مهران بیت
کلیپس ارز کلیپس

قیمت ارز کلیپس (CLIPS)

نرخ تومانی خرید
0
نرخ تومانی فروش
0
تومان
-2.61%
$
6.545E-7
کلیپس کلیپس
CLIPS
آدرس وب سایت:
clipstoken.xyz
توییتر:
Twitter
#decentralized applications#decentralized exchange (DEX)# Marketplace#Enterprise Solutions#BNB Chain#AI & Big Data#Ethereum Ecosystem#DAO#Modular Blockchain
محاسبه قیمت
خرید فروش
CLIPS > کلیپس
کلیپس میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

ارز دیجیتال کلیپس (CLIPS) چیست؟

کلیپس (CLIPS) یک ارزدیجیتال غیر متمرکز است که بر روی بلاکچین اتریوم کار می کند. توکن کلیپس (CLIPS) به عنوان ارز بومی در اکوسیستم کلیپس عمل می‌کند و امکان تراکنش‌های سریع و کم هزینه را فراهم می کند.
یکی از جنبه‌های کلیدی کلیپس که آن را از سایر ارزهای دیجیتال متمایز می‌کند؛ تمرکز آن بر کاربر پسند بودن است. تیم سازنده Clips قصد دارد پلتفرمی ایجاد کند که استفاده آن حتی برای کسانی که تازه وارد دنیای ارزهای دیجیتال می‌شوند راحت باشد. در نتیجه‌ای این استراتژی، کلیپس این پتانسیل را دارد که مخاطبان زیادی را به خود جذب کند.

ارز دیجیتال کلیپس (CLIPS) چیست؟
منبع: Twitter

پتانسیل رشد قیمتی ارز CLIPS

با وجود اینکه کلیپس یک شرکت نسبتا جدید در بازار رمز ارزهاست؛ رشد قیمتی چشمگیری را در تاریخچه خود نشان داده است. آخرین قیمت 0.0000007818 USD معامله می‌شود که نشان از رشد ۶.۳ درصدی آن در ۲۴ ساعت اخیر است. این روند صعودی گواه بر علاقه و اعتماد فزاینده به این پروژه است. همچنین مقدار نهایی عرضه این توکن تعداد 218,507,869,373 توکن است.
هنگامی که سرمایه‌گذاران بیشتری پتانسیل این پروژه را کشف کنند؛ اکوسیستم آن گسترش می‌یابد و قیمت توکن‌های CLIPS هم رو به صعود می‌رود.

ارز دیجیتال کلیپس(CLIPS) را از کجا بخریم و کجا ذخیره کنیم؟

شما می‌توانید ارز دیجیتال کلیپس (CLIPS) را هم اکنون در صرافی‌های معتبر ایرانی مثل صرافی ارز دیجیتال مهران بیت خرید و فروش کنید. همچنین می‌توانید ارز کلیپس (CLIPS) خود را در کیف پول‌های نرم‌افزاری مثل تراست والت (Trust Wallet) ، متامسک (Metamask) و کیف پول‌های سخت‌افزاری مثل لجر (Ledger) و ترزور (Trezor) ذخیره کنید.

ویژگی های منحصر به فرد کلیپس

یکی از ویژگی های کلیدی Clips تمرکز آن بر حفظ حریم خصوصی و امنیت است. این پلتفرم از تکنیک‌های رمزگذاری پیشرفته برای اطمینان از محرمانه بودن تراکتش‌ها و محافظت از داده‌های کاربر استفاده می‌کند. این تاکید بر حفظ حریم خصوصی به ویژه برای افرادی جذاب است که به ناشناس بودن هویت مالی خود اهمیت می‌دهند و قصد خصوصی نگه داشتن معاملات خود را دارند.
یکی دیگر از ویژگی‌های کلیپس ادغام آن با برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) است. اکوسیستم کلیپس از توسعه و استقرار dApps پشتیبانی می کند و توسعه دهندگان را قادر می سازد راه حل های نوآورانه ای ایجاد کنند که از قدرت فناوری بلاک چین استفاده می کند. همین مورد باعث می شود که دنیایی از امکانات مثل پشتیبانی از دیفای و حتی بازی های بلاکچینی به روی آن باز شود.
علاوه بر این Clips تمرکز ویژه ای بر قابلیت اصلی بلاکچین یعنی همان تمرکز زدایی و رو آوردن بر دنیای غیرمتمرکز دارد.این پلتفرم به کاربران خود اجازه می دهد تا به طور فعال در فراینده های تصمیم گیری از طریق یک سازمان مستقل غیر متمرکز(DAO) شرکت کنند.این رویکرد دموکراتیک تضمیم می کند که توسعه و جهت گیری اکوسیستم کلیپس با علایق و نیاز های اعضای جامعه آن هماهنگ است. در مقالات جداگانه ای در مهران بیت به طور مفصل به بررسی مفهوم DAO پرداخته ایم.

مشارکت و رشد اکوسیستم کلیپس

کلیپس به طور فعال در حال ایجاد شراکت و همکاری استراتژیک برای گسترش اکوسیستم خود است. این پروژه با پروژه های مختلف بلاک چینی، صرافی ها و سایر پروژه های مشابه همکاری کرده است تا پیشنهادات خود را افزایش دهد و مخاطبان بیشتری را جذب کند.
یکی از شراکت های قابل توجه با یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) است که به کاربران اجازه می دهد به طور یکپارچه توکن های CLIPS را معامله کنند و به طیف گسترده ای از جفت های ارزی دسترسی داشته باشند. این ادغام نقدینگی و دسترسی آسان را برای کاربران Clips فراهم می کند و خریدو فروش توکن های CLIPS را راحت تر می کند.

نقشه راه و توسعه آینده ارز دیجیتال کلیپس

تیم پشتیبان کلیپس یک نقشه راه بلندپروازانه و چشم انداز روشنی برای آینده پروژه دارد. آنها به طور مداوم در حال کار بر روی بهبود پلتفرم، معرفی ویژگی های جدید، و گسترش موارد استفاده از آن هستند.
یکی از حوزه های کلیدی تمرکز تیم این پروژه ویژگی مقیاس پذیری است. با افزایش پذیرش کلیپس، پلتفرم باید بتواند حجم تراکنش های فزاینده و فعالیت کاربر را مدیریت کند.
علاوه بر این Clips با پلتفرم های بازی مبتنی بر بلاکچین برای استفاده از توکن CLIPS به عنوان ارز درون بازی همکاری می کند. این عملکرد فرصت های هیجان انگیزی را برای گیمر ها باز می کند تا بتوانند از توکن های CLIPS در بازی های مورد استفاده شان استفاده کنند.