Hype or Trend) , کدام به نفع کسب و کار شماست؟

هوش مصنوعی، پیامرسان ها، بلاک چین، ماشین های خودران، محاسبات ابری و …

در جعبه ترزور مدل تی(به انگلیسیTrezor Model T ) چه قطعاتی وجود دارد؟

کیف پول ترزور مدل تی یک مدل جیبی از کیف پول‌های سخت افزاری لمسی است که به سادگی …

ارز دیجیتال آنتولوژی را بهتر بشناسیم

نام انگلیسی این رمز ارز Ontology است که از ترکیب دو کلمه Onto به معنای هستی و Logy به معنای شناسی ساخته شده …

پلیس کره جنوبی در حال تشکیل تیم‌های اختصاصی رمزنگاری

اکنون در کره جنوبی برای مقابله با پیامدهای موج به وجود آمده از تعطیلی‌های ارز دیجیتال که انتظار می‌رود …

دوست دارید با اس دی آر (SDR)  و کارهایی که انجام می‌دهد آشنا شوید؟

اس دی آر (SDR) در سال 1969 میلادی با تصمیم صندوق بین المللی پول با این هدف که به عنوان …