مهران بیت
اد شیرز ارز اد شیرز

قیمت ارز اد شیرز (Adshares)

نرخ تومانی خرید
در دسترسی نیست
نرخ تومانی فروش
در دسترسی نیست
تومان
0%
$
اد شیرز اد شیرز
Adshares
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
گیت هاب:
Github
تلگرام:
Telegram

اد شیرز چیست؟

اد شیرز (Adshares) با نماد اختصاری ADS، یک پروتکل تبلیغاتی غیرمتمرکز Web3 است. این ارز دیجیتال برای ارائه نرم افزار تبلیغاتی مبتنی بر بلاک چین به صنعت فناوری تبلیغات طراحی شده است. Adshares یک اکوسیستم مستقل با اجزای به هم پیوسته است که اصلی ترین آنها زنجیره بلوکی و پروتکل است.

در اینجا، بلاک چین مسئول انتقال تراکنش های پرداخت است، در حالی که پروتکل مخفف انتقال اطلاعات تبلیغاتی است که بر اساس بلاک چین عمل می کند. این پروتکل به تبلیغ‌کنندگان این امکان را می‌دهد تا همه تبلیغات دیجیتال خود را از یک مکان مدیریت کنند – و به سازندگان و ناشران کمک می‌کند تا از فضای خود در Metaverse، بازی‌های بلاک چین، نمایشگاه‌های NFT، وب‌سایت‌ها و هر فضای تبلیغاتی در جهان (DOOH) کسب درآمد کنند.

ارز دیجیتال اد شیرز Adshares - ADS چیست؟

ارزش اد شیرز ( ADS ) در بازار

Adshares با نماد اختصاری ADS یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که در لحظه نگارش این متن با ارزش بازار حدود ۲۸.۲۶ میلیون دلار، در رتبه ۵۶۷ بازار قرار داشته و سهم ۰.۰۰۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد .

هر واحد از Adshares در لحظه نگارش این متن با قیمت ۰.۷۲۹۳۴۲ دلار، با احتساب نرخ تتر ۵۱,۳۴۹ تومان معادل ۳۷,۴۵۱ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱۴۲.۲۶ هزار دلار است.

بالاترین قیمت اد شیرز (Adshares) در تاریخ ۲۴ آذر ۱۴۰۰(15 December 2021) معادل ۲,۴۷۵.۵۷ دلار بوده که همینک %۹۹.۹۷ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش Adshares ۳۸.۷۵ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۳۸.۷۶ میلیون خواهد بود. در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن Adshares معامله می‌شود، صرافی QuickSwap با سهم %۸۶.۰۷ از حجم معاملات روزانه است.