آیا مردان و زنان سنگاپوری در مقابل ارزهای رمزنگاری شده‌ عملکرد یکسان دارند؟

  • 13 شهریور , 1400
  • زهرا موسوی
  • 35 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • دسته بندی : مقالات
  • امتیاز :

    0 / 5. 0

بر طبق گزارشات دولت کریپتو در سنگاپور مشخص است که مردان سنگاپوری تمایل بیشتری به نگهداری دارایی‌های دیجیتالی خود دارند و اکثر این افراد درآمد بالاتری نسبت به مردهای معمولی دارند.

دو صرافی محبوب ارزهای دیجیتال یعنی جمینی(Gemini) و کوین مارکت‌کپ(CoinMarketCap)با همکاری هم مطالعات مالی جامعی را در بررسی  بازار رمزنگاری در سنگاپور انجام داده‌اند. یافته‌های این مطالعه نشان می‌دهدکه یک سرمایه گذار 29 ساله معمولی در سنگاپور درآمدی ماهیانه 51،968 دلار سنگاپور و در سال درآمدی معادل 38،325 دلار آمریکا دارد . داده‌های اطلاعاتی به دست آمده از 2862 هزار سرمایه‌گذار سنگاپوری ارز رمزپایه نشان می‌دهد تنها 8/18 درصد از آن‌ها جمعیت زنان و باقی جمعیت از مردان هستند.

 بررسی شکاف جنسیتی در سنگاپور

سرمایه‌گذاران زن و مرد سنگاپوری هر دو،  حدود 78.1 درصد از مالکین ارزهای رمزپایه اتر هستند، 69 درصد بیت کوین ، 39.9 درصد کاردانو و 31.2 درصد صاحب بینانس هستند. این درصدها نشان می دهد که سرمایه‌گذاران اتر را به عنوان ارز رمز نگاری شده محبوب خود برگزیده‌اند. گزارشات دولت کریپتو و بینش‌های جذاب به وجود آمده از آن در جمعیت سرمایه‌گذاران سنگاپوری تفاوت‌های قابل توجهی را بین مردان و زنان در زمینه عادات سرمایه‌گذاری در رمزنگاری نشان می‌دهد. زنان سنگاپوری که مشتاق به خرید ارزهای دیجیتال هستند نسبت به مردان این مجموعه درآمد بالاتری دارند. حدود 46 درصد از زنان سرمایه‌گذار در ارز رمزهای پایه تنها 5 درصد از دارایی‌های دیجیتال خود را ذخیره می‌کنند و بیشتر به دنبال معاملات در این حوزه هستند. برعکس مردان سرمایه‌گذار سنگاپوری در عرصه دیجیتال 34 درصد هستند که بیشتر این افراد علاقه‌مند به ذخیره سازی دارایی‌های دیجیتال خود هستند. از دیگر شکاف‌های جنسیتی در مورد دارایی‌های دیجیتال سرمایه‌گذاران زن و مرد سنگاپوری می‌توان به ارزهای مورد معامله آنان اشاره کرد که خانم‌ها معمولاً دوت(DOT) و ایکس آر پی(XRP) را مورد معامله قرار می‌دهند.

آیا مردان و زنان سنگاپوری در مقابل ارزهای رمزنگاری شده‌ عملکرد یکسان دارند؟

 چه عواملی زنان و مردان سرمایه‌گذار سنگاپوری را تحریک به پذیرش رمزنگاری می‌کند؟

در گزارشات اجمالی مشترک جمینی(Gemini) و کوین مارکت‌کپ(CoinMarketCap) آمده که همه‌گیری و شیوع ویروس کرونا به عنوان یک نیروی محرک در افزایش پذیرش ارزهای رمزنگاری شده در بین زنان و مردان سنگاپوری عمل کرده است. با افزایش محدودیت‌های ناشی از قرنطینه و تعلیق سفرهای بین المللی که برخی از آن‌ها با درآمدزایی برای افراد همراه بودند، امکان افزایش علاقه‌مندان به استفاده از رمزنگاری بیشتر شد. در مجموع 4،348 نفر زن و مرد علاقه‌مند به امور مالی و سرمایه‌گذاری شخصی، از هر سه نفر آن‌ها یک نفر فاقد آشنایی و توان استفاده از رمز ارزها بود. در حال حاضر در سنگاپور ، ارزهای رمزنگاری شده در حال گسترش بالقوه‌ی جذابیت‌های خود در بین سرمایه گذاران هستند، به این دلیل که سرمایه گذاران زن و مرد سنگاپوری دیگر به طور چشم‌گیری رمزنگاری را به عنوان یک سرمایه گذاری بلندمدت در نظر می‌گیرند.

منبع: coinmarketcap

اشتراک گذاری مطلب در :

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه با این مقاله

مقالات مرتبط با مقاله ای خواندید
آشنایی با کارایی و اهمیت چاین‌لینک(Chainlink) در دنیای رمزنگاری
دسته بندی: مقالات / تاریخ : 1400/07/05

آشنایی با کارایی و اهمیت چاین‌لینک(Chainlink) در دنیای رمزنگاری

تعریف ماهیت چین‌لینک(Chainlink) به عنوان یک لینک زنجیره‌ای در سال 2019 سرویس غیرمتمرکز چین‌لینک(Chainlink) بر روی بلاک چین اتریوم راه‌اندازی …

بیت کوین شبح آزادی دنیای مدرن
دسته بندی: مقالات / تاریخ : 1400/07/04

بیت کوین شبح آزادی دنیای مدرن

سلطه حکومت‌ها بر جهان امروز، به نظر می‌رساند که همه قدرت‌های دولت و سیاسی در دنیا در جهت اتحاد نامحسوسی …

در بازار توکن‌های غیر قابل تعویض(NFT) باید به کدام گرایش‌ها توجه کنید؟
دسته بندی: مقالات / تاریخ : 1400/07/04

در بازار توکن‌های غیر قابل تعویض(NFT) باید به کدام گرایش‌ها توجه کنید؟

توکن‌های غیر قابل تعویض(NFT)، برخلاف ارزهای رمزنگاری شده قابل تعویض نیستند. در مقابل، گرایش توکن(NFT) به سمت بازارهای غیر متمرکز …

آشنایی با یک شبکه پرداخت مالی غیر متمرکز یک لایه جویای نام ترا (Terra)
دسته بندی: مقالات / تاریخ : 1400/07/03

آشنایی با یک شبکه پرداخت مالی غیر متمرکز یک لایه جویای نام ترا (Terra)

ترا (Terra) به عنوان یک شبکه پرداخت مالی غیر متمرکز یک لایه عمل می‌کند که از استیبل کوین‌های مقیاس‌پذیر و …