مهران بیت
آراگون ارز آراگون

قیمت ارز آراگون (ANT)

نرخ تومانی خرید
505,005
نرخ تومانی فروش
502,391
تومان
0.02%
$
8.7145
آراگون آراگون
ANT
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
وایت پیپر:
Whitepaper
محاسبه قیمت
خرید فروش
ANT > آراگون
آراگون میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

آراگون چیست؟

ارز دیجیتال آراگون (Aragon) با نماد اختصاری ANT، در بستر اتریوم و به شکل غیرمتمرکز وجود دارد. شرکت‌های مختلف توسط آراگون، می‌توانند قدرت مدیریت بر منابع و داده‌‌های اشتراکی در فضای مجازی را داشته باشند. این رمز ارز امکان خلق ایده‌های مجازی را در واقعیت به حقیقت می‌رساند. بنیاد آرگون مدیریت پروژه متن باز آراگون را بر عهده دارد. توکن اخصاصی این رمز ارز ANT است. هم‌اکنون، جوانی به نام لوئیس کوئند مسئول پروژه آراگون است.

 ارز دیجیتال آراگون با نماد (ANT) در بستر اتریوم و به شکل غیرمتمرکز وجود دارد.

ورود به دنیای بلاکچین با رمز ارز آراگون (Aragon)

تخصص در هر کاری مهم است. یکی از مشکلاتی که مانع می‌شد که شرکت‌ها به دنیای بلاکچین قدم نگذارند، نداشتن متخصص بود. اکوسیستم نامتمرکز بلاکچین امنیت داشت و ساختاری قدرتمند ارائه می‌داد. همین دو عامل کافی بود تا اکوسیستم‌های متمرکز تغییر کنند؛ ولی کار به این سادگی نبود؛ زیرا ورود به بلاکچین نیازمند دانش برنامه‌نویسی بود. این که درخواست‌های قراردادهای هایپرتکست که در ایجاد شبکه بلاکچین نقش داشت، درک شوند. نبود متخصصینی از این دست سبب می‌شد تا این قراردادهای هوشمند برای ورود این شرکت‌ها هیچ توسعه‌ای نیابند.

بلاکچین‌ها، دفتر کل تغییرنیافتنی داشتند؛ بنابراین اشتباهات آنها اصلاح نمی‌شد؛ از طرفی این امکان وجود داشت که قراردادهای هوشمند حاوی کدهایی با باگ‌های فراوان باشد. همین امر به اهمیت باگ‌یابی و به روز رسانی مداوم بلاکچین‌ها  اشاره داشت. پس کاربران تشویق می‌شدند تا برای جایزه گرفتن در جهت اصلاح باگ اقدام کنند؛ بنابراین توسعه دهندگان بر آن شدند تا راهکارهایی را برای حل این مشکلات ارائه دهند.

ورود به دنیای بلاکچین با رمز ارز آراگون

آشنایی با ویژگی‌های منحصر به فرد و خلاقانه آراگون (Aragon)

در توکن آراگون هویت شما مدیریت می‌شود. مالکیت شما مشخص می‌گردد؛ همچنین کنترل دسترسی انجام می‌شود؛ علاوه بر این رای‌گیری، جذب سرمایه، پرداخت حقوق کارمندان شرکت، دریافت حساب و موارد دیگر هم انجام می‌شود؛ به طور خلاصه Aragon عملیات شرکت مانند حسابداری، هویت و نظارت را انجام می‌دهد؛ البته توجه داشته باشید که هر شرکت، با توجه به نیاز خاصی که دارد، این موارد را شخصی‌سازی می‌کند.

متن باز بودن کدهای آراگون این امکان را به شرکت‌ها می‌دهد تا هر چیزی را اصلاح کنند و یا آپدیت نمایند. یکی از چشم‌اندازهای آراگون قابلیتی فراتر از کسب و کارهای کنونی است؛ برای مثال آراگون در نظر دارد یک سیستم فراگیر ایجاد کند تا امور مهمی چون حسابداری شرکت‌های قدرتمند به راحتی توسط این نرم‌افزار انجام شود و یا حتی این امکان به وجود آید که در یک کشور، انتخابات مهم به این طریق برگزار شود.

در مورد پروژه آراگون وان (Aragon One) چه می‌دانید؟

شرکت سوییسی آراگون وان با همکاری بنیاد آراگون تاسیس شده است. این پروژه نامتمرکز، جایگزین بنیاد آراگون شد؛ البته مدیر تیم آراگون لوئیس کوئند هم در تیم جدید حضور دارند. این پلتفرم قرار است به وسیله جامعه کنترل شود. اشخاصی که مالک توکن ANT باشند، می‌توانند درباره مسائل مربوط به این پروژه رای دهند. یکی از علت‌های اصلی برای ایجاد این پروژه، حل مشکلات جهانی به وسیله سازمان‌های غیرمتمرکز است.

قراردادهای هوشمند در آراگون به شکلی هوشمند معاملات مستقلی انجام می‌دهند. واریز و پرداخت از جمله کارهایی است که به وسیله  توکن‌های ANT صورت می‌گیرد. اوراکل‌ها رویدادهای واقعی را پاسخ‌دهی می‌کنند. کاربران آراگون به نوان بخشی از شبکه نامتمرکز می‌توانند فعالیت کنند. در زمان رخداد یک اختلاف، اجماع کمک می‌کند تا هر چیزی به سادگی حل شود. دادگاه‌های نامتمرکز آراگون، در هر پرونده مشاجره و اختلاف، هیئت منصفه تشکیل می‌دهد. طرفین همانند یک دادگاه واقعی، شواهد و مدارک خود را تقدیم می‌کنند؛ سپس طبق رأی هیئت منصفه حکم نهایی صادر می‌شود؛ در ضمن طرفین حق تجدید نظر پس از صدور حکم دارند و اگر تایید شود، پرونده جهت رسیدگی به دادگاه عالی ارجاع داده می‌شود.

در مورد پروژه آراگون وان (Aragon One) چه می‌دانید؟

چه کسانی در تیم توسعه ارز دیجیتال آراگون فعالیت دارند؟

همان طور که گفتیم لوئیس کوئند سرپرست تیم آراگون (Aragon) است. او در سال 2011 میلادی به عنوان بهترین برنامه‌نویس اروپایی زیر هجده سال جایزه گرفت و جایگاه خوبی در بین نفرات برتر زیر 30 سال مجله فوربس به دست آورد. وی به قائم مقام کمیسیون اروپا مشاوره می‌دهد و از جمله خلاقان جوان دانشگاه MIT است و موسس چند استارت آپ خلاقانه است. او توانست در اولین توزیع لینوکس، قابلیت تشخیص چهره را ایجاد کند. تیم آراگون در نظر دارد که دیگر نیازی به توسعه این ارز دیجیتال باقی نماند و اعضای جامعه برای پشتیبانی وارد عمل شوند.

دانستنی‌هایی پیرامون توکن ANT

توکن اختصاص ارز دیجیتال آراگونANT نام دارد. مالکان این توکن علاوه بر استفاده از خدمات این شبکه اختصاصی قادرند که در حاکمیت و تکامل شبکه مشارکت کنند. این توکن‌ها از توکن‌های ANJ دادگاه آراگون پشتیبانی می‌کنند. به پیشنهادات مختلف، رای می‌دهند و علاوه بر این در صندوق حمایت مالی جامعه هم استفاده می‌شوند. با داشتن توکن ANT می‌توانید به پروتکل‌های اقتصادی خاص در این شبکه دسترسی داشته باشید.

آراگون نیز مانند بسیاری از ارزهای دیجیتال نوسانات زیادی داشته است. این ارز از زمان عرضه اولیه تا سال 2020 فراز و نشیب‌های قیمتی خاصی را تجربه کرده است؛ برای مثال در تاریخ 13 آگوست سال 2020 میلادی به بیشینه قیمتی برابر 11.45 دلار رسیده است و یا در تاریخ 25 نوامبر سال 2018 میلادی، قیمتی کمینه برابر با 0.285 دلار داشته است.

چگونه می‌توان یک توکن ANT خریداری کرد؟

با کمک صرافی‌های معتبر آنلاین می‌توانید به صورت کاملا مجازی، یک ارز دیجیتال آراگون خریداری نمایید. صرافی‌های خارجی هم پس از انجام ثبت نام، قابلیت خرید را برای شما فراهم می‌سازند. ارز دیجیتال ANT از جمله آلت کوین‌هایی است که در صرافی‌های داخلی به فروش نمی‌رسد. برای خرید این ارز مجبورید تا از طریق سایت و یا برنامه صرافی خارجی اقدام به خدمات جفت ارز ANT بخرید. در این مورد صرافی‌های بایننس، هوابی گولوبال، بیتز و او کا ای اکس به شما پیشنهاد می‌شود.

چگونه می توانم یک توکن ANT خریداری کنم؟

در مورد کیف پول ANT چه چیزهایی می‌دانید؟

توکن ANT در بستر بلاکچین اتریوم و با استاندارد ERC-20 قرار گرفته است؛ بنابراین تمامی کیف پول‌های اتریوم برای ذخیره و یا انتقال ارز دیجیتال Aragon مناسب است؛ از جمله کیف پول‎‌های مناسب برای ذخیره‌سازی و خرید و فروش ANT می‌توان به کیف پول‎های جکس، اکسودوس، تراست ولت و کوینومی اشاره کرد.

نتیجه‌گیری

یکی از مهمترین کاربردهای رمز ارز Aragon، ایجاد بستری مناسب برای سازمان‌ها و شرکت‌ها است. این پلتفرم در نظر دارد تا سازمان‌های بزرگ را به سمت پلتفرم خود جذب کند. در حال حاضر بیشتر از 1500 شرکت مهم از آراگون خدمات می‌گیرند. هم‌اکنون نسخه 5 آراگون با انجام هویت سازمانی و API تخصصی اجرا می‌شود. این ارز سعی دارد تا روز به روز خدمات غیرمتمرکز خود را عمومی‌تر کند.