مهران بیت
آرگون ارز آرگون

قیمت ارز آرگون (ARGON)

نرخ تومانی خرید
در دسترسی نیست
نرخ تومانی فروش
در دسترسی نیست
تومان
0%
$
آرگون آرگون
ARGON
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
وایت پیپر:
Whitepaper
تلگرام:
Telegram
گیت هاب:
Github

آرگون چیست؟

آرگون (Argon) یک پلتفرم مستقل، فریلنسر و نامتمرکز است که به وسیله پروتکل‌های هوشمند در شبکه بایننس اسمارت چین به فعالیت می‌پردازد و Argon اولین و تنها پروژه این شبکه است. حدود 100 میلیون توکن دارد و از استاندارد BEP 20 پشتیبانی می‌کند. این پروژه دارای یک وبسایت و راه‌های ارتباطی تلگرام، توئیتر و اینستاگرام است.

ارز دیجیتال argon آرگون چیست؟

خصوصیات و ویژگی‌های منحصر به فرد ارز دیجیتال آرگون چیست؟

بر خلاف پلتفرم‌های دیگر Argon بر روی پروتکل‌های هوشمند غیرمتمرکز فعاليت می‌كند. یکی از امتیازات این پلتفرم، عدم دریافت هیچ گونه کمیسیون و کارمزد است. در پلتفرم‌های مستقل هيچ تلاشي جهت محافظت از دارايي‌های شما وجود ندارد و انجام اين كار معادل چيزي در حدود 40 درصد هزينه كميسيون است. Argon ايجاد شده است تا اين مشكل بزرگ مربوط به ارزهاي مستقل را حل كند. به وسیله آرگون امكان انتقال از شبكه اسمارت‌چين به اتريوم فراهم شده است.

جزئيات و روند كاری پلتفرم آرگون

در اين پلتفرم می‌توانيد يكي از نقش‌های مشتری، فريلنسر و يا تأييد كننده را بپذيريد. مشتری به شخصی گفته می‌شود که به خدمات یا کالای خاصی احتیاج دارد و می‌خواهد این کار توسط شخص دیگری انجام شود. افرادی که نقش مشتری دارند، آگهی‌های استخدام جدید ایجاد می‌کنند.
برنامه انتظار دارد که با ارسال درخواست، ‌مشتريان، پیشنهادات خود را از فریلنسرها دریافت کند. فریلنسر شخصی است که می‌خواهد فارغ از مکان، با توانایی‌های خودش درآمد کسب کند؛ بنابراين برای مشاغل ایجاد شده در برنامه پیشنهاد می‌دهد. مشتریان از بین این پیشنهادات گزینه مناسب را انتخاب می‌کنند.
پلتفرم مخصوص فريلنسری Argon، به شما كمك می‌كند تا در زماني كه از كيفيت كار رضايت نداريد، درخواست خود را نوشته و آن را براي شخص تأييد‌كننده ارسال كنيد.
نرم افزار با توجه به پاسخي كه تأييد كننده می‌دهد، اقدام می‌كند؛ براي مثال در صورت تأييد، كار موفقيت آميز بوده است و پول انتقال می‌یابد و يا اگر تأييد كننده، كار را نپذيرد هيچ پولي پرداخت نمی‌شود و پول به شما باز می‌گردد و كار لغو می‌شود. توجه داشته باشيد كه تأييدها بر اساس الگوريتم منحصر به فرد توكن Argon برای هر شغل، بهينه می‌شود.

جزئيات مربوط به توكن آرگون (Argon)

کل عرضه توکن‌های آرگون به تعداد  100000000 است و قابل تعویض نیست. 5 درصد آن در برنامه استفاده شده و در پروتكل هوشمند شبكه ذخیره می‌شود. 23 درصد از رمز ارزها قفل شده‌اند و تا سال 2023 مورد استفاده قرار نمی‌گیرد؛  با این وجود در صورت لزوم می‌توان آن را برای استفاده باز کرد. 5 درصد از توكن‌ها برای تحقیق و توسعه استفاده می‌شود. 2 درصد از توكن‌ها به کمک‌های مالی و خیریه اختصاص دارد. 15 درصد از توكن‌ها به دليل فروش خصوصی حفاظت مي‌شود. 35 درصد از توكن‌ها به منظور فروش عمومی نگهداري مي‌شود. 5 درصد از اين ارزها براي نقدينگي مبادلات غیرمتمرکز در نظر گرفته می‌شود. انتقالات خود را می‌توانيد از طريق شبكه بايننس اسمارت چين و توكن آرگون انجام دهيد.

آشنايی با خيريه آرگون

خیریه آرگون انجمنی از افراد مفید اعضای آرگون است. در اين خيريه با مقدار مشخصی بودجه كه از فروش توكن Argon به دست می‌آيد، به افراد و جوامع نیازمند کمک مي‌شود. قرار است تا به زودی یک پلتفرم خیریه مبتنی بر بلاکچین راه اندازی شود. شما نيز می‌توانيد به اين خيريه كمك مالی كنيد. با پر کردن فرم گوگل در اين لينك می‌توانید برای پيوستن به خيريه آرگون، اقدام فرمائيد.

آموزش خرید رمز ارز آرگون (Argon)

برای خرید ارز دیحیتال آرگون، می‌توانید به صرافی نامتمرکز پنکیک سوآپ مراجه نمائید. ابتدا باید وارد کیف پولتان شوید و مقداری اسمارت‌چین خریداری کنید؛ سپس وارد صرافی شوید و در قسمت بازار، وضعیت اسمارت‌چین را انتخاب کنید و در انتها میزان آرگون دلخواه را وارد نمائید. همیشه کمی اسمارت‌‎چین به دلیل کارمزد کسر می‌شود و نمی‌توانید تمام پولتان را به توکن‌های آرگون تبدیل کنید.

نتیجه‌گیری

در این مقاله یکی از جدیدترین رمز ارزهای دنیا به نام Argon معرفی شد. آرگون یک پلتفرم مستقل، فریلنسر و نامتمرکز است که توسط پروتکل‌های هوشمند در شبکه بایننس اسمارت‌چین به فعالیت می‌پردازد. ویکی آرگون روز به روز پیشرفت خواهد کرد و تمامي جزئيات رمز ارز آرگون را توضيح خواهد داد؛ به علاوه این رمز ارز دارای حساب کاربری در رسانه‌های اجتماعی توئیتر و اینستاگرام است. امیدوارم مطالب مربوط به این رمز ارز نوین به شما آگاهی‌های لازم را داده باشد.