مهران بیت
اسند اکس ارز اسند اکس

قیمت ارز اسند اکس (ASD)

نرخ تومانی خرید
در دسترسی نیست
نرخ تومانی فروش
در دسترسی نیست
تومان
0%
$
اسند اکس اسند اکس
ASD
وب سایت:
Website
وایت پیپر:
Whitepaper
توییتر:
Twitter
تلگرام:
Telegram

اسند اکس چیست؟

اسند اکس (AscendEX) با نماد اختصاری ASD، خطوطی از رمزهای رایانه‌ای است که ارزش پولی دارد. این خطوط رمز با رایانه‌های قوی و مصرف انرژی برق بسیار زیادی تولید می‌شوند. به این خطوط کریپتوکارنسی‌ یا ارز دیجیتال گفته می‌شود.

ارز دیجیتال اسند اکس (AscendEX) - ASD چیست؟

صرافی های برتر ارزهای رمزپایه فرصت های سرمایه گذاری مانند تجارت رمزنگاری یا قراردادهای همیشگی بیت کوین را ارائه می دهند در حالی که توکن های مبادله خود را برای تأمین انرژی این محصولات جدید به طور همزمان راه اندازی می کنند. به همین دلیل سرمایه گذاران باهوش به دنبال کشف این روش های جدید و مهیج برای سرمایه گذاری در رمزنگاری هستند که در حال جمع آوری رمزهای BTMX هستند.

BTMX چیست؟

BTMX در تاریخ 11 نوامبر 2018، با قیمت اولیه 0.03 ued منتشر شد، توکن اصلی ابزار برای پلتفرم AscendEX (ASD) با کل عرضه 10 میلیارد و عرضه فعلی تقریبا 753 میلیون است. تاجران می توانند با استفاده از BTMX در لیست های جدید AscendEX (ASD) با دسترسی اولویت شرکت کنند و همچنین از چندین محصول دیجیتال و فرصت های سرمایه گذاری ساخته شده در اطراف اکوسیستم BTMX استفاده کنند.
معامله گران AscendEX (ASD) می توانند از BTMX برای خرید کارتهای Airdrop و Investment Multiple Card استفاده کنند تا جوایز توکن خود را از airdrops یا یکی از محصولات سرمایه گذاری پلتفرم مانند BitTreasure به طور قابل توجهی افزایش دهند.

چرا سرمایه گذاران BTMX را دوست دارند

BTMX دارای یک منبع تغذیه ثابت با چندین مکانیزم تورم داخلی برای حذف توکن ها از گردش است. به عنوان مثال، BTMX برای معامله گران برای شرکت در حراج های AscendEX برای لیست های جدید مورد نیاز است. پس از اتمام حراج، تمام BTMX مورد استفاده برای پیشنهادات برای همیشه در یک قرارداد هوشمند قفل می شوند، به عنوان مصرف موثر توکن ها.
تعداد زیادی از معامله گران مشتاق خرید BTMX با پیش بینی لیست جدید تقاضای تهاجمی ایجاد می کنند، منجر به عدم تعادل در سمت خرید می شود که به همه فروشندگان بیمار پاداش می دهد و قبل از هر لیست حراج محور قیمت BTMX را تحریک می کند.
ده ها هزار BTMX هر روز توسط معامله گرانی که BTMX را با محصول سرمایه گذاری BitTreasure قفل می کنند، کارت های چندگانه را با BTMX خریداری می کنند یا در حراج ها پیشنهاد می دهند، مصرف می شود. تا به امروز، بیش از 20 میلیون BTMX با پیشنهاد کاربران در چهار مزایده از گردش خارج شده است. تقریباً 540 میلیون BTMX در BitTresure قفل شده است، به این معنی که تقریباً 75٪ از توکن از گردش خارج می شود در حالی که به طور همزمان 20٪ APY برای دارندگان رمز تولید می شود.
برگزاری BTMX همچنین می تواند ارزش برنامه تجاری AscendEX VIP را به صورت طبقه ای باز کند و احتمالاً مطلوب ترین ساختار هزینه را در بالاترین سطح بر اساس سطح دارایی BTMX به کاربران اعطا کند.