مهران بیت
بیت ‌تورنت ارز بیت ‌تورنت

قیمت ارز بیت ‌تورنت (BTT)

نرخ تومانی خرید
0
نرخ تومانی فروش
0
تومان
-0.38%
$
9.022E-7
بیت ‌تورنت بیت ‌تورنت
BTT
آدرس سایت:
bt.io
گیت هاب:
Github
تلگرام:
Telegram
توییتر:
Twitter
ردیت:
Reddit
وایت پیپر:
Whitepaper
#Platform#Interoperability#Staking#Storage#Binance Launchpad#Binance Labs Portfolio#SEC Security Token#Alleged SEC Securities#Distributed Computing#Filesharing#Web3#TRON Ecosystem#BNB Chain
محاسبه قیمت
خرید فروش
BTT > بیت ‌تورنت
بیت ‌تورنت میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

ارز دیجیتال بیت تورنت (Bittorrent) چیست؟

بیت ‌تورنت (Bittorrent) با نماد اختصاری BTT، محبوب‌ترین اپلیکیشن غیر متمرکز اشتراک فایل همتا به همتا (p2p) با استفاده از اینترنت است. توکن بیت ‌تورنت بر اساس ابزار توکن TRC-10 کار می‌کند که گفته می‌شود محبوب‌ترین توکن اشتراک فایل در جهان است. Bittorrent به صورت رسمی تحت مالکیت جاستین سان، بنیان‌گذار بلاکچین ترون در آمده است، به همین دلیل این ارز دیجیتال رسماً وارد خانواده ترون شده و در کنار پروژه‌هایی مثل استممیت (Stemmit) و هایو (Hive) قرار می‌گیرد. در این مطلب می‌خواهیم نگاهی به آینده ارز دیجیتال بیت تورنت (Bittorrent) داشته باشیم. با ما همراه باشید.

ارز دیجیتال بیت تورنت (Bittorrent) - BTT چیست؟
منبع: techstory.in

درباره (BTT) Bittorrent

بیت ‌تورنت (Bittorrent) یک پروژه کلیدی است که ویژگی‌های پیشرفته‌تری از اپلیکیشن اولیه عرضه می‌کند؛ سرعت دانلود بیشتر و سیستم توزیع پاداش بر اساس توکن BTT از جمله این موارد است. بیت ‌تورنت یک شرکت جاافتاده است که روی پروتکل ارتباطی کار می‌کند و بیش از 1 میلیارد کاربر فعال در 160 کشور مختلف دارد. پروژه اصلی بیت تورنت در سال 2001 پایه‌گذاری شد و در سال 2018 با ترون شراکت پیدا کرد تا توکن اشتراکی را افتتاح کند.
توکن بیت ‌تورنت (BTT) روی پورتالی عرضه می‌شود که سرعت دانلود در آن می‌تواند با ارسال توکن افزایش بیابد و ارزش تازه‌ای به منابع محاسباتی شبکه بدهد. دلایل بسیاری در پشت موفقیت بیت ‌تورنت قرار گرفته که اصلی‌ترین آنها استفاده از استاندارد توکن TRC-10 روی بلاکچین ترون است که زیرساخت درخشان و پیشرفته‌ای برای تراکنش‌های راحت و زمان تراکنش سریع‌تری دارد. وقتی این را کنار بیت‌ تورنت که یکی از محبوب‌ترین پورتال‌های دانلود و داده است بگذاریم، متوجه می‌شویم که خرید آن جذابیت زیادی برای معامله‌گران دارد.

تاریخچه بیت تورنت

بیت‌تورنت در سال 2018 افتتاح شد و معامله آن از ماه ژانویه 2019 شروع شد. این یعنی آنها فقط ظرف 4 ماه توانستند در بازار حاضر شوند و از نظر حجم سرمایه، جایگاه 31 را در جدول ارزهای دیجیتال به خود اختصاص بدهند. این در حالی است که حدود 78% عرضه کلی آن همچنان برای ماینینگ و تبادل در دسترس است. بر این اساس می‌توان گفت که بیت‌ تورنت گزینه بسیار خوبی برای سرمایه‌گذاری است و آینده Bittorrent تا حد زیادی مثبت است.
طبق نظر جاستین سان، بنیانگذار ترون، قرار است خبر بزرگی به زودی منتشر شود. شایعات زیادی در مورد استفاده از بیت‌ تورنت در کیف پول مرورگر اپرا وجود دارد که در صورت درست بودن، می‌تواند خبری عالی باشد. میلیاردها کاربر از اپرا در سراسر جهان استفاده می‌کنند و اگر فقط 25% آنها تصمیم بگیرند از این کیف پول استفاده کنند، آن وقت یک رشد ناگهانی در تعداد دارندگان کیف پول، به افزایش قیمت بیت‌ تورنت کمک می‌کند. بیت ‌تورنت همچنان یک پایگاه داده کاربران میلیاردی و یک ظرفیت روزانه بازار بسیار مناسب دارد. بنابراین می‌توان گفت برای سرمایه‌گذاری مناسب است.

سخن پایانی

بیت ‌تورنت (Bittorrent) فقط یک توکن اشتراک‌گذاری نیست، بلکه تیم آن زیرساخت‌های توزیع‌یافته را نیز برای توسعه‌دهندگان اپ ایجاد می‌کند تا اپ‌های خودشان را تولید کنند. این شبکه بر پایه DPoS استوار است که به کاربران امکان رأی دادن می‌دهد و تغییرات عمده در شبکه بر پایه رأی انجام می‌شود. به هر ترتیب، توکن بیت ‌تورنت (BTT) می‌تواند برای اشتراک پهنای باند و فضای ذخیره مورد استفاده قرار بگیرد. این پروژه برای ایجاد یک اقتصاد مبتنی بر توکن و شبکه‌سازی ایجاد شده است. بنابراین می‌توان گفت چشم‌انداز آینده Bittorrent بسیار خوب است.