مهران بیت
ایپ ان اف تی ارز ایپ ان اف تی

قیمت ارز ایپ ان اف تی (NFT)

نرخ تومانی خرید
0
نرخ تومانی فروش
0
تومان
0%
$
4.732E-7
ایپ ان اف تی ایپ ان اف تی
NFT
آدرس وب سایت:
apenft.org
وایت پیپر:
Whitepaper
توییتر:
Twitter
تلگرام:
Telegram
#Art#Collectibles & NFTs#TRON Ecosystem
محاسبه قیمت
خرید فروش
NFT > ایپ ان اف تی
ایپ ان اف تی میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

ارز دیجیتال ایپ ان اف تی (APENFT) چیست؟

ارز دیجیتال ایپ ان اف تی (APENFT) با نماد اختصاری NFT، یک پلتفرم چند زنجیره‌ای است که بر روی بلاکچین‌های ترون، اتریوم و بی ان بی چین ساخته شده است. NFT های آن از استانداردهای توکن TRC-721/ERC-721 استفاده می‌کنند و از BitTorrent File System برای ذخیره سازی غیر متمرکز اطلاعات بهره می‌برند. BTFS از شبکه TRON استفاده می‌کند که توان عملیاتی بالای آن BTFS را بسیار کارآمد می‌کند.

ارز دیجیتال ایپ ان اف تی (APENFT) - NFT چیست؟
منبع: vecteezy.com

بازار NFT با داشتن آثاری مانند بیپل (Beeple)، پابلو پیکاسو (Pablo Picasso) و اندی وارهول (Andy Warhol) و FEWOCiOUS قصد دارد به پلتفرمی تبدیل شود که هم کاربران فرصت‌های سرمایه‌گذاری با کیفیت بالا را بدست آورند و هم افراد هنرمند در دنیای هنر بتوانند درآمد کسب کنند. با پیش‌بینی اینکه ۵۰ درصد از هنرمندان برتر جهان در ۱۰ سال آینده آثاری به‌عنوان توکن NFT در بلاک چین ثبت خواهند کرد، به نظر می‌رسد APENFT پیشگامی در این روند باشد.

کارکرد پلتفرم APENFT

ایپ ان اف تی پلتفرمی برای دیجیتالی کردن آثار هنری در قالب توکن‌های غیرقابل تعویض و ذخیره آن‌ها در بلاکچین است. Apenft با ماموریت ثبت آثار هنری در سطح جهانی به عنوان توکن‌های غیر قابل تعویض در بلاکچین، ایجاد پُلی بین هنرمندان و بلاکچین و کمک به محبوبیت NFT در بین همه ایجاد شده است.
در ۲۹ مارس ۲۰۲۱، این پروژه به طور رسمی در سنگاپور به ثبت رسید تا به فرصت‌ها و حل مشکلات در صنعت توکن‌های غیر قابل تعویض بپردازد. این پلتفرم به عنوان یک پروژه مبتنی بر توکن‌های غیر مثلی، فناوری بلاک چین را در دنیای آثار هنری گسترش می‌دهد. پروژه APENFT بیشتر به عنوان خریدار و حفظ کننده آثار هنری سنتی و دیجیتال معروف به دارایی‌های اساسی شناخته می‌شود.
ایپ ان اف تی به سه مورد استفاده اصلیِ صنعت بلاک چین یعنی تبادل ارزش، همکاری و نگهداری سوابق خدمت می‌کند. هدف این پروژه سرمایه‌گذاری بر روی آثار هنری و ترویج هنر سنتی و دیجیتال، با بهره‌گیری از نقاط قوت بلاک چین است.

تیم توسعه دهنده ارز APENFT چه کسانی هستند؟

اعضای اصلی تیم ایپ ان اف تی افرادی از برندهای هنری معروف مانند کریستیز و ساتبی است که در صنعت NFT فعال هستند. APENFT در مارس ۲۰۲۱ در سنگاپور راه اندازی شد. استیو زی لیو، رئیس این پلتفرم دارای لیسانس رشته مهندسی برق و مدرک MBA است. او در بازارهای بین المللی سرمایه فعال بوده و در این زمینه تجربیات زیادی بدست آورده و در شرکت های بزرگی چون Fidelity International ،Salomon Smith Barney ،Nomura International ،Ant Financial Group و غیره کار کرده است.
بیشتر متخصصان این پروژه افراد با تجربه در زمینه بلاکچین و کریپتو از شرکت‌های اینترنتی پیشرو مانند BAT نیز در ارتباط هستند. این پلتفرم از نظر فنی و تیم توسعه پیشرو است.

پلتفرم ایپ ان اف تی چگونه کار می‌کند؟

فعالیت‌های اصلی APENFT شامل سرمایه‌گذاری بر روی پلتفرم‌ها و مجموعه‌های برتر NFT، پرورش هنرمندان برتر برای ایجاد پُلی بین هنرمندان کلاس جهانی و دنیای NFT، حمایت از گالری‌ها، سازماندهی نمایشگاه‌ها یا نشریات هنری و ایجاد جوایز برای حمایت از خلق آثار هنری. با استفاده از فناوری بلاکچین در دنیای توکن‌های غیر قابل تعویض، سرمایه گذاری‌های ایپ ان اف تی موارد استفاده از بلاکچین را گسترش می‌دهد. این پلتفرم به وسیله این سرمایه گذاری‌ها، آثار هنری سنتی و دیجیتال که به عنوان دارایی‌های اساسی شناخته می‌شوند را خریداری می‌کند و به بهبود الگوی معاملات NFT کمک می‌کند. این پروتکل از سازمان‌های دولتی، دانشگاه‌ها و نخبگان صنعت کریپتو در صدور سیاست‌هایی که به توسعه سالم این صنعت کمک می‌کند، حمایت می‌کند.

هدف توکن ایپ ان اف تی

همانطور که بلاکچین، امور مالی را غیرمتمرکز می‌سازد، APENFT با تبدیل هنرمندان و آثار هنری به NFT عدم تمرکز را وارد صنعت NFT می‌کند. این توکن علاوه بر این که میزبان توکن های NFT است حق مالکیت دارایی های دیجیتال را نیز به طور کامل به افراد می‌بخشد.

همکاری ایپ ان اف تی با پولونیکس

در ۲۵ می ۲۰۲۲، پولونیکس با APENFT برای ادغام با بازار NFT خود به عنوان بخشی از ابتکار مشترک هر دو شرکت برای تقویت توسعه پذیرش و فناوری NFT همکاری کرد. با این همکاری، توانایی کاربران پولونیکس برای معامله NFT ها به طور مستقیم وجود دارد. این ادغام همچنین به کاربران فرصتی برای دریافت Genesis NFTs ارائه می دهد و ارزش آنها را به مزایای VIP Poloniex و همچنین مزایای باشگاه VIP APENFT افزایش می‌دهد.

بررسی آینده پلتفرم APENFT

صحبت درباره اینده آینده توکن NFT و اینگه آیا می‌تواند بازار جدیدی ایجاد کند، دشوار است. اما با نگاه به کاربرد توکن ایپ ان اف تی می‌توان دریافت که از هنر نیز به صورت توکن می‌توان درآمد کسب کرد. هر دارایی که بتوان آنرا یک ذخیره ارزش در نظر گرفت سرمایه گذاری خوبی است.
برای افزایش ارزش یک دارایی عواملی مانند کبود و میزان دسترسی نقش مهمی دارند. این امر برای هنر و آثار هنری نیز صادق است. هر چه تعداد توکن معرفی و عرضه شده محدود باشد ولی سرمایه گذاران بیشتری آن‌ را بپذیرند قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت.
روش دیگر حمایت از صنعت و سرمایه گذاری در این حوزه است. هنرمندان با خلق آثار هنری جدید می‌توانند پلتفرم APENFT را تقویت کرده و گسترش دهند.

ارز دیجیتال ایپ ان اف تی (APENFT) را از کجا بخریم و کجا ذخیره کنیم؟

شما می‌توانید ارز دیجیتال ایپ ان اف تی (APENFT) را هم اکنون در صرافی‌های معتبر ایرانی مثل صرافی ارز دیجیتال مهران بیت خرید و فروش کنید. همچنین می‌توانید ارز ایپ ان اف تی (NFT) خود را در کیف پول‌های نرم‌افزاری مثل تراست والت (Trust Wallet)، متامسک (Metamask)، اتمیک والت (Atomic Wallet) و ترون لینک والت (Tronlink Wallet) ذخیره کنید.

جمع بندی و خلاصه ای از ارز ایپ ان اف تی

در این راهنما با یکی از پلتفرم‌های محبوب و پیشرو در صنعت NFT اشنا شدیم. لازم به ذکر است که این مقاله جنبه آموزشی داشته و به هیچ وجه پیشنهاد سرمایه گذاری نیست. قبل از هرگونه تصمیمی تحقیقات خود را به طور کامل انجام دهید.