مهران بیت

35٪ از استرالیایی‌ها بر این باورند که ارز بیت کوین بیش از ارز فیات معامله می‌شود

یک بررسی جدید در حوزه ارزهای دیجیتال نشان می‌دهد که 35٪ از مردمان استرالیا بر این باورند …

زهرا موسی
اخبار ارزدیجیتال
۲۳ تیر , ۱۴۰۰
1294 بازدید

یک بررسی جدید در حوزه ارزهای دیجیتال نشان می‌دهد که 35٪ از مردمان استرالیا بر این باورند که در نهایت بیت کوین بیش از ارز فیات معامله می شود. البته به شکل حدودی همین تعداد از پاسخ دهندگان نیز معتقدند که بیت کوین “نقش مهمی در آینده ارز دیجیتال بازی می‌کند.” ارز فیات واحد پولی است در کشورها که پشتوانه فیزیکی آن طلا و نقره نیست و تنها ارتباط بین مقدار عرضه و تقاضادر آن به عنوان پشتوانه محسوب می‌شود.

در بسترهای مقایسه شونده شرکت فایندر، روز سه شنبه نتایج نظرسنجی در مورد ارز رمزنگاری شده با این عنوان منتشر شد که از آن به عنوان یک نظرسنجی غربالگری ملی از بین حدود 1012 استرالیایی یاد کرد. در این نظرسنجی از پاسخ دهندگان سوال شد که آیا آن‌ها با اظهارات مختلف فضای مجازی در مورد بیت کوین موافق هستند؟  چرا که آن‌ها در پاسخ به این سوال یا باید موافق یا مخالف باشند. برای مثال یکی از اظهارات استرالیایی‌ها این بود “که بیت کوین به طور گسترده‌تری از واحد پولی فیات معامله می‌شود.” این شرکت طبق تحقیقات انجام شده اظهار داشت که از هر 3 استرالیایی 1 نفر آن که این تعداد برابر با  35٪  از جمعیت کل استرالیا است معتقدند که “بیت کوین در نهایت بیش از ارز سنتی فیات مورد معامله قرار می‌گیرد.”

خانم کیت براون، که یک متخصص امور مالی شخصی در شرکت فایندر است در این مورد اظهار داشت: “در حالی که تنها 17٪ از ارز رمزنگاری شده Aussies خود استفاده می‌کنند دو برابر همین تعداد اعتقاد دارند که این ارز نقش مهمی در آینده دارد.”

او همچنین اعلام کرد به طور کلی 17%، baby boomers45 % و  millennials 30%، Gen X 25%، Gen Z به نسبت بیت کوین در این کشور محبوبیت دارند و موافقت خود مبنی بر نظریه محبوب بودن ارز بیت کوین در بین استرالیایی‌ها را تایید کرد.

 از شرکت‌کنندگان درنظرسنجی سوال شد که آیا آن‌ها موافق هستند که “بیت کوین تبدیل به راه یک سرمایه‌گذاری قانونی در استرالیا شود؟” از بین پاسخ دهندگان 50٪ گفتند جوابشان مثبت بود و در همین حال، 63٪ از آنان معتقد بودند که بیت کوین یک ارز کاملاً شانسی است. همچنین  از آن‌ها پرسیده شد “بیت کوین حبابی است که سرانجام منفجر خواهد شد؟ ” که البته 73٪ از پاسخ ها به این سوال بله بود.

از پاسخ‌دهندگان به سوالات نظرسنجی همچنین این سوال مهم پرسیده شد” که آیا برنامه‌ای برای تجارت ارز رمزنگاری شده دارند؟” 15٪ به آن پاسخ مثبت دادند در حالیکه 73٪  از پاسخ مثبت دهندگان برنامه تدوین شده‌ای در دست نداشتند. البته 12٪ دیگر از آن‌ها گفتند که در حال حاضر برنامه تجارت رمزنگاری ندارند اما قصد دارند در آینده نزدیک یک برنامه برای خود خریداری کنند.

کپی لینک
نظرت رو اینجا برامون کامنت بزار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
هرم آنچین | بررسی سه لایه ی مختلف دیتا (بخش سوم)

در این بخش بالاترین لایه ی داده های هرم آنچین مورد بررسی قرار می گیرند که می توانند به سیگنال های خرید و فروش منجر شوند …

رموز موفقیت یک ارز دیجیتال

امروز به کمک کارشناسان زومیت قصد داریم عواملی که باعث موفقیت یک ارز دیجیتال می شود را بررسی …

چرا کرایه دادن حساب کاربری در صرافی‌های ارز دیجیتال می‌تواند به یک جرم سنگین تبدیل شود؟‌

به گزارش مهران بیت وبه نقل از ارز دیجیتال ین روزها مجرمان فضای مجازی روش جدیدی را برای سرقت از کارت‌های بانکی هکی …

JPMorgan قانونی کردن بیت‌ کوین‌سازی مزیت اقتصادی محسوسی برای کشورها نیست!

جی‌پی‌مورگان به تازگی نظراتی در مورد بیت کوین‌سازی در السالوادور، همان کشوری که اخیراً در کنار دلار …

با وجود سقوط شدید قیمت در هفته گذشته، بیشتر سرمایه‌گذ‌اران بیت کوین همچنان در سود هستند!

داده‌های جدیدی که از آدرس‌های فعال بیت کوین جمع‌آوری شده است نشان می‌دهد تنها سرمایه‌گذارانی که به تازگی وارد …

چگونگی تاثیر توییتر بر بازار ارز های دیجیتال

قیمت بیت کوین در این ماه چهار رقمی شد و سری به ۱۰ هزار دلار زد. درست مانند تعداد توییت هایی …