مهران بیت
پروتون ارز پروتون

قیمت ارز پروتون (XPR)

نرخ تومانی خرید
45
نرخ تومانی فروش
44
تومان
0.01%
$
0.0008835
پروتون پروتون
XPR
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
تلگرام:
Telegram
محاسبه قیمت
خرید فروش
XPR> پروتون
پروتون میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

پروتون چیست؟

پروتون (Proton) یک بلاکچین عمومی و پلتفرم قرارداد هوشمند است که هم برای برنامه‌های مصرف کننده و هم برای پرداخت‌های همتا طراحی شده است.

پروتون یا Proton یک بلاکچین جدید و پلتفرم قرارداد هوشمند است که برای پرداخت های peer-peer و برنامه های کاربردی طراحی شده و ارز دیجیتال آن با نماد XPR شناخته می شود.

هدف پلتفرم پروتون ارائه یک حساب ایمن با تأیید هویتی است که با یک لایه ی مالی مالی یکپارچه می باشد و به کاربران اجازه می دهد تا به طور مستقیم با این هویت به حساب های FIAT لینک شوند، فیات پرداخت کنند و Crypto خریداری کنند و از Crypto در برنامه ها استفاده کنند، آن هم بدون ارسالاطلاعات خصوصی و حساس کاربر.

رمزارز Proton در شبکه بلاکچین اتریوم طراحی شده است و هم اکنون می توانید Proton را در صرافی های آنلاین OKEx و KuCoin و Gate.io و HitBTC و PancakeSwap خرید و فروش کنید.

هدف Proton ارائه یک حساب هویتی مطمئن و تأیید شده است که با یک لایه حساب مالی یکپارچه شده است و به کاربران امکان می‌دهد این هویت را مستقیماً با حساب‌های فیات پیوند دهند، وجوه خود را واریز کرده و رمزنگاری خریداری کنند و از این رمزنگاری بدون هیچ گونه اطلاعات خصوصی و حساس کاربر در برنامه‌ها استفاده کنند. پروتون مفهوم اشتراک گذاری کلیدهای خصوصی را مستقیماً با تجار با ایجاد لایه‌ای بدون مجوز که در بالای شبکه‌ها و بانک‌های سنتی وجود دارد، حذف می‌کند.

ویژگی‌های ارز دیجیتال پروتون (Proton)

 • هر حساب تجاری و شخصی در پروتون دارای یک نام منحصر به فرد است که به کمک آن می‌توانید از پشتیبان‌های جهانی برای نقل و انتقال در حساب خود بهره‌مند شوید.
 • زنجیره پروتون گواهی هویت را توسط ارائه دهندگان هویت متعدد، هم برای افراد (KYC) و هم برای مشاغل (KYB) ذخیره می‌کند. تایید کنندگان هویت را می‌توان با اجازه از کاربر مورد بررسی قرار داد.
 • پروتون از استیبل کوین‌های پیچیده متعددی از جمله USDC ، PAX و TUSD پشتیبانی می‌کند.
 • پروتون قادر است که تا 4000 تراکنش را در ثانیه پشتیبانی کند.
 • در پروتون هیچ کارمزدی برای انجام تراکنش‌ها نمی‌پردازید. همه خدمات در این شبکه با هزینه‌های بسیار پایین انجام می‌شود.

معرفی توکن XPR

توکن XPR دارای سه عملکرد است که عبارتند از:

 • مدیریت زنجیره: دارندگان توکن به تولیدکنندگان بلوک که صحت زنجیره را تأیید کرده و به تغییرات پروتکل رای می‌دهند، پاداش می‌دهند.
 • تخصیص منابع شبکه: برنامه‌ها می‌توانند منابع را از خود زنجیره اجاره کنند. پاداش‌های تورمی به توسعه پروتکل پروتون کمک می‌کند.
 • پرداخت به عنوان پاداش به سرمایه گذاران بلند مدت: دارندگان توکن برای مدت زمان‌های طولانی پروتون‌های بیشتری دریافت می‌کنند. هرچه مدت زمان بیشتری از سرمایه گذاری بگذرد، پاداش نیز بیشتر خواهد بود.

کیف پول‌های ارز دیجیتال پروتون (Proton)

 • تراست والت Trust Wallet
 • کیف پول متامسک MetaMask
 • Binance Chain Wallet