مهران بیت

شرکت اینترنتی “د ناین لیمیتد” همکاری خود را جهت تامین برق مصرفی استخراج بیت کوین با شرکت روسی اعلام کرد

در هفته اول آوریل، شرکت اینترنی د ناین لیمیتد ، اعلام کرد قصد دارد 2000 قطعه از آوالون‌ ماینر …

مهران خرمی
اخبار ارزدیجیتال
۲۸ تیر , ۱۴۰۰
1275 بازدید

در هفته اول آوریل، شرکت اینترنی د ناین لیمیتد ، اعلام کرد قصد دارد 2000 قطعه از آوالون‌ ماینر را از تولید کننده آن شرکت کَنان  بخرد. روز دوشنبه، این شرکت اینترنتی اعلام کرد که یک قرارداد میزبانی با شرکت بیت‌ریور مستقر در روسیه امضا کرده تا این شرکت روسی 15 مگاوات ظرفیت برق جهت ماینینگ را به مدت دو سال برای شرکت د ناین لیمیتد تامین کند.

شرکت د ناین لیمیتد برنامه‌های خود را جهت همکاری با بیت‌ریور (شرکت استخراج بیت کوین از مسکو) توضیح داد. بخشی از توافق‌نامه طرفین به این عنوان است که، هر دو طرف می‌توانند قرارداد تولید 15 مگاوات برق برای هر سال را پس از اتمام  2 سال از قرارداد مجدد  تمدید کنند. در جزئیات این توافق نامه ذکر شده که برای ماشین‌های استخراج  آوالون‌ ماینر ظرفیت کل منبع تغذیه اولیه 300 مگاوات است که می‌تواند تا 500 مگاوات هم افزایش پیدا کند.

شرکت د ناین لیمیتد در معامله با شرکت روسی بیت‌ریور به دنبال کسب 2000 دکل استخراج بیت کوین از آوالون‌ ماینر است. در اواسط ماه آوریل ، شرکت روسی بیت‌ریور اعلام کرد که فروش توکن‌های پشتیبانی شده با قدرت 100 مگاوات را در سیبری آغاز کرده و در اطلاعیه‌ای توضیح می‌دهد که به دنبال راه‌حل‌هایی برای گسترش انرژی است. در پایان سخنگوی شرکت د ناین لیمیتد اعلام می‌کند که آن‌ها برای سرعت بخشیدن به استقرار ماشین‌های بزرگ استخراج ارز رمزنگاری شده به طور فعال به دنبال برق کم‌هزینه و تأسیسات استخراج انرژی پایدار در مناطق مختلفی از  جهان خواهند بود.

کپی لینک
نظرت رو اینجا برامون کامنت بزار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
در جعبه ترزو مدل1 (به انگلیسی Trzor Model One) چه قطعاتی قرار داده شده است؟

در دنیای امروزی کیف پول سخت افزاری ایمن‌تر و پرکاربردتر از کیف پول‌های سنتی است. کیف پول تِرزور  …

Meta Mask از محبوب‌ترین کیف پول‌های رمزنگاری فعلی

کیف پول متا ماسک توسط آرون دیویس و شرکت بلاک چین ConsenSys تاسیس شد …

شاخص CDD|شاخصی برای بررسی رفتار نهنگ ها

در ادامه این سری از مقالات مهران بیت درباره ی تحلیل آنچین،قصد داریم با شاخص مهمی به نام …