مهران بیت

نامزد وزارت خارجه آمریکا مخالف بیت کوین است

ه گزارش مهران بیت و به نقل از کریپتولند ، تیم بایدن در نظر دارد جَنِت یِلِن (Janet Yellen) را به عنوان وزیر …

مهدی محمدی
اخبار ارزدیجیتال
۰۵ آذر , ۱۳۹۹
1406 بازدید

به گزارش مهران بیت و به نقل از کریپتولند ، تیم بایدن در نظر دارد جَنِت یِلِن (Janet Yellen) را به عنوان وزیر خزانه‌داری معرفی کند. اوباما در ابتدا یلن را در سال 2014 میلادی به عنوان رئیس بانک فدرال رزرو منصوب کرده و او تا اوایل سال 2018 در آن مقام باقی ماند.

یلن، در جریان شرایطی که به دلیل گسترش بالای دانش عمومی ‌در مورد رمزارزها ایجاد شده و پس از روند صعودی چشم‌گیر بیت‌کوین در سال 2017 میلادی، خاتمه یافته بود،‌ به طور مداوم از این فضا انتقاد می‌کرد و در ماه اکتبر سال 2018، بیت‌کوین را «رمزارزی کاملاً بی‌ثمر» معرفی نمود.

با این وجود، تنها در مدت دو سال این شرایط تغییر یافت. در پایان سال 2017 میلادی، یلن این نظریه که بانک فدرال رزرو در صدد انتشار دلار دیجیتالی است را رد کرد. با این حال‌، این امر واضح است که بانک فدرال در طول سال 2020 میلادی به طور جدی به این چشم‌انداز می‌پردازد.

البته گویا یلن از زمان خروج از بانک فدرال و شروع به کار در یک اتاق فکر، تا کنون در مورد رمزارزها سکوت اختیار کرده است. شایان ذکر است که دیدگاه کنونی وی در خصوص رمزارزها هنوز مشخص نیست.

در صورت تصویب سنا‌، یلن نخستین زنی خواهد بود که به عنوان وزیر خزانه‌داری منصوب می‌شود. او در نگاه عموم، یک نامزد میانه‌رو به نظر می‌آید، اگرچه اظهارات عمومی ‌اخیر نشان می‌دهند که وی تمایل بیشتری برای افزایش هزینه‌ها نسبت به وزیر فعلی، استیون منوچین (Steven Mnuchin)‌ دارد که اخیراً انتقاداتی را برای پایان دادن به چندین برنامه وام‌دهی اضطراری منتشر کرده.

گفتنی است که بخش خزانه‌داری دولت آمریکا در سال گذشته به طور فزاینده‌ای با رمزارزها ادغام شده است. دفاتر موجود در خزانه‌داری شامل شبکه اجرای جرایم مالی‌، IRS و دفاتر نظارت بر ارز هستند که همگی آن‌ها به دلیل افزایش توجهاتشان به فضای رمزارزها، عموماً در سرتیتر خبرها دیده می‌شوند.

کپی لینک
نظرت رو اینجا برامون کامنت بزار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
۹ اندیکاتور پرکاربرد در تحلیل تکنیکال

با استفاده از چند اندیکاتور از یک دسته در حقیقت ما اطلاعات یکسانی را که در یک حوزه جای …

ایلان ماسک تأیید کرد: دوج کوین موضوع اصلی برنامه Saturday Night Live در هفته آینده است

مدیرعامل تسلا تأیید کرد که شنبه آینده در برنامه تلویزیونی مشهور «Saturday Night Live» حضور خواهد داشت و …

کیف پول لجر بلو ( به انگلیسی  Ledger Blue) چیست؟

کیف پول دیجیتالی لجر بلو از نظر ساختار ظاهری به شکل یک تلفن همراه با صفحه نمایش بزرگ …