مهران بیت
تومو چین ارز تومو چین

قیمت ارز تومو چین (TOMO)

نرخ تومانی خرید
در دسترسی نیست
نرخ تومانی فروش
در دسترسی نیست
تومان
0%
$
تومو چین تومو چین
TOMO
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
تلگرام:
Telegram
وایت پیپر:
Whitepaper

تومو چین چیست؟

تومو چین TomoChain (TOMO) که در دسامبر 2018 منتشر شد، پروژه ای است که تلاش می کند مقیاس پذیری بلاکچین اتریوم (ETH) را بهبود بخشد. این در درجه اول از طریق افزایش ظرفیت تراکنش در ثانیه (TPS) انجام می شود. هدف نهایی این پروژه ایجاد زیرساخت بلاکچین برای برنامه های غیرمتمرکز (DApps) و بهبود یکپارچگی و امنیت است. راه‌ حل TomoChain ارائه مقیاس‌پذیری قراردادهای هوشمند است، وظیفه‌ای که نیازمند حل این است که چگونه بلاکچین می‌تواند تعداد بیشتری از تراکنش‌ها را در ثانیه انجام دهد، و به طور تصاعدی کاربرد قراردادهای هوشمند را برای موارد و برنامه‌های کاربردی در دنیای واقعی افزایش می‌دهد.

چه چیزی TomoChain را منحصر به فرد می کند؟

چه چیزی TomoChain را منحصر به فرد می کند؟

TomoChain دارای طیف وسیعی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد است، مانند اجماع اثبات اعتبار، سیستم مسترنود، تأیید 2 ثانیه‌ای، کارمزد تراکنش تقریباً غیرمجاز، پروتکل مبادله داخلی، قالب‌های قرارداد هوشمند ICO، پشتیبانی API برای بیمه‌های توکن. و ادغام ها و عملکرد تراکنش های زنجیره ای بدون هیچ کارمزدی بین اتریوم و توموچین. شبکه اصلی TomoChain در سال 2018 راه اندازی شد و شامل رأی گیری اثبات سهام بود. تغییر به مسترنودها، TOMO را به یک ارز قابل ضرب تبدیل کرد و این مسترنودها هم در ایجاد و هم در تأیید بلوک ها شرکت می کنند. آنها برای حفظ شبکه با TOMO ضرب شده جبران می شوند.

اگر کاربری بخواهد کاندیدای مسترنود شود، باید 50000 TOMO را واریز کند. مسترنودها اجازه دارند در نهایت استعفا دهند، اما TOMO سپرده شده برای 1296000 بلوک پس از صدور استعفا قفل می شود. زمانی که کاربر کاندیدای مسترنود شد، باید یکی از 150 کاندیدای برتر رای‌دهی شده باشد. در صورت انتخاب، پاداش‌های TOMO را به نسبت تعداد بلوک‌هایی که موفق به امضای خود می‌کنند دریافت خواهند کرد.

به این ترتیب، TomoChain یک بلاک چین مقیاس‌پذیر ارائه می‌کند که می‌تواند سریع‌تر و کارمزد کمتری داشته باشد. TomoChain دارای طیف گسترده ای از موارد استفاده است. TomoChain یک پلتفرم بلاک چین عمومی را ارائه می دهد که امکان انجام تراکنش های تقریباً صفر و تأیید فوری، یک زنجیره اثبات سهام، مشارکت به عنوان رأی دهنده و اجرای مسترنود را فراهم می کند.

همچنین پروتکل TomoZ یا Zero Friction را ارائه می‌کند که به دارندگان توکن اجازه می‌دهد تا هزینه تراکنش را به انتخاب خود بپردازند. سایر خدمات ارائه شده توسط TomoChain عبارتند از Tomox and Relayers که یک پروتکل تبادل غیرمتمرکز است که به کسب و کارها اجازه می دهد تا مبادلات غیرمتمرکز و پلتفرم های فرود را انجام دهند. TomoP یک پروتکل حفظ حریم خصوصی است که در TomoChain برای فعال کردن تراکنش‌های ایمن و غیرقابل ردیابی ایجاد شده است.

بنیانگذاران TomoChain چه کسانی هستند؟

TomoChain توسط Long Vuong، که همچنین مدیر عامل TomoChain Pte است، تاسیس شد. Ltd. قبل از آن، او مدیرعامل CityMe و یکی از بنیانگذاران و سرپرست پروژه بلاکچین NEM (XEM) در بلاک چین جایگزین بود. او در زمینه های بلاکچین و اقتصاد متخصص است و در گذشته مشاور تعدادی از پروژه های بلاکچین بوده است.