مهران بیت
بیکری توکن ارز بیکری توکن

قیمت ارز بیکری توکن (BAKE)

نرخ تومانی خرید
16,834
نرخ تومانی فروش
16,747
تومان
0%
$
0.2905
بیکری توکن بیکری توکن
BAKE
آدرس سایت:
bakeryswap.org
سورس کد:
Source Code
تلگرام:
Telegram
توییتر:
Twitter
#Collectibles & NFTs # DeFi # Binance Chain # AMM
محاسبه قیمت
خرید فروش
BAKE > بیکری توکن
بیکری توکن میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

ارز دیجیتال بیکری توکن چیست؟

بیکری توکن (BakeryToken) با نماد اختصاری BAKE، بخشی از اکوسیستم بیکری سواپ (BakerySwap) است که در سپتامبر سال 2020 راه اندازی شده است. ارائه دهندگان نقدینگی توکن‌های بیکری را به عنوان پاداش دریافت می‌کنند. این توکن‌ها می‌توانند برای کسب سهمی از هزینه‌های معاملاتی بیکری سواپ و مشارکت در رأی دادن به عنوان بخشی از روند حاکمیت بیکری سواپ مورد استفاده قرار گیرند.

ارز دیجیتال بیکری توکن (BakeryToken) - BAKE چیست؟

خرید بیکری توکن از صرافی بایننس

بیکری سواپ یک پروتکل بازار ساز خودکار غیرمتمرکز (AMM) است که مبتنی بر بایننس اسمارت چین (BSC) است. توکن بیکری یک توکن بومی حاکم بر BEP-20 است. کاربران با تهیه نقدینگی در بیکری سواپ توانایی دریافت توکن بیکری را دارند و دارندگان BAKE می‌توانند از توکن‌های خود برای رای گیری در زمینه حاکمیت و دریافت سود معاملات استفاده کنند. جوایز BAKE در چندین استخر نقدینگی ارائه می‌شوند، شامل BTC ، ETH ، DOT ، LINK ، BUSD و BAKE در مقابل BNB.

بنیانگذاران BAKE چه کسانی هستند؟

تیم پشت بیکری توکن یک گروه ناشناس از توسعه دهندگان است که به آینده سازمان‌های خودگردان غیرمتمرکز (DAO) اعتقاد دارند.

چه چیزی بیکری توکن (BakeryToken) را منحصر به فرد کرده است؟

بیکری سواپ روی بایننس اسمارت چین اجرا می‌شود. انتظار می‌رود استخر BAKE-BNB در مقایسه با سایر استخرها ده برابر پاداش ارائه دهد. بیکری سواپ استخرهای نقدینگی برای آلت کوین‌ها مانند LINK ، DOT و سایر ارزها ارائه می‌دهد و از طریق استخرهای نقدینگی اولیه کار می‌کند. بیکری سواپ دو نوع مجموعه نقدینگی دارد: با پاداش بیکری و بدون آن. این کار به منظور تسهیل ایجاد استخرهای نقدینگی جدید توسط جامعه انجام می‌شود.

فقط استخرهای تعیین شده دارای پاداش‌های بیکری خواهند بود. ضریب پاداش هر کدام بر اساس ارزشی که برای دارندگان BAKE ارائه می‌دهند، متفاوت خواهد بود. BakerySwap برای کلیه مبادله‌ها و معاملات 0.30٪ کارمزد می‌گیرد که 0.25٪ از آن به تأمین کنندگان نقدینگی اختصاص می‌یابد.
به تأمین کنندگان نقدینگی توکن‌های استخر نقدینگی داده می‌شود که سهم آن‌ها از هر استخر را نشان می‌دهد. از طریق این توکن‌ها، آن‌ها می‌توانند بخشی از هزینه‌هایی را که هنگام حذف نقدینگی در استخرها جمع می‌شود، کسب کنند. سپس ارائه دهندگان نقدینگی می‌توانند با استفاده از توکن‌های Bakery LP پاداش‌های توکن بیکری را بدست آورند.

امنیت شبکه بیکری توکن (BakeryToken) چگونه است؟

شبکه BakeryToken با استفاده از مانیتورهای امنیتی در زمان واقعی و سیستم‌های اطلاعاتی ایمن می‌شود. این نظارت بر روی زنجیره‌ای است و بسیاری از بررسی‌های امنیتی را پشت سر می‌گذارد.

کیف پول‎‌های مناسب برای نگهداری توکن BAKE

کیف پول‌های ارائه شده برای نگهداری توکن BAKE در سایت رسمی بیکری توکن عبارتند از:

قیمت توکن BAKE

قیمت توکن BAKE در زمان نگارش این مقاله 5.70 دلار و با حجم معاملات 24 ساعته 161،459،936 دلار است. بیکری توکن در 24 ساعت گذشته 7.75٪ کاهش قیمت داشته است و در حال حاضر در رتبه‌ی 99 در سایت کوین مارکت کپ قرار دارد. عرضه آن 188،717،930 سکه BAKE و حداکثر عرضه 277،237،400 سکه BAKE است.

صرافی‌های مناسب برای خرید توکن BAKE

توکن BAKE را می‌توان در صرافی‌های زیر خرید و فروش کرد:

  • مهران بیت MehranBit
  • صرافی بایننس
  • صرافی Gate.io
  • صرافی پنکیک سواپ
  • صرافی هات بیت
  • صرافی Anyswap