راه‌اندازی سهام توکنیزد(Tokenized) و مزایای استفاده و خرید آن

 • 13 شهریور , 1400
 • زهرا موسوی
 • 41 بازدید
 • بدون دیدگاه
 • دسته بندی : مقالات
 • امتیاز :

  0 / 5. 0

شرکت بیترکس گلوبال(Bittrex Global) به تازگی سهامی را به نام توکنیزد(Tokenized) راه‌اندازی و به بازارهای جهانی معرفی کرده که این سهام یک مدل توکن شده از نسخه ترکیبی سهام واقعی است. خبر خوش برای سرمایه گذاران این است که، چون سهام توکنیزد(Tokenized) یک دارایی دیجیتالی محسوب می‌شود همانند دیگر ارزهای رمزنگاری شده به راحتی قابل خرید و فروش در سرتاسر دنیا است. این سهام جدید دارای 4 ویژه‌گی مهم است که آن‌را از دیگر سهام‌های عادی متمایز می‌کند و این موارد شامل قابل دسترس بودن، خرید بر اساس بودجه‌ هر سهم، قابلیت همیشه فعال بودن و داشتن کلید گزینه‌های بیشتر است.

قابل دسترس بودن سهام توکنیزد(Tokenized) به این معنی است که تا قبل از این، سرمایه‌گذاران از کشورهای خارجی  قادر به خرید سهام  شرکت‌هایی همانند اپل ، تسلا و سایر شرکت‌های معتبر آمریکایی نبوده‌اند. اما با راه‌اندازی این سهام به راحتی از هر نقطه از دنیا می‌توانند آن را خریداری کنند. به بیان دیگر، خرید سهام توکنیزد(Tokenized) پیش پای سرمایه‌گذاران خارجی راهی قانونی برای دسترسی به بازار سهام ایالات متحده جهت خرید و فروش سهام این کشور باز می‌کند.

 • قابلیت تقسیم بندی، یعنی امکان خرید بخشی از سهام توسط توکنیزد(Tokenized)  هم وجود دارد. برای مثال ، سهام شرکت آمازون را تصور کنید که در ابتدای سال 2021 میلادی برابر با 3000 دلار به ازای هر سهم بود، اکنون به شما این اجازه داده می‌شود تا یک دهم سهم را با قیمتی در حدود 300 دلار یا هر میزان بودجه‌ای که در اختیار شما است خریداری کنید.
 • قابلیت فعال بودن این سهام آنلاین نقطه برتری آن نسبت به سهام‌های سنتی در بازار ایالات متحده است. در بازار سهام معمولی فقط بین ساعت 9:30 صبح تا 4 بعد از ظهر در هر روز معامله انجام می‌شود حال آن که سهام توکنیزد(Tokenized)  قابلیت معامله در 24 ساعت شبانه روز را دارد.
 • داشتن گزینه‌های بیشتر در این سهام نشان می‌دهد در آینده نزدیک عملکردهای بیشتر و جالب‌تری به آن اضافه خواهد شد.
راه‌اندازی سهام توکنیزد(Tokenized) و مزایای استفاده و خرید آن

چطور می‌توانیم یک سهام توکنیزد(Tokenized) خریداری کنیم؟

فرآیند خرید این سهام تفاوت چندانی با خرید سایر محصولات از شرکت بیترکس گلوبال(Bittrex Global) ندارد. به خاطر بسپارید که در حال حاضر برای افرادی که در اتحادیه اروپا و انگلیس زندگی می‌کنند امکان خرید این سهام فعلاً میسر نیست. برای خرید سهام توکنیزد(Tokenized)  کافی است به صفحه خرید فوری این برنامه رفته و سهام مورد نظر خود را از بازارهای معاملاتی مختلف خریداری کنید.

منبع: global.bittrex

اشتراک گذاری مطلب در :

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه با این مقاله

مقالات مرتبط با مقاله ای خواندید
آشنایی با کارایی و اهمیت چاین‌لینک(Chainlink) در دنیای رمزنگاری
دسته بندی: مقالات / تاریخ : 1400/07/05

آشنایی با کارایی و اهمیت چاین‌لینک(Chainlink) در دنیای رمزنگاری

تعریف ماهیت چین‌لینک(Chainlink) به عنوان یک لینک زنجیره‌ای در سال 2019 سرویس غیرمتمرکز چین‌لینک(Chainlink) بر روی بلاک چین اتریوم راه‌اندازی …

بیت کوین شبح آزادی دنیای مدرن
دسته بندی: مقالات / تاریخ : 1400/07/04

بیت کوین شبح آزادی دنیای مدرن

سلطه حکومت‌ها بر جهان امروز، به نظر می‌رساند که همه قدرت‌های دولت و سیاسی در دنیا در جهت اتحاد نامحسوسی …

در بازار توکن‌های غیر قابل تعویض(NFT) باید به کدام گرایش‌ها توجه کنید؟
دسته بندی: مقالات / تاریخ : 1400/07/04

در بازار توکن‌های غیر قابل تعویض(NFT) باید به کدام گرایش‌ها توجه کنید؟

توکن‌های غیر قابل تعویض(NFT)، برخلاف ارزهای رمزنگاری شده قابل تعویض نیستند. در مقابل، گرایش توکن(NFT) به سمت بازارهای غیر متمرکز …

آشنایی با یک شبکه پرداخت مالی غیر متمرکز یک لایه جویای نام ترا (Terra)
دسته بندی: مقالات / تاریخ : 1400/07/03

آشنایی با یک شبکه پرداخت مالی غیر متمرکز یک لایه جویای نام ترا (Terra)

ترا (Terra) به عنوان یک شبکه پرداخت مالی غیر متمرکز یک لایه عمل می‌کند که از استیبل کوین‌های مقیاس‌پذیر و …