مهران بیت
کانفلاکس ارز کانفلاکس

قیمت ارز کانفلاکس (CFX)

نرخ تومانی خرید
11,448
نرخ تومانی فروش
11,390
تومان
0.02%
$
0.1937
کانفلاکس کانفلاکس
CFX
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
تلگرام:
Telegram
گیت هاب:
Github
دیسکورد:
Discord
محاسبه قیمت
خرید فروش
CFX > کانفلاکس
کانفلاکس میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

کانفلاکس چیست؟

ارز دیجیتال کانفلاکس (Conflux Network) با نماد اختصاری CFX، یک بلاکچین عمومی و بدون نیاز به اجازه برای تایید تراکنش هاست. این پلتفرم ارتباطات و اقتصاد غرب و آسیا را به یکدیگر با روشی امن و با استفاده از اپلیکیشن ها و پروتکل های مدرن متصل می کند. 

پروتکل کانفلوکس سریع، مقیاس پذیر و سازگار است که کارمزد بسیار پایینی دارد. این پلتفرم در پایتخت چین مدیریت می شود و عملکرد خود را در مقیاس جهانی شناسانده است. تیم توسعه کانفلوکس به صورت پراکنده فعالیت می کنند و در ۴ قاره جهان حضور دارند. برای مثال یک دفتر اصلی شرکت در تورنتو کانادا و دفتری دیگر در لاگوس نیجریه تشکیل شده است. 

کانفلوکس توسط تیم تحقیقاتی دکتر آندره یائو و در دانشگاه سینگوئا توسعه داده شده است. این رمز ارز بر پایه مکانیسم گراف ساخته شده که امنیت بالا، مقیاس پذیری و پروتکلی غیرمتمرکز ارائه می دهند. در سال ۲۰۱۸، پلتفرم کانفلوکس تشکیل داده شده و معرفی شد. جمع آوری سرمایه اولیه برای توسعه زیر ساخت های بر پایه مکانیزم اجماع استفاده شد. 

ارز دیجیتال کانفلاکس (Conflux Network) - CFX چیست؟

به عنوان تنها بلاکچین تایید شده از سوی دولت چین، کانفلوکس با تمرکز بر پیشرفته سازی آموزش و تحقیقات در بلاکچین و با استفاده از درخت گراف فعالیت خود را ادامه می دهد. گراف در حال همکاری با دولت شانگهای و موسسه تحقیقاتی مهم بلاکچین و همینطور اپلیکیشن ها تحت نام هونان، می باشد.

کانفلاکس در حال حاضر در رتبه ۱۳۷ بازار کریپتوکارنسی قرار داشته و حدود ۸۳۷ میلیون کوین در گردش دارد. 

برای معامله کانفلاکس (CFX) می توانید از صرافی های معتبر و شناخته شده ای مانند بایننس، اوککس (OkEx)، بیت اسِت (BitAsset)، ZB.com، و Gate.io و مهران بیت استفاده کنید.

تاریخچه ارز دیجیتال CFX

شبکه Conflux از آزمایشگاه تحقیقاتی دریافت کننده جایزه تورینگ دکتر اندرو یائو در دانشگاه Tsinghua نشات گرفته است. این تحقیق با مکانیزم اجماع جدید Tree-Graph که امنیت ، مقیاس پذیری و تمرکززدایی را بهینه می کند ، راه حلی برای مشکل “سه گانه بلاکچین” ارائه می دهد.

در سال 2018، بنیاد Conflux تشکیل شد و یک جمع آوری کمک مالی مطابق با مقررات برای ایجاد زیرساخت باز بر اساس این مکانیسم اجماع دستیابی به موفقیت ، به پایان رسید. اندکی بعد ، Conflux خود را به عنوان تنها ایالت تأیید شده بلاک چین عمومی و بدون اجازه تأسیس کرد. Conflux به عنوان طرفداران محترم زیرساخت های بلاکچین عمومی در چین ، در حال پیشرفت در آموزش و تحقیقات در زمینه توسعه بلاکچین است. در سال 2020 ، Conflux موسسه تحقیقاتی Tree-Graph را با مشارکت دولت شانگهای و آزمایشگاه اصلی زیرساخت ها و برنامه های Blockchain با دولت هونان تاسیس کرد.

Conflux همچنین فعالیت های جهانی و جامعه خود را با تیمی متنوع و متشکل از بیش از 50 عضو در چهار قاره از جمله دفاتر در تورنتو، کانادا و لاگوس، نیجریه، گسترش داده است. رهبری اصلی شبکه Conflux متشکل از محققان برجسته، دانشمندان برجسته و رهبران بازرگانی با سابقه برخی از دانشگاه های برتر جهان است، از جمله موسسه فناوری ماساچوست (MIT)، دانشگاه کارنگی ملون، دانشگاه تسینگوا و دانشگاه تورنتو. تجربه جمعی ما در زمینه های سیستم های توزیع شده، علوم کامپیوتر، امنیت سایبری، رمزنگاری، نظریه بازی ها، اقتصاد، امور مالی و موارد دیگر است.

موسسه تحقیقات بلاکچین Tree-Graph برای تحقیق در مورد زیرساخت های اساسی سیستم بلاک چین عمومی Conflux تاسیس شد و توسط بنیانگذار ما Fan Long و با حمایت دولت شانگهای پشتیبانی شد. Andrew Chi-chih Yao، دانشمند مشهور جهان در زمینه رایانه و تنها برنده جایزه تورینگ چین ، به عنوان رئیس دانشمند در این موسسه فعالیت می کند.