مهران بیت

پنج دارایی گران‌قیمت اقتصاد رمزنگاری(به انگلیسیCrypto Economy) در هر واحد دلار

در ماه ژوئیه سال 2021، ارزشمندترین ارز رمزنگاری شده از نظر دلار در هر واحد، بیت کوین است …

مهران خرمی
اخبار ارزدیجیتال
۲۹ تیر , ۱۴۰۰
1384 بازدید

در ماه ژوئیه سال 2021، ارزشمندترین ارز رمزنگاری شده از نظر دلار در هر واحد، بیت کوین است که در حال حاضر در بازارهای جهانی با قیمت 31،693 دلار معامله می‌شود. علاوه بر تمام کوین‌های پیچیده، بیت کوین دومین دارایی رمزنگاری شده با ارزش بیشتر در هر واحد دلار است ، که در عرصه معاملات همگان مشتاق به‌دست آوردن آن هستند. حذف موقعیت‌های سوداگرانه بازار سرمایه و مشاهده دارایی‌های رمزنگاری از این طریق دید کاملا متفاوتی به کاربران می‌دهد. در حال حاضر ، فقط دو دارایی رمزنگاری به ارزش پنج رقمی در دلار و فقط دو دارایی چهار رقمی وجود دارد. با نگاهی به قیمت هر سکه در هر واحد، نمای کلی از سکه‌های مورد معامله در بازه‌های قیمتی خاص را نشان می‌دهد.

در حالت معمول یک شخص برای خرید بیت کوین  و یارن فاینانس  باید پنج رقم به دلار آمریکا هزینه بپردازد. در حالی که بیت کوین در هر واحد فقط بالای 31K  دلار مبادله شده و یارن فاینانس  با 27.9K  دلار به ازای هر رمز مبادله می‌شود. در شرایط مشابه ، فقط دو سکه چهار رقمی وجود دارد که هر واحد میکر و اتریوم  قیمت دارند.

سایت‌های تجمیع کننده بازار جهانی نشان می‌دهد که 11 دارایی رمزنگاری شده در هر واحد سه رقمی وجود دارد و بیت کوین هدایت کننده آن است. 23 نوع دارایی رمزنگاری برای دو رقمی شدن در حال تجارت هستند، که20 نوع از این سکه‌ها در محدوده یک رقمی قرار دارند. آخرین سکه‌ای که در موقعیت سه رقمی قرار گرفته  بیت کوین است که بالای 100 دلار در منطقه معامله شده است. تنها سکه‌ای دو رقمی که زیر صد دلار کار می‌کند در موقعیت‌های امروزی  زد کَش است.

با وجود اختلاف در نقطه نظرات کارشناسان، اکثر وب‌سایت‌های بازار به تعداد دارایی رمزنگاری شده به ازای هر دلار آمریکا برای هر واحد را نشان می‌دهند. در نهایت، پنج سکه برتر از نظر بیشترین مقدار در واحد دلار، شامل بیت کوین ، یارن فاینان ، میکر، اتریوم و … هستند.

کپی لینک
نظرت رو اینجا برامون کامنت بزار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
بیت کوین اهمیتی نمی دهد چه کسی برنده انتخابات آمریکا شود!

نتایج انتخابات آمریکا 13 آبان اعلام خواهد شد و بسیاری منتظر دیدن تاثیر آن بر روی آینده ارز های …

معرفی بازی Big Time
معرفی بازی Big Time ۱۴۰۰/۰۹/۲۹

بیگ تایم یک بازی رایگان است که در آن می توانید به کسب درآمد بپردازید. این بازی از نوع …

نیم نگاهی به ارز دیجیتال یوان چین

چین به سمت یک جامعه بدون پول پیش می رود. یوان دیجیتال مانند بیت کوین یک ارز رمزنگاری شده نیست …