مهران بیت
پایرت چین ارز پایرت چین

قیمت ارز پایرت چین (ARRR)

نرخ تومانی خرید
در دسترسی نیست
نرخ تومانی فروش
در دسترسی نیست
تومان
0%
$
پایرت چین پایرت چین
ARRR
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
تلگرام:
Telegram
دیسکورد:
Discord
فیسبوک:
Facebook
گیت هاب:
Github

پایرت چین چیست؟

پایرت چین (Pirate Chain) با نماد اختصاری ARRR، یک ارز دیجیتال حریم خصوصی و مبتنی بر پروتکل اثبات کار Pirate Chain می باشد که در سال 2018 وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. کاربرانی که می خواهند تراکنش های خود را با استفاده از آخرین فناوری حریم خصوصی که بر روی پروتکل Zcash ساخته شده است، انجام دهند از ارز دیجیتال ARRR استفاده می کنند.
ارائه جایگزینی برای سکه های حریم خصوصی که در بازار ارزهای دیجیتال موجود هستند و به عنوان یک سیستم پرداخت می باشند، هدف اصلی ارز دیجیتال Pirate Chain است. ارز دیجیتال ARRR می تواند تراکنش ها را به صورت صد در صد خصوصی انجام دهد.
پروتکلی که ارز Pirate Chain استفاده می کند، یک پروتکل حریم خصوصی خاصی می باشد که باعث می شود امنیت و اطلاعات کاربران توسط سایر کاربران شبکه به خطر نیفتد. باگ های این کوین های حریم خصوصی، توسط عوامل مختلفی ممکن است ایجاد شود.

ارز پایرت چین Pirate Chain (ARRR) چگونه کار می کند؟

ارز دیجیتال Pirate Chain چگونه کار می کند؟

ارز دیجیتال ARRR بیشتر در بخش فضای غیر قانونی اینترنت (دارک وب) پذیرش دارد، زیرا کاربران این بخش بیشتر به دنبال انجام معاملات ناشناس و حفظ حریم خصوصی خود هستند. Pirate Chain با تشویق فروشندگان عادی به این که ارز دیجیتال ARRR را به عنوان یک روش پرداخت بپذیرند، قصد دارد یک گام رو به جلو بردارد.
سیستم فیزیکی پوینت آف (Point of Sale (POS به ارز دیجیتال Pirate Chain این اجازه را می دهد که در فروشگاه های فیزیکی به عنوان سیستم پرداخت پذیرفته شوند. به این ترتیب توسط این سیستم، بازار جدیدی ایجاد می شود تا پذیرش این ارز دیجیتال بیشتر و گسترده تر شود.
برخی از خرده فروشان در وب سایت خود، ارز دیجیتال ARRR را پذیرفته اند که اسم آنها در یک فهرست عمومی وجود دارد و کاربران می توانند از طریق این فهرست به خرده فروشانی که به عنوان روش پرداخت، Pirate Chain را پذیرفته اند، دسترسی پیدا کنند.

سیستم عامل ارز Pirate Chain

گوست شیپ (Ghostship OS) سیستم عامل پایرت چین می باشد که به عنوان اولین نسخه سیستم عامل پروتکل پایرت چین شناخته شده است. تمرکز این سیستم عامل بر روی امنیت و کیف پول کاربران قرار دارد. سیستم عامل گوست شیپ به یک سیستم عامل لینوکس (USB) پایدار نیازمند است که با کیف پایرت چین استفاده می شود. همچنین سیستم عامل گوست شیپ با استفاده از فناوری پایرت چین می تواند به راحتی از حریم خصوصی دفاع کند.
هدف سیستم عامل گوست شیپ این است که از کاربران در برابر اشتباهاتشان، محافظت کند. همچنین هیچ داده کیف پولی با این سیستم عامل، دیگر وجود ندارد و بنابراین در مورد تنظیم کردن آن، هیچ نگرانی نیست. با این مدل امنیتی، پایرت چین استفاده را برای کاربران راحت تر کرده و به حفاظت از دارایی های کاربران در برابر اشتباهات خودشان می پردازد.

فناوری آنون anon

فناوری آنون با هدف ارائه خدمات میکسر به کاربران طراحی شده است تا بتوانند جهت انتقال سرمایه از بلاک چین های متمرکز و شفاف استفاده کنند. از طریق میکسر Pirate Chain می توان کوین های BTC و ETH را جا به جا کرد. البته این قابلیت در سیستم عامل گوست شیپ در حال حاضر وجود ندارد.

مزیت ارز پایرت چین Pirate Chain (ARRR)

مزیت ارز Pirate Chain

در بخش حریم خصوصی رقبای زیادی برای Pirate Chain وجود دارد که می توان به مونرو، زی کش و دش اشاره کرد. زی کش از نظر فناوری و ویژگی نزدیک ترین رقیب ارز دیجیتال Pirate Chain می باشد اما از نظر ناشناس بودن معاملات پایرت چین، با یکدیگر تفاوت دارند. ایمنی این شبکه از طریق تاخیر اثبات کار (dPOW) ایجاد می شود که می تواند در برابر حمله 51%، اجماع شبکه Pirate Chain را مقاوم و ایمن کند.

استخراج ارز دیجیتال Pirate Chain

استخراج این ارز دیجیتال تا ۲۵ سال طول می کشد و در طول این مدت پاداش بلاک ARRR به عدد 0 خواهد رسید و عرضه نهایی این توکن به 200 میلیون توکن خواهد رسید. 
با استفاده از الگوریتم اثبات کار اکویی هش (Equihash)، اجماع شبکه در بلاک چین Pirate Chain صورت می گیرد. کاربران نیز به ماینرهای این الگوریتم جهت استخراج ارز دیجیتال ARRR نیاز دارند. با استفاده از اثبات تاخیر کار در زنجیره کومودو، میزان هش واقعی پس از افزایش در بلاک چین بیت کوین، تقویت می شود. همچنین با نرخ هش موثر، امنیت بلاک چین برقرار می شود. بنابراین پس از بیت کوین، شبکه پایرت چین یکی از ایمن ترین و قوی ترین شبکه ها می باشد.

کاربردهای ارز Pirate Chain

پایرت چین از طریق وب سایت های خاص، به عنوان یک سیستم پرداخت استفاده می شود. اسپاتی فای و وردپرس از این سیستم برای معرفی سیستم پوینت آف سل استفاده می کنند. همچنین برای استفاده از ویژگی های آنون در Pirate Chain، برخی برنامه ها به عنوان سرویس میکسر وجود دارند که در حال حاضر، در حال توسعه هستند.

تیم ارز پایرت چین

جین مرسر یکی از توسعه دهندگان اصلی در کومودو می باشد که سابقه کار بر روی زی کش را نیز در کارنامه کاری خود را دارد. او همچنین مشاور هیئت مدیره ویل فاندشن می باشد. تیم پایرت چین می خواهند یک شرکت را در آینده برای این شبکه ایجاد کنند. برخی از اعضای تیم پایرت چین هویت خود را افشا نکرده اند و با نام مستعار در حال فعالیت هستند.

مشارکت های ارز دیجیتال پایرت چین Pirate Chain (ARRR)

مشارکت های ارز دیجیتال پایرت چین

پایرت چین با وروس کوین (Veruscoin) ، کومودو و ترتل نتورک Turtle Network (TLTR) همکاری هایی داشته است. این مشارکت ها شامل این موارد می باشد:

• از طریق dPOW پایرت چین، ایمن سازی کومودو انجام می شود.

• VerusPay، پیاده سازی پایانه های پوینت آف سل را انجام می دهد.

• بهینه سازی شبکه TLTR، برای گسترش و توسعه قابلیت های قرارداد هوشمند صورت می گیرد.

آینده بازار پایرت چین

نقشه راه پایرت چین، اهداف این شبکه را نشان می دهد که شامل ادغام چندین صرافی با پروتکل آدرس Z می باشد. آدرس Z برای اطمینان از ویژگی های حریم خصوصی پایرت چین، به عنوان یک هسته اصلی شناخته شده است. از دیگر اهداف آینده پایرت چین می توان به ادغام ویژگی پرداخت پایرت چین، به روز رسانی پروتکل ساپلینگ (SAPLING) و راه اندازی سیستم عامل Ghostship OS اشاره کرد.

امور مالی ارز دیجیتال ARRR

منابع مالی پروژه ARRR، از طریق گره های تیم Notary KMD، جمع آوری کمک های مالی، بودجه KMD، سیستم پوینت آف سل و هزینه استخر تولید شده توسط استخر رسمی استخراج پایرت چین، تامین می شود.

نتیجه گیری

تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال Pirate Chain، برنامه ها و اهداف مهمی برای افزایش میزان پذیرش این ارز دیجیتال دارند، البته در حال حاضر این تیم به درآمد قابل توجهی نرسیده است.