کیف پول بیت کوینی آرموری | armory wallet را می‌شناسید؟

جدا از رابط کاربری آسان و کاربر‌پسند، امن‌ترین وسیله برای مدیریت و حفاظت از  بیت کوین‌های شما کیف پول آرموری است. از ویژه‌گی‌های بارز این کیف پول نرم افزاری فضای ذخیره‌سازی بسیار زیاد و سطح امنیت بالا با یک پروتکل منبع باز است. این کیف پول بیت کوینی به عنوان یک پروژه منبع باز، حتی اگر کد دستیابی به نرم افزار آرموری خود به خود پاک شود، کاربران همچنان می‌توانند نسخه پشتیبان آن را به سایر برنامه‌های کیف پول بیت کوینی تبدیل کنند. این کیف پول همچنین قادر به ذخیره‌سازی کلیدهای خصوصی به صورت آفلاین است. بر‌خلاف سایر کیف پول‌های بیت کوینی کیف پول آرموری به شما امکان تنظیم و استفاده از چندین آدرس در کیف پول شما را می‌دهد. از آن‌جا که باید نشانه‌های بیت کوین را در جایی ارسال کنید که در معامله نهایی شما لازم است رمز ورود خود را وارد کنید کیف پول آموری بسیار ایمن است.

آرموری | armory wallet

آیا کیف پول بیت کوینی آرموری واقعاً ایمن است؟

از مزیت‌های کیف پول بیت کوینی آرموری این است که جدا از پشتیبانی چند امضایی، قفل‌های پروتکلی غیرمتمرکز نیز ارائه می‌دهد. به همین دلیل، کاربران کنترل کامل کلیدهای رمزنگاری شده و ذخیره آن‌ها را در دست دارند. امنیت حالت آفلاین کیف پول آرموری مانعِ از دست دادن بیت کوین‌هایتان می‌شود و اگر احتمال سرقت دستگاه تلفن همراه شما نیز وجود داشته باشد، نفوذ به سیستم رمزگذاری کیف پولتان غیرممکن است.

چگونگی استفاده از کیف پول آرموری

نصب و بارگیری کیف پول بیت کوینی آرموری رایگان است، اما بعضی اوقات هزینه‌های تراکنش که توسط خود شبکه بیت کوین اعمال می‌شود تعیین خواهد شد. ایجاد نسخه پشتیبان آفلاین این کیف پول بیت کوینی بسیار آسان است، به راحتی می‌توانید در دستگاه ذخیره سازی یو اس بی خود نسخه پشتیبان دیجیتالی از کیف پول آرموری داشته باشید. اما اطمینان از این‌که دستگاه تلفن همراه شما هرگز برای رعایت پروتکل‌های ایمنی به اینترنت متصل نشود نیز در این مواقع ضروری است. برای راه‌اندازی کیف پول بیت کوینی آرموری در ابتدا باید به وب‌سایت معتبر این برنامه مراجعه کنید سپس آن را بر روی سیستم دسک‌تاپ یا تلفن همراه خود بارگیری و نصب کنید. کاربران اولیه این کیف پول بیت کوینی باید روی گزینه ایجاد کیف پول کلیک کرده و رمز ورود را پس از تعیین در یک برگه کاغذی یادداشت کنند. از رمز عبورتان هرگز نسخه دیجیتال ذخیره نکنید چون با این کار احتمال سرقت بیت کوین‌هایتان توسط هکرها را افزایش می‌دهید.

اشتراک گذاری مطلب در :

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه با این مقاله

مقالات مرتبط با مقاله ای خواندید
درباره کیف پول نرم افزاری تواست | Toast Wallet چه می‌دانید؟
دسته بندی: کیف پول ارزدیجیتال / تاریخ : 2021/07/24

درباره کیف پول نرم افزاری تواست | Toast Wallet چه می‌دانید؟

یک شرکت نرم افزاری در نیوزلند در سال 2017 این پروژه را راه‌اندازی کرد. کیف پول تواست که بین سال‌های …

از کیف پول یو اس دی ایکس – USDX Wallet چه می‌دانید؟
دسته بندی: کیف پول ارزدیجیتال / تاریخ : 2021/07/24

از کیف پول یو اس دی ایکس – USDX Wallet چه می‌دانید؟

شرکت طراح یو اس دی ایکس در ژوئیه سال 2017 تأسیس شد و دفتر مرکزی آن در فرانکفورت آلمان است. …

کیف پول ای دو | eidoo wallet را می‌شناسید؟
دسته بندی: کیف پول ارزدیجیتال / تاریخ : 2021/07/21

کیف پول ای دو | eidoo wallet را می‌شناسید؟

کیف پول ای دو در آگوست سال 2017 که در سوئیس ساخته شد تنها یک کیف پول موبایلی برای سیستم …

کیف پول نرم افزاری اینفینیتو | Infinito Wallet را می‌شناسید؟
دسته بندی: کیف پول ارزدیجیتال / تاریخ : 2021/07/20

کیف پول نرم افزاری اینفینیتو | Infinito Wallet را می‌شناسید؟

اینفینیتی بلاک‌چین گروپ ( Infinity Blockchain Group) در سنگاپور شرکت سرمایه‌گذار و طراح کیف پول نرم افزاری اینفینیتو است. جک …