مهران بیت
الف ارز الف

قیمت ارز الف (ELF)

نرخ تومانی خرید
28,102
نرخ تومانی فروش
27,960
تومان
0.07%
$
0.4751
الف الف
ELF
آدرس وب سایت:
aelf.com
توییتر:
Twitter
فیسبوک:
Facebook
دیسکورد:
Discord
تلگرام:
Telegram
#Arrington XRP Capital Portfolio#Huobi Capital Portfolio# Marketplace#Enterprise Solutions#BNB Chain#AI & Big Data#Ethereum Ecosystem#Web3#Layer 1#Modular Blockchain
محاسبه قیمت
خرید فروش
ELF > الف
الف میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

ارز دیجیتال الف (aelf) چیست؟

ارز دیجیتال الف (aelf) با نماد اختصاری ELF (ای ال اف)، پروژه‌ای است که بر اساس زیر ساخت محاسبات ابری، با یک سیستم اجرای موازی متقابل ساخته شده است. اکوسیستم ELF از NFT، دیفای،پلتفرم های IDO و سایر برنامه های web3 پشتیبانی میکند. ELF توکن اصلی این پروژه است.

ارز دیجیتال الف (aelf) - ELF چیست؟
منبع: coincentral.com

درباره aelf

توکن Aelf به عنوان لینوکس برای بلاکچین ها با سیستم بسیار کارآمد و اختصاصی شده ی خود عمل می کند. هسته Aelf دارای یک رابط تعاملی است که به کاربر اجازه می دهد بین یک سیستم عامل آماده یا توسعه یک سیستم عامل سفارشی؛ به دلخواه انتخاب کند.
این توکن به لطف ساختار خود میتواند به بلاک چین هایی مانند بلاکچین اتریوم و بیت کوین متصل شود.بلاک چین اختصاصی Aelf بسیار شبیه به AMI (سرویس ابری آمازون) است.

درباره aelf
منبع: medium.com

هر اسنپ شاتی که در یک چرخه تعریف شده فعال می شود؛ داده های سنگین را خلاصه می کند و اطلاعات جدید و کوتاه شده را به یک بلاک جدید نشان می دهد. حداکثر عرضه توکن که برای Aelf در نظر گرفته شده؛ مقدار یک میلیارد توکن است.

نکاتی برای انتقال توکن ELF

ارسال این توکن رمزنگاری شده فقط در شبکه Palette امکان پذیر است و امکان انتقال آن در شبکه بلاکچینی دیگر امکان پذیر نیست. اگر هنگام انتقال این توکن شبکه ای غیر از شبکه پالت انتخاب کنید؛ ارسال این توکن ممکن است با شکست مواجه شود و دارایی های رمزنگاری شما برای همیشه از بین برود.

قیمت توکن ELF

برخلاف سایر رمز ارز ها؛ توکن های ELF فقط در بازی THE LAND استفاده می شوند و قیمت آن ممکن است بسته به محبوبیت بازی و سایر عوامل مرتبط تغییر کند.

تاریخچه Aelf

پروژه Aelf در اواخر نوامبر ۲۰۱۷ آغاز به کار کرد. عرضه اولیه این توکن از طریق یک ICO حدود دو هفته به طول انجامید و تقریبا ۲۵ میلیون دلار با قیمت ۰.۰۹۹۰ دلار برای هر توکن جمع آوری کرد. از افرادی که پشت این پروژه هستند میتوان به چن ژولینگ فارغ التحصیل MIT و رانگ پن متخصص در زمینه توسعه اینترنت اشاره کرد.

ارز دیجیتال الف (Aelf) را از کجا بخریم و کجا ذخیره کنیم؟

شما می‌توانید ارز دیجیتال الف (Aelf) را هم اکنون در صرافی‌های معتبر ایرانی مثل صرافی ارز دیجیتال مهران بیت خرید و فروش کنید. همچنین می‌توانید ارز ای ال اف (ELF) خود را در کیف پول‌های نرم‌افزاری مثل تراست والت (Trust Wallet) ، متامسک (Metamask) و کیف پول‌های سخت‌افزاری مثل لجر (Ledger) و ترزور (Trezor) ذخیره کنید.

بلاکچین Aelf

Aelf در حال حاضر یک توکن است و بلاکچین ندارد. این پروژه برای تمام عملکرد خود به بلاکچین اتریوم وابسته است. هدف تیم این پروژه جدایی از شبکه اتریوم و راه اندازی یک شبکه اختصاصی است. از جمله اقدامات این تیم میتوان به شبکه آزمایشی اشاره کرد که چهار ماه پیش راه اندازی شد و در Github برای دانلود در دسترس بود.