مهران بیت

بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری

اگر به فکر سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال هستید باید بهترین ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاری بر روی آنها …

زهرا موسی
مقالات
۰۶ تیر , ۱۴۰۰
1144 بازدید

اگر به فکر سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال هستید باید بهترین ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاری بر روی آنها را بشناسید تا بتوانید با آگاهی بیشتری وارد این بازار شده و ارزهایی را بخرید که سهم بیشتری از بازار رابه خودتان اختصاص دهید. بازار ارز روز به روز در حال گسترش می باشد و بیش از دو هزار ارز متفاوت در این بازار فضای عظیم و جدیدی برای سرمایه گذاری در سراسر جهان وجود دارد. معمولا نام بازار ارزهای دیجیتال مردم را یاد ارزهای بیت کوین و چند ارز دیگر می اندازد. این ارزهای دیجیتال به‌نوعی اعتبار بازار محسوب می‌شوند. تا زمانی که ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین در مرکز توجه عمومی قرارگرفته باشند می‌توان به رشد کلی بازار امید داشت. بیت کوین به دلیل اینکه سلطه بازار بالایی دارد و همچنین بیش از نیمی از ارزش بازار را به خود اختصاص داده است همیشه گزینه اول به‌عنوان بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه‌ گذاری به‌خصوص برای سرمایه‌گذاری چندین ساله است؛ اما این به این معنی نیست که نوسان گیرها و سرمایه‌گذاران کوتاه‌مدت به آن علاقه نداشته باشند. در ادامه مقاله با ارز اتریوم و کاردانو بیشتر اشنا خواهیم شد.

برای سرمایه گذاری ارز دیجیتال به چه نکاتی باید توجه کرد؟

بررسی میزان امنیت

ارزهای دیجیتال مختلف از روش های متفاوتی برای ایمن کردن تراکنش ها استفاده می کنند. به عنوان مثال قراردادهای هوشمند در اتریوم و چندین رمز ارز دیگر وجود دارند که با ایجاد مجموعه ای از قوانین برای تراکنش ها به امنیت بیش تر ان ها کمک می نماید.

بررسی صرافی ها

یکی از موارد مهم، بررسی تعداد صرافی هایی که از مبادلات یک ارز دیجیتال پشتیبانی میکنند. درمورد انتخاب خود تحقیق نمایید که آیا ارز مورد نظر در صرافی بزرگ خرید و فروش میشود؟ همچنین، پشتیبانی صرافی های بزرگ از هر رمزارزی مثل صرافی بایننس تاثیر زیادی در افزایش ارزش ان ارز دیجیتال دارد.


مطالعه تاریخچه قیمت

عوامل تاثیرگذار بر ارزش ان ها را با نگاهی به تاریخچه قیمت ها میتوان شناسایی کرد و از این اطلاعات به عنوان راهی برای پیش بینی بازار در اینده استفاده کنید. رمز ارز پایه هیچگونه ثباتی ندارد و تحت تاثیر عوامل مختلف مثل رویدادهای جهانی و ارزش سایر رمزارزها قرار دارند.


فعالیت توسعه دهندگان رمزارز

پشت هر پروژه قوی، توسعه‌دهندگانی وجود دارند که به طور مداوم درحال فعالیت هستند. زمانی‌که فعالیت این افراد روند نزولی پیدا کند،‌ باید نگران موقعیت پروژه باشید. همچنین، اگر فعالیت این افراد به صورت ناگهانی افزایش پیدا کند، بدانید که با یک پروژه قوی سروکار دارید.


ارزیابی پروژه ارز دیجیتال

اگر قصد انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در بلند مدت دارید، اصلی‌ترین اقدامات هنگام خرید ارز دیجیتال، مطالعه و ارزیابی گزینه مورد نظر است. می‌توانید با خط زدن گزینه‌های مشکوک و بی‌ارزش، پروژه‌هایی را که دارای ارزش واقعی هستند پیدا نمایید.


بررسی عرضه کل و تعداد کوین های فعلی موجود

عرضه کل به معنای میزان کوین در یک شبکه و گردش ارزها به معنی کوین های موجود در ان می باشد. هرگاه بخواهیم ارزش یک پروژه را بررسی نماییم این دو ویژگی اهمیت پیدا میکند. بطور مثال: ارزهای دیجیتال بیت کوین و ریپل در نظر داشته باشید؛ حداکثر میزان کوین 100 میلیارد می باشد، در صورتی که عرضه کل بیت کوین فقط 21 میلیون میباشد. درنتیجه هرچه مقدار عرضه محدود تر باشد، ارزش ان پروژه به مرور زمانبیشتر میشود.

برای سرمایه گذاری کوتاه مدت بهترین ارزهای دیجیتال کدام اند؟

افراد جدید و کم تجربه معمولا برای انتخاب بهترین ارز برای سرمایه گذاری روی ان دچار مشکل می شوند. همچنین از انجا که بیت کوین شناخته شده ترین ارز است فکر میکنند که تنها سرمایه گذاری روی این ارز سود دارد! هرچند به دلیل تازه وارد بودن این امری طبیعی می باشد.

اتریوم

تقریبا همه مردم تا حدودی با ارزهای دیجیتال اشنایی دارند. همچنین قبول دارید که بیت کوین محبوبترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری میباشد. اما بیت کوین تاثیر گذار ترین نیست. میتوان گفت تاثیر گذار ترین ارز اتریوم می باشد. همچنین دلایل خوبی برای اثبات این ادعا دارند. اتریوم به همه افراد اجازه استفاده از بلاک چین را میدهد. در صورتی که بلاک چین بیت کوین فقط برای انتقال، دریافت و ذخیره سرمایه می باشد. اتریوم در جایگاه دوم بعد از بیت کوین قرار دارد. اتریوم در طی یک ماه 119 درصد و سرمایه گذاری شش ماهه چیزی بالغ بر 375 درصد سود دهی داشته است. این ارز معاملات سریع تر و ارزان تری نسبت به بیت کوین دارد. همجنین برای سرمایه گذاری کوتاه مدت در در این بازار به ترتیب اتریوم، کاردانو، بیت کوین کش و در اخر بیت کوین ارزهای مناسبی می باشند.

اتریوم چیست؟
ادعای اتریوم چیست؟

ادعا می‌کند که از این پلتفرم می‌توان برای کدگذاری کردن، تمرکز زدایی کردن، ایمن کردن و داد و ستد کردن هر چیزی استفاده کرد.

هدف ارز دیجیتال اتریوم چیست؟

ایجاد مجموعه‌ای غیرمتمرکز از محصولات مالی می باشد که هر کسی در دنیا صرف نظر از ملیت، قومیت و مذهب بتواند به آن دسترسی آزاد داشته باشد.

برای سرمایه گذاری بلند مدت بهترین ارزهای دیجیتال کدام اند؟

ارزهای زیادی در بازار ارز دیجیتال وجود دارد. بررسی کردن هر یک از انها سخت و چشم انداز هر کدام از آنها متفاوت می باشد، به دلیل سود زیاد در بازار ارز افراد زیادی برای سرمایه گذاری مشتقاق هستند.در حال حاضر با توجه به دوسال گذشته بیش از 1000 درصد افزایش قیمت داشته و سود یمسال ان 675 درصد بوده است، به همین دلیل است که در صدر جدول برای سرمایه گذاری بلند مدت قرار میگیرد.

بعد از اتریوم، کاردانو می باشد که با سود یکساله 717 درصدی قرار دارد، قرار دادن کاردانو به عنوان رتبه اول ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت به دلیل عدم ثبات بازار، تاکنون امکان پذیر نبوده است. در اخر ارز مشهور بیت کوین است، که اغلب برای سرمایه گذاری های بلند مدت و کوتاه مدت خریداری میشود. اما همچنان هنوز هم برای سرمایه گذاری بالند مدت نظر ما اتریوم میباشد.

کاردانو

در سال 2017 توسط شرکت غیرمتمرکز IOHK به ریاست چارلز هاسکینسون بنیانگذار اتریوم پلتفرم بلاک چین کاردانو به عنوان رقیبی برای بلاک چین اتریوم طراحی شد. کاردانو با یک فلسفه علمی و رویکرد تحقیقاتی توسط کارشناسان، مهندسان و ریاضیدانان رمزنگاری ایجاد شده است. شرکت IOHK در سال 2015 شروع بکار کرده و بلاک چین و رمزارزهای مختلف را برای مشاغل و نهاد های اموزشی و موسسات می سازد. تیم پشتیبان کاردانو زنجیره بلاک خود را با آزمایشات گسترده و تحقیقات زیادی آغاز کرد. قابلیت اجرای قراردادهای هوشمند توسط پلتفرم کاردانو سرو صداهایی به راه انداخته است و به توسعه دهندگان خود امکان ایجاد و استقرار اپلیکیشن های غیرمتمرکز خود را میدهد و همین باعث محبوبیت روز افزون خرید کاردانو شده است.

کاردانو چیست؟
کپی لینک
نظرت رو اینجا برامون کامنت بزار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
معرفی آربیتریوم (Arbitrum)

اتریوم تبدیل به یک پلتفرم بسیار محبوب برای توسعه ی اپلیکیشن های نامتمرکز (DApps)‌ شده …

برگزاری انتخابات نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران در ۲۹ آبان ماه

به گزارش مهران بیت و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان نشست خبری سازمان نظام صنفی …

در روز های آینده تکلیف دستگاه های توقیف شده مشخص خواهد شد.

به گزارش مهران بیت و به نقل از گروه پارلمانی تسنیم اولین جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس یازدهم …

معرفی 5 دسته توکن برتر در عملکرد طی هفته

امروز با گذشته یک هفته از عملکردهای متفاوت بازار رمزنگاری، برخی از توکن‌ها توانستند به یقین …

کیف پول الکتروم چقدر خوب است؟

در نوامبر 2011 کیف پول الکتروم که یک کیف پول بیت کوینی با کاربرد آسان است به بازارهای جهانی عرضه …

آلت کوین چیست؟
آلت کوین چیست؟ ۱۳۹۹/۰۸/۲۸

بر اساس لیست ارزهای دیجیتال موجود در بازار، در حال حاضر بیشتر از پنج هزار وجود دارد که …