مهران بیت
آیوز نتورک ارز آیوز نتورک

قیمت ارز آیوز نتورک (AIOZ)

نرخ تومانی خرید
در دسترسی نیست
نرخ تومانی فروش
در دسترسی نیست
تومان
0%
$
آیوز نتورک آیوز نتورک
AIOZ
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
تلگرام:
Telegram

آیوز نتورک چیست؟

 

آیوز نتورک (AIOZ Network) یک CDN توزیع شده است که بر روی بلاک چین ساخته شده است. در شبکه AIOZ، کاربران منابع اضافی حافظه، فضای ذخیره‌سازی و پهنای باند را به اشتراک می‌گذارند تا یک CDN گسترده ایجاد کنند که قادر به تامین انرژی پلتفرم‌های استریوم در هر نقطه از جهان است.

هدف ما تغییر روش پخش جریانی ویدیوها در جهان است. برای درک بهتر این موضوع، تصور کنید که در حال تماشای یک ویدیو در گوشی خود هستید. امروزه آن ویدئو از یک شبکه تحویل محتوا (CDN) پخش می شود. CDN سیستمی از سرورها در مکان‌های مختلف است که محتوا را به بینندگان و دستگاه‌هایشان ذخیره و ارائه می‌کند، مانند ویدیویی که در تلفن خود تماشا می‌کنید.

 

ارز دیجیتال آیوز AIOZ Network چیست؟

 

آیوز نتورک (AIOZ Network) با نماد اختصاری AIOZ یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۴.۵۸ میلیون دلار، در رتبه ۶۳۵ بازار قرار داشته و سهم ۰.۰۰۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد .

هر واحد از AIOZ Network در لحظه نگارش این متن با قیمت ۰.۰۲۴۸۲۳ دلار، با احتساب نرخ تتر ۵۱,۱۵۳ تومان معادل ۱,۲۶۹ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱.۵۵ میلیون دلار است. قیمت آیوز در ۲۴ ساعت قبل از زمان نگارش این متن ۱۳.۱۸% افزایش یافته است.

بالاترین قیمت AIOZ Network در تاریخ ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ (03 April 2021) معادل ۲.۶۴ دلار بوده که همینک %۹۹.۰۶ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش AIOZ Network ۹۸۸.۱۵ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱ میلیارد خواهد بود. در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن AIOZ Network معامله می‌شود، صرافی Bilaxy با سهم %۷۵.۱۷ از حجم معاملات روزانه است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این پروزه می توانید به وبسایت رسمی آیوز نتورک مراجعه کنید.