مهران بیت
ای آی دوج ارز ای آی دوج

قیمت ارز ای آی دوج (AIDOGE)

نرخ تومانی خرید
0
نرخ تومانی فروش
0
تومان
-5.07%
$
4.0254E-10
ای آی دوج ای آی دوج
AIDOGE
آدرس وب سایت:
arbdoge.ai
وایت پیپر:
Whitepaper
توییتر:
Twitter
دیسکورد:
Discord
#Doggone Doggerel#DWF Labs Portfolio#Memes#Arbitrum Ecosystem
محاسبه قیمت
خرید فروش
AIDOGE > ای آی دوج
ای آی دوج میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

ارز دیجیتال آرب دوج ای آی (ArbDoge AI) چیست؟

ارز دیجیتال آرب دوج ای آی (ArbDoge AI) با نماد اختصاری ای آی دوج (AIDOGE)، یک میم کوین است که به عنوان یک بخش آزمایشی روی بلاکچین آربیتروم (Arbitrum) اجرا می‌شود. تفاوت اصلی بین پروتکل ارز دیجیتال ای آی دوج و سایر پروژه‌های رمزارزی این است که هیچ نهاد سرمایه‌گذاری ریسک‌پذیر یا تیمی با آن درگیر نیست و به طور کامل توسط فناوری هوش مصنوعی ایجاد شده است.

ارز دیجیتال ار دوج ای آی (ArbDoge AI) - AIDOGE چیست؟
منبع: bsc.news

هوش مصنوعی (AI)، شاخه ای از علوم کامپیوتر که ماشین ها را قادر می سازد کارهایی را انجام دهند که نیاز به هوش و تشخیص انسان دارند، با پتانسیل خود برای ایجاد اختلال در عملیات و ایجاد یک تغییر پارادایم در تقریباً هر بخش از صنعت فناوری، به یک کلمه رایج تبدیل شده است. این فضا با ادغام آن با فناوری بلاک چین در راه اندازی چندین پروژه نوآورانه نقش بسزایی دارد.

تاریخچه آرب دوج ای آی ArbDoge AI

ارز AIDOGE به طور رسمی در 15 آوریل 2023 راه اندازی شد، از طریق یک ایردراپ که سی و یک روز به طول انجامید، یعنی بین 15 آوریل 2023 تا 15 مه 2023، به اعضای واجد شرایط جامعه Arbitrum اجازه داد تا پاداش را پرداخت کنند و راه اندازی ArbDoge AI را به عنوان یک داستان آزمایشی یا ماجراجویی به جای یک پروژه معرفی کرد.
در ابتدا بنیانگذار ArbDoge AI ناشناس بود اما هویت خود را در 30 ژوئیه 2023 از طریق حساب X خود به جامعه ArbDoge AI فاش کرد. بنیانگذار ArbDoge AI اولین NEO و همچنین رهبر پروژه است. او در حال حاضر روی تکمیل محصول AIFI کار می کند و امیدوار است بدون توجه به چالش ها به توسعه ArbDoge AI ادامه دهد.
موسس و تیم AIDOGE قصد دارند از اشتیاق خود برای Arbitrum برای ایجاد طیف وسیعی از محصولات بر اساس ترکیبی از هوش مصنوعی و فناوری های Web3 استفاده کنند.

ویژگی های ارز دیجیتال AIDOGE

ArbDoge AI یک پروژه جامعه محور با ویژگی های نوآورانه است که برای ارائه طیف گسترده ای از ابزارها به جامعه خود طراحی شده است. این ویژگی ها ArbDoge AI را از سایر کوین های میم متمایز می کند.

• ویژگی های آتی

اکوسیستم ارز دیجیتال ای آی دوج قصد دارد یک سری NFT مبتنی بر هوش مصنوعی را نیز معرفی کند که به زودی، مراحل آموزش و تولید را پشت سر خواهد گذاشت. برای خرید این NFTها، کاربران می‌توانند از توکن AIdoge خود استفاده کنند. پروژه دوج هوشمند همچنین قصد دارد یک DAO (سازمان‌ خودگردان غیرمتمرکز) نیز ایجاد کند و هر کسی قادر به مشاهده کد پلتفرم خواهد بود. یک خزانه توکن AIDOGE و یک آزمایشگاه هوش مصنوعی نیز بخشی از نقشه راه ارز دیجیتال AIdoge هستند.

• توکن های غیر مثلی AIDOGE

مجموعه توکن های غیر مثلی Truth AIDOGE که با نام AIDO نیز شناخته می شود دارای حداکثر 10000 توکن NFT منحصر به فرد است که با استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی ایجاد شده اند. آنها ویژگی های منحصر به فردی دارند که از سایر NFT ها متمایز می شوند و می توان از آنها به عنوان آواتار استفاده کرد. هدف تیم ArbDoge AI این است که پروژه NFT را جامعه محور و غیر متمرکز کند.
500 مورد از این NFT توسط جامعه ArbDoge.AI با استفاده از ابزارهای AIGC ایجاد خواهد شد. سازندگان این NFT ها 50 درصد از درآمد حق امتیاز را از آواتارهای NFT خود برای همیشه دریافت خواهند کرد. علاوه بر این، برگزاری AIDO مزایای عضویت انحصاری زیر را مانند کانال‌های عضو انحصاری، ایردراپ‌های NFT، دسترسی زود هنگام به محصولات جدید، مشارکت در فعالیت‌های انحصاری اعضای آنلاین و آفلاین و سایر مزایای منحصر به فرد را ایجاد می‌کند. همچنین ذکر این نکته ضروری است که NFT های ضرب نشده در پایان دوره ضرب از بین می روند. همچنین از AICODE، می توان برای خرید NFT استفاده کرد.

• بازی Lucky Drop

Lucky Drop یک بازی ایردراپ منبع باز مبتنی بر الگوریتم است که کاربران را از این فرصت برای برنده شدن در ARB با شرکت در قرعه کشی خوش شانس استفاده می کند. کاربران هر بار که AIDOGE بالای 100 دلار خریداری می کنند، بلیط های لاکی دراپ را دریافت می کنند. مقدار AIDOGE خریداری شده معمولاً ارزش بلیط های لاکی دراپ را تعیین می کند. محدودیت ارزش بلیط های لاکی دراپ که می توانند برنده شوند بین 100 تا 1000 دلار تعیین شده است. این بدان معناست که کاربر در خریدهای زیر 100 دلار بلیط قرعه کشی لاکی دریافت نمی کند. در اصل، هر چه سطح بلیط قرعه کشی لاکی بالاتر باشد، شانس برنده شدن بیشتر است. بلیت‌ های قرعه‌ کشی دورهای قبلی با انجام قرعه‌ کشی جدید در فواصل 30 دقیقه‌ ای باطل می‌شوند.
علاوه بر این، برای هر AIDOGE که خریداری می کنید، یک هزینه 3 درصدی حذف می شود، به ARB تبدیل می شود و به مجموعه جوایز اضافه می شود و بین کسانی که بلیط های قرعه کشی لاکی را دریافت می کنند توزیع می شود.

• متاورس AIFI

AIFI یک متاورس هوش مصنوعی است که توسط ArbDoge AI طراحی شده است. این پروژه در حال حاضر در مراحل توسعه است. آنها ادعا می کنند “مکالمه و تعامل هر بازیکن با AI NPC، یک متاورس منحصر به فرد را به ارمغان می آورد. یکی دیگر از مزایای AIFI پتانسیل آن برای کاهش تورم توکن AIDOGE با ارزش عملی است.

• استخر نقدینگی

استخر نقدینگی ArbDoge AI فرصتی برای به دست آوردن ARB با استیک کردن AIDOGE و اتریوم فراهم می کند. در حال حاضر، جفت AIDOGE/ETH برای استیکینگ در دسترس است و می‌توانید با کلیک کردن روی “Remove LP”، توکن‌ های استخر نقدینگی خود را برداشت کنید. علاوه بر این، ArbDoge.AI ارائه‌ دهندگان نقدینگی که دارایی‌های خود را در استخر سرمایه‌ گذاری کرده‌ اند، تشویق می‌ کند.

• صفحه Earn

کاربران از طریق صفحه Earn مشوق هایی برای استیک کردن AIDOGE دریافت می کنند که فرصتی برای کسب درآمد غیرفعال فراهم می کند. 0.7٪ حجم تراکنش AlDOGE به عنوان پاداش بین سهامداران AIDOGE توزیع می شود. با این حال، پاداش‌ های به‌ دست‌ آمده بسته به مقدار AIDOGE و مدت زمان درگیر متفاوت خواهد بود.

• پلتفرم غیرمتمرکز AIDOGE Launchpad

AIDOGE Launchpad یک پلتفرم غیر متمرکز صدور دارایی است که هدف آن ارائه خدمات سفارشی برای صادر کنندگان دارایی است. حداقل 5 درصد از هر دارایی راه اندازی شده در پلتفرم بین سهامداران AIDOGE توزیع می شود. همچنین، AIDOGE Launchpad به هر کسی اجازه می دهد تا دارایی های خود را صادر کند و از طریق ابزارهای ارائه شده، یک وب سایت و صفحه X راه اندازی کند. کارهای فنی AIDOGE Launchpad شامل مرحله آزمایش و ممیزی کامل شده است.
ArbDoge AI در 22 آگوست 2023 راه اندازی شد. طبق داده های صفحه رسمی آنها در توییتر، تنها پس از چهار ساعت از زمان راه اندازی، 16 پروژه بدون مجوز با مجموع 2849 مینت صادر شده است.
علاوه بر این، AIDOGE Launchpad آماده است تا امنیت، شفافیت و راحتی را برای کاربران فراهم کند. Launchpad از صدور دارایی های چند زنجیره ای در Arbitrum، شبکه اصلی اتریوم، زنجیره BNB، Optimism و zkSync پشتیبانی می کند.
با این حال، ArbDoge AI به کاربران توصیه می کند هنگام تعامل با لینک های خارجی، مانند کلیک بر روی X ارائه شده توسط پروژه ها و بازدید از وب سایت های رسمی، احتیاط کنند. همچنین، مانند همیشه تحقیقات خود را انجام دهید (DYOR)، و کیف پول ها را به هم وصل نکنید و مجوزها را به صورت اتفاقی امضا نکنید.

• سازمان غیر متمرکز خودمختار (DAO)

DAO نوعی سازمان است که از فناوری بلاک چین و قراردادهای هوشمند برای اجرای عملیات خود بدون نیاز به یک مرجع مرکزی یا مدیریت سلسله مراتبی سنتی استفاده می کند. DAO مشارکت و مالکیت جامعه را قادر می‌سازد زیرا به هر کسی که توکن بومی پروژه را دارد اجازه می‌دهد در تصمیم گیری ها برای آینده ارز AIDOGE نظر دهد و حق رای داشته باشد.
ArbDoge AI امیدوار است یک سازمان غیر متمرکز خود مختار (DAO) راه اندازی کند و آن را 100٪ در اختیار جامعه قرار دهد. هنگامی که AIDOGE اجرا شد، دارندگان AIDOGE می‌توانند تغییراتی را در پلتفرم مانند تأمین مالی پروژه‌ها، تخصیص منابع و بروزرسانی نقشه راه آن پیشنهاد و رای دهند. اساساً، DAO یک مدل دموکراتیک و فراگیر از حکومت را ایجاد می کند.

توکنومیک ارز دیجیتال ای آی دوج

این توکن به کل اکوسیستم هوش مصنوعی ارز دیجیتال ArbDoge AI نیرو می‌دهد و شما می‌توانید از آن برای شرکت در لاکی دراپ، استخراج توکن AICODE، خرید NFTهای مبتنی بر هوش مصنوعی و کسب درآمد غیرفعال از استیکینگ، استفاده کنید.
در مرحله اولیه کمپین «Call to AIDOGE»، تمام ۲۱۰ کوادریلیون توکن AIDOGE به صورت رایگان در اختیار اعضای واجد شرایط جامعه آربیتروم قرار می‌گیرد. دقیقاً ۹۵ درصد از این توکن‌ها از طریق استخر ایردراپ در بین کاربران توزیع می‌شود. ۵ درصد باقی‌مانده نیز به سرمایه‌گذارانی که افراد دیگر را برای شرکت در کمپین ایردراپ آن دعوت می‌کنند، پاداش داده می‌شود.
به ازای هر تراکنش انجام‌شده در اکوسیستم دوج هوشمند، ۱۵ درصد به بخش مالیات اختصاص می‌یابد و سپس، به دسته‌های زیر تقسیم می‌شود:
۱ درصد برای سوزاندن، ۳ درصد برای بخش Earn، حدود ۳ درصد برای لاکی دراپ، ۲ درصد برای دوباره پر کردن استخر نقدینگی، ۳ درصد برای خرید توکن ARB و ۳ درصد برای توسعه.

ارز دیجیتال آرب دوج ای آی (ArbDoge AI) را از کجا بخریم و کجا ذخیره کنیم؟

شما می‌توانید ارز دیجیتال دوج ای آی (ArbDoge AI) را هم اکنون در صرافی‌های معتبر ایرانی مثل صرافی ارز دیجیتال مهران بیت خرید و فروش کنید. همچنین می‌توانید ارز ای آی دوج (AIDOGE) خود را در کیف پول‌های نرم‌افزاری مثل تراست والت (Trust Wallet)، متامسک (Metamask)، و کیف پول‌های سخت‌افزاری مثل لجر (Ledger) ذخیره کنید.

جمع بندی و خلاصه ای از ارز ای آی دوج

توکن AIDOGE با ارائه خدمات مبتنی بر فناوری هوش مصنوعی، رویکرد متفاوتی را در مقایسه با سایر میم‌کوین‌ها اتخاذ کرده و با چشم‌انداز دائماً در حال تغییر دنیای ارزهای دیجیتال سازگارتر است. بنابراین، به عنوان پروژه‌ای که بر ترندهای محبوب بازار ارزهای دیجیتال متمرکز است، ارز دیجیتال ای آی دوج ممکن است پتانسیل رشد زیادی در آینده داشته باشد. بنابراین، برای هر کسی که می‌خواهد سبد سرمایه‌گذاری خود را متنوع‌تر کند، دوج هوشمند می‌تواند یک گزینه هیجان‌انگیز در نظر گرفته شود.
با این حال، به کاربران توصیه می‌شود که قبل از سرمایه‌گذاری در هر پروژه ارز دیجیتالی، از جمله میم‌کوین‌هایی مانند ارز دیجیتال AIdoge حتماً تحقیقات لازم و کافی را انجام دهند.