مهران بیت

آیا مردان و زنان سنگاپوری در مقابل ارزهای رمزنگاری شده‌ عملکرد یکسان دارند؟

بر طبق گزارشات دولت کریپتو در سنگاپور مشخص است که مردان سنگاپوری تمایل بیشتری …

زهرا موسی
مقالات
۱۳ شهریور , ۱۴۰۰
1206 بازدید

بر طبق گزارشات دولت کریپتو در سنگاپور مشخص است که مردان سنگاپوری تمایل بیشتری به نگهداری دارایی‌های دیجیتالی خود دارند و اکثر این افراد درآمد بالاتری نسبت به مردهای معمولی دارند.

دو صرافی محبوب ارزهای دیجیتال یعنی جمینی(Gemini) و کوین مارکت‌کپ(CoinMarketCap)با همکاری هم مطالعات مالی جامعی را در بررسی  بازار رمزنگاری در سنگاپور انجام داده‌اند. یافته‌های این مطالعه نشان می‌دهدکه یک سرمایه گذار 29 ساله معمولی در سنگاپور درآمدی ماهیانه 51،968 دلار سنگاپور و در سال درآمدی معادل 38،325 دلار آمریکا دارد . داده‌های اطلاعاتی به دست آمده از 2862 هزار سرمایه‌گذار سنگاپوری ارز رمزپایه نشان می‌دهد تنها 8/18 درصد از آن‌ها جمعیت زنان و باقی جمعیت از مردان هستند.

 بررسی شکاف جنسیتی در سنگاپور

سرمایه‌گذاران زن و مرد سنگاپوری هر دو،  حدود 78.1 درصد از مالکین ارزهای رمزپایه اتر هستند، 69 درصد بیت کوین ، 39.9 درصد کاردانو و 31.2 درصد صاحب بینانس هستند. این درصدها نشان می دهد که سرمایه‌گذاران اتر را به عنوان ارز رمز نگاری شده محبوب خود برگزیده‌اند. گزارشات دولت کریپتو و بینش‌های جذاب به وجود آمده از آن در جمعیت سرمایه‌گذاران سنگاپوری تفاوت‌های قابل توجهی را بین مردان و زنان در زمینه عادات سرمایه‌گذاری در رمزنگاری نشان می‌دهد. زنان سنگاپوری که مشتاق به خرید ارزهای دیجیتال هستند نسبت به مردان این مجموعه درآمد بالاتری دارند. حدود 46 درصد از زنان سرمایه‌گذار در ارز رمزهای پایه تنها 5 درصد از دارایی‌های دیجیتال خود را ذخیره می‌کنند و بیشتر به دنبال معاملات در این حوزه هستند. برعکس مردان سرمایه‌گذار سنگاپوری در عرصه دیجیتال 34 درصد هستند که بیشتر این افراد علاقه‌مند به ذخیره سازی دارایی‌های دیجیتال خود هستند. از دیگر شکاف‌های جنسیتی در مورد دارایی‌های دیجیتال سرمایه‌گذاران زن و مرد سنگاپوری می‌توان به ارزهای مورد معامله آنان اشاره کرد که خانم‌ها معمولاً دوت(DOT) و ایکس آر پی(XRP) را مورد معامله قرار می‌دهند.

آیا مردان و زنان سنگاپوری در مقابل ارزهای رمزنگاری شده‌ عملکرد یکسان دارند؟

 چه عواملی زنان و مردان سرمایه‌گذار سنگاپوری را تحریک به پذیرش رمزنگاری می‌کند؟

در گزارشات اجمالی مشترک جمینی(Gemini) و کوین مارکت‌کپ(CoinMarketCap) آمده که همه‌گیری و شیوع ویروس کرونا به عنوان یک نیروی محرک در افزایش پذیرش ارزهای رمزنگاری شده در بین زنان و مردان سنگاپوری عمل کرده است. با افزایش محدودیت‌های ناشی از قرنطینه و تعلیق سفرهای بین المللی که برخی از آن‌ها با درآمدزایی برای افراد همراه بودند، امکان افزایش علاقه‌مندان به استفاده از رمزنگاری بیشتر شد. در مجموع 4،348 نفر زن و مرد علاقه‌مند به امور مالی و سرمایه‌گذاری شخصی، از هر سه نفر آن‌ها یک نفر فاقد آشنایی و توان استفاده از رمز ارزها بود. در حال حاضر در سنگاپور ، ارزهای رمزنگاری شده در حال گسترش بالقوه‌ی جذابیت‌های خود در بین سرمایه گذاران هستند، به این دلیل که سرمایه گذاران زن و مرد سنگاپوری دیگر به طور چشم‌گیری رمزنگاری را به عنوان یک سرمایه گذاری بلندمدت در نظر می‌گیرند.

منبع: coinmarketcap

کپی لینک
نظرت رو اینجا برامون کامنت بزار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
RFOX VALT یک تجربه ی تجاری جدید در متاورس

آنهایی که در دنیای متاورس به دنبال تجربه ها و پروژه های جدید هستند یا معامله گرانی …

سناتورهای ایالات متحده ارز دیجیتال می‌خرند؛ آمریکا آماده‌تر از همیشه برای ارزهای دیجیتال

گروهی از قانون‌گذاران ایالات متحده، سرمایه‌گذاری‌های خود در بیت کوین و دیگر …

اکوسیستم ترا(Terra) به چه شکل کار می‌کند؟

از ابتدای سال گذشته، اکوسیستم ترا(Terra) یک پروژه رمزنگاری برجسته تبدیل شده است. همچنین برای پیگیری اکوسیستم‌های متفاوتی چون  theericstone …

استیبل کوین(ارز دیجیتال با ثبات) چیست؟

استیبل کوین(stablecoin) به طیف وسیعی از ارزهای رمزپایه اشاره دارد که ارزش بازار خود را از برخی مراجع …

بیت کوین در سراشیبی صعود به 20000 دلار

طبق داده‌های سایت‌های کوین‌تلگراف، Coin360 و TradingView، قیمت بیت‌کوین پس از شکست سطح …

نگاهی اجمالی به تاریخچه (DeFi) به عنوان امور مالی غیر متمرکز

دفی (DeFi) به عنوان امور مالی غیر متمرکز می‌تواند هسته صنعت خدمات مالی را متزلزل کرده …