مهران بیت

آیا مردان و زنان سنگاپوری در مقابل ارزهای رمزنگاری شده‌ عملکرد یکسان دارند؟

بر طبق گزارشات دولت کریپتو در سنگاپور مشخص است که مردان سنگاپوری تمایل بیشتری …

زهرا موسی
مقالات
۱۳ شهریور , ۱۴۰۰
1151 بازدید

بر طبق گزارشات دولت کریپتو در سنگاپور مشخص است که مردان سنگاپوری تمایل بیشتری به نگهداری دارایی‌های دیجیتالی خود دارند و اکثر این افراد درآمد بالاتری نسبت به مردهای معمولی دارند.

دو صرافی محبوب ارزهای دیجیتال یعنی جمینی(Gemini) و کوین مارکت‌کپ(CoinMarketCap)با همکاری هم مطالعات مالی جامعی را در بررسی  بازار رمزنگاری در سنگاپور انجام داده‌اند. یافته‌های این مطالعه نشان می‌دهدکه یک سرمایه گذار 29 ساله معمولی در سنگاپور درآمدی ماهیانه 51،968 دلار سنگاپور و در سال درآمدی معادل 38،325 دلار آمریکا دارد . داده‌های اطلاعاتی به دست آمده از 2862 هزار سرمایه‌گذار سنگاپوری ارز رمزپایه نشان می‌دهد تنها 8/18 درصد از آن‌ها جمعیت زنان و باقی جمعیت از مردان هستند.

 بررسی شکاف جنسیتی در سنگاپور

سرمایه‌گذاران زن و مرد سنگاپوری هر دو،  حدود 78.1 درصد از مالکین ارزهای رمزپایه اتر هستند، 69 درصد بیت کوین ، 39.9 درصد کاردانو و 31.2 درصد صاحب بینانس هستند. این درصدها نشان می دهد که سرمایه‌گذاران اتر را به عنوان ارز رمز نگاری شده محبوب خود برگزیده‌اند. گزارشات دولت کریپتو و بینش‌های جذاب به وجود آمده از آن در جمعیت سرمایه‌گذاران سنگاپوری تفاوت‌های قابل توجهی را بین مردان و زنان در زمینه عادات سرمایه‌گذاری در رمزنگاری نشان می‌دهد. زنان سنگاپوری که مشتاق به خرید ارزهای دیجیتال هستند نسبت به مردان این مجموعه درآمد بالاتری دارند. حدود 46 درصد از زنان سرمایه‌گذار در ارز رمزهای پایه تنها 5 درصد از دارایی‌های دیجیتال خود را ذخیره می‌کنند و بیشتر به دنبال معاملات در این حوزه هستند. برعکس مردان سرمایه‌گذار سنگاپوری در عرصه دیجیتال 34 درصد هستند که بیشتر این افراد علاقه‌مند به ذخیره سازی دارایی‌های دیجیتال خود هستند. از دیگر شکاف‌های جنسیتی در مورد دارایی‌های دیجیتال سرمایه‌گذاران زن و مرد سنگاپوری می‌توان به ارزهای مورد معامله آنان اشاره کرد که خانم‌ها معمولاً دوت(DOT) و ایکس آر پی(XRP) را مورد معامله قرار می‌دهند.

آیا مردان و زنان سنگاپوری در مقابل ارزهای رمزنگاری شده‌ عملکرد یکسان دارند؟

 چه عواملی زنان و مردان سرمایه‌گذار سنگاپوری را تحریک به پذیرش رمزنگاری می‌کند؟

در گزارشات اجمالی مشترک جمینی(Gemini) و کوین مارکت‌کپ(CoinMarketCap) آمده که همه‌گیری و شیوع ویروس کرونا به عنوان یک نیروی محرک در افزایش پذیرش ارزهای رمزنگاری شده در بین زنان و مردان سنگاپوری عمل کرده است. با افزایش محدودیت‌های ناشی از قرنطینه و تعلیق سفرهای بین المللی که برخی از آن‌ها با درآمدزایی برای افراد همراه بودند، امکان افزایش علاقه‌مندان به استفاده از رمزنگاری بیشتر شد. در مجموع 4،348 نفر زن و مرد علاقه‌مند به امور مالی و سرمایه‌گذاری شخصی، از هر سه نفر آن‌ها یک نفر فاقد آشنایی و توان استفاده از رمز ارزها بود. در حال حاضر در سنگاپور ، ارزهای رمزنگاری شده در حال گسترش بالقوه‌ی جذابیت‌های خود در بین سرمایه گذاران هستند، به این دلیل که سرمایه گذاران زن و مرد سنگاپوری دیگر به طور چشم‌گیری رمزنگاری را به عنوان یک سرمایه گذاری بلندمدت در نظر می‌گیرند.

منبع: coinmarketcap

کپی لینک
نظرت رو اینجا برامون کامنت بزار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
مخالفت اکثریت مردم السالوادور با قانون تصویب بیت کوین

نظرسنجی‌های هفته های اخیر حاکی از آن است که  قانون تصویب بیت کوین (BTC) با مخالفت …

دعوای مولتی ورس و متاورس

همانطور که در مقاله های مربوط به متاورس (Metaverse) اشاره شد، مانند هر پروژه ی دیگری …

دوج‌ کوین از ۰.۶ دلار عبور کرد؛ حرکت بعدی چیست؟

پس از رکورد زنی مداوم دوج کوین، به نظر می‌رسد صعود این ارزدیجیتال توقف ناپذیر است. این ارزدیجیتال که …

ویژگی های تریدر موفق

تریدر یا معامله گر به کسی گفته میشود که وظیفه تحلیل را برعهده دارد. همچنین به دنبال خرید و فروش هر گونه …

کیف پول بیت کوین چیست؟

کیف پول بیت کوین یک برنامه نرم افزاری است که بیت کوین در آن ذخیره می شود. از نظر فنی …

برگزاری انتخابات نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران در ۲۹ آبان ماه

به گزارش مهران بیت و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان نشست خبری سازمان نظام صنفی …