مهران بیت
بیبی دوج کوین ارز بیبی دوج کوین

قیمت ارز بیبی دوج کوین (BABYDOGE)

نرخ تومانی خرید
0
نرخ تومانی فروش
0
تومان
-1.68%
$
1.6901E-9
بیبی دوج کوین بیبی دوج کوین
BABYDOGE
آدرس سایت :
https://www.babydogecoin.com
تلگرام :
Telegram
#Memes # Binance Smart Chain
محاسبه قیمت
خرید فروش
BABYDOGE > بیبی دوج کوین
بیبی دوج کوین میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

ارز دیجیتال بیبی دوج کوین چیست؟

بیبی دوج کوین (Baby Doge Coin) با نماد اختصاری BABYDOGE، به عنوان یک پروتکل ییلد فارمینگ بدون هدف، چیزی کمتر از یک طرح هرمی ندارد. هر بار که کاربر با Baby Doge معامله می کند، 10٪ هزینه معامله از او گرفته می شود.

این هزینه در میان به دارندگان توکن توزیع می شود و بزرگترین سرمایه گذاران بیشترین بخش از این پاداش ها را می گیرند. بنابراین ، هرچه زمان می گذرد، ثروتمندان ثروتمندتر می شوند و کسانی که در پایین هرم قرار دارند ، از این “سیستم هوشمند استیکینگ” درآمد های کوچکی بدست می آورند.

ارز دیجیتال بیبی دوج کوین Babydogecoin (BABYDOGE) چیست؟

احتمالاً تنها چیزی که در مورد Baby Doge خوب و مثبت است،  تمرکز آن بر امور خیریه است. بیبی دوج به موسسه خیریه Paws With a Cause که در راستای حمایت از سگ های بی پناه فعال است، کمک می‌کند.

در زمان نگارش این نوشته Baby Doge Coin یک ارز رمزپایه 3 هفته ای در زنجیره هوشمند بایننس است. این پروژه به جای “فناوری زیربنایی” به دلیل “لطافت” محبوبیت پیدا کرده است. هیچ چیز ابتکاری در مورد بیبی دوج وجود ندارد، بنابراین اگر به دنبال پروژه های مبتنی بر فن آوری برای سرمایه گذاری هستید، این ارز ممکن است برای شما مناسب نباشد.

وب سایت رسمی بیبی دوج در این مورد می‌گوید:

رمز ارز BABYDOGE چند درس، ترفند و نکته مهم از پدر خود یعنی دوج کوین آموخته است. این رمز ارز توسط هواداران و طرفداران دوج کوین ایجاد شده است. بیبی دوج در تلاش است تا با بهبود سرعت تراکنش‌ها و برخی ویژگی‌های دیگر خود، پدر معنوی‌اش یعنی دوج را تحت تاثیر قرار دهد.

دوج کوین دارای تورمی بیش از حد بوده و BABYDOGE سعی دارد با بهره گیری از یک سیستم هوشمند در معاملات، بیشتر مشکلات و معضلات دوج را حل کرده و مسیر بهتری را ادامه دهد.

چرا ماسک بیبی دوج را توییت کرده است؟

ایلان ماسک در یک توییت بدون هیچ توضیحی، با تقلید از آهنگ معروف Baby Shark، با جایگزینی کلمه بیبی به جای شارک، به این رمز ارز اشاره کرد!

توییت ایلان ماسک درباره بیبی دوج کوین BABYDOGE
بیبی دوج کوین بعد از توییتی که ایلان ماسک با متن زیر کرد، رشد چشمگیری را داشت و در حدود 620 درصد رشد کرد.

بیبی دوج کوین Baby Doge Coin چند ترفند و درس از پدر میم خود، دوج کوین آموخته است. ارز دیحیتال جدیدی که توسط طرفداران و اعضای انجمن آنلاین دوج کوین آغاز شده است. بیبی دوج کوین Baby Doge با نشان دادن سرعت معاملات، سعی در تحت تأثیر قرار دادن دوج کوین دارد. بیبی دوج کوین بیش از حد تورم دارد و یک سیستم هوشمند جمع آوری هوشمند برای جایزه دادن به شما تعبیه کرده است، بنابراین هر معامله به طور خودکار تعداد بیشتری سکه بیبی دوج کوین اضافه می‌شود.

تفاوت دوج کوین و بیبی دوج کوین در چیست؟

Baby Doge شباهت های زیادی با Dogecoin دارد اما از نظر فنی هیچ ارتباطی با آن ندارد. Dogecoin یک ارز رمزنگاری شده است که در شبکه بلاک چین اختصاصی خود راه اندازی شده است و در آن فعالیت دارد ولی BABYDOGE توکنی است که در بلاک چین دیگری قرار دارد.
Dogecoin در واقع یک فورک از Luckycoin است ، یک ارز که در حال حاضر منقرض شده است و خود از لایت کوین فورک شده بود. لایت کوین که در حال حاضر در میان ارزهای برتر بازار از نظر مارکت کپ قرار دارد و خود به عنوان یک فورک از بیت کوین به وجود آمد. به همین ترتیب ، توسعه دهندگان Dogecoin برای حفظ نزدیکی با بلاک چین بیت کوین تلاش می کنند.
بیبی دوج به عنوان یک توکن BEP-20 ، در زنجیره هوشمند بایننس ساخته شد. بنابراین ، از نظر طراحی فنی ، Baby Doge شباهت بیشتری به شیبا اینو (SHIB) ، یکی دیگر از ارزهای میم یا شوخی دارد که اخیراً در بزرگترین صرافی رمزنگاری ایالات متحده ، کوین بیس لیست شده است.

از کجا بیبی دوج بخریم؟

از آنجا که توکن BABYDOGE در زنجیره هوشمند بایننس راه اندازی شده است، برای شروع باید اقدام به افتتاح حساب بایننس نمایید. توجه داشته باشید که Baby Doge در هیچ صرافی متمرکز لیست نشده است، می توانید آن را از طریق صرافی غیر متمرکز پنکیک سواپ، خریداری کنید.

از کجا بیبی دوج کوین (BABY DOGE COIN) - BABYDOGE بخریم؟

قبل از استفاده از PancakeSwap ، باید در کیف پول خود بایننس کوین (BNB) داشته باشید. برای خرید بایننس کوین به صورت خودکار و با پرداخت ریالی از طریق کارت بانکی می توانید از خدمات خرید و فروش ارزهای دیجیتال سایت مهران بیت استفاده کنید.

آیا سرمایه گذاری در بیبی دوج سودآور است؟

هیچ کس نمی داند که قیمت Baby Doge به کجا می رود و آیا حمایت های ایلان ماسک از این ارز ادامه خواهد داشت و میتواند باعث رشد آن شود یا خیر. از نظر منطقی و با در نظر گرفتن فاکتور های فاندامنتال، این ارز به هیچ وجه سرمایه گذاری خوبی نیست چرا که هدف و پروژه قوی پشت آن نیست. با این اوصاف، اگر ماسک همچنان به ارسال توییت درباره Baby Doge ادامه دهد، احتمالاً افزایش قیمت این ارز همچنان ادامه خواهد داشت.

کیف پول های دوج کوین کودک چیست؟

دوج کوین کودک با استفاده از استاندارد BEP20 و بایننس اسمارت چین است و میتوانید آن را در کیف پول های مطرح ارزهای دیجیتال به شرح زیر نگهداری کنید:

سخن پایانی

اگر قصد خرید بیبی دوج را دارید، باید آن را مثل یک قمار در نظر بگیرید نه یک سرمایه گذاری.