مهران بیت
کورتکس ارز کورتکس

قیمت ارز کورتکس (CTXC)

نرخ تومانی خرید
9,592
نرخ تومانی فروش
9,543
تومان
0.04%
$
0.16553
کورتکس کورتکس
CTXC
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
تلگرام:
Telegram
گیت هاب:
Github
وایت پیپر:
Whitepaper
محاسبه قیمت
خرید فروش
CTXC > کورتکس
کورتکس میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

کورتکس چیست؟

کورتکس (Cortex) با نماد اختصاری CTXC، یک سیستم AI (هوش مصنوعی) غیرمتمرکز و خودمختار است که از بلاکچین استفاده می کند. هدف Cortex ارائه پیشرفته ترین مدل های یادگیری ماشین از طریق بلاکچین است. کاربران می توانند این مدل ها را از طریق قرارداد های هوشمند موجود در بلاک چین Cortex بررسی کنند.
علاوه بر این، Cortex می خواهد یک پلتفرم یادگیری ماشین را پیاده سازی کند که به کاربران اجازه می دهد وظایف خود را در سیستم عامل ارسال کنند و برنامه های غیرمتمرکز هوش مصنوعی (dapps AI) را ارسال کنند. 

بررسی ارز دیجیتال کورتکس Cortex - CTXC

Cortex چه کاری انجام می دهد؟

این پلتفرم با ارائه قراردادهای هوشمند AI در بلاک چین خود، امکان استفاده از Cortex برای افزودن هوش مصنوعی به قراردادهای هوشمند را برای هر توسعه دهنده ای فراهم می کند. این می تواند به طور چشمگیری پتانسیل قرارداد های هوشمند و پروژه های مرتبط با بلاکچین را گسترش دهد. توانایی استفاده از هوش مصنوعی این امکان را برای قراردادهای هوشمند فراهم می کند تا به طور مستقل به سیگنال های خارجی پاسخ دهند. علاوه بر این، Cortex سازوكاری تشویقی برای تشویق به همکاری جمعی دارد. هر کسی می تواند مدل ها را در Cortex ارسال کند و مدل های موجود را بهینه کند. کسانی که به مدل ها کمک می کنند، پاداش هایی نیز دریافت می کنند و محیطی را ایجاد می کنند که همه به بخواهند راهی برای تولید بهترین راه حل های ممکن برای شرکت پیدا کنند.

اجزای اصلی Cortex

قرارداد هوشمند AI بخش مهمی از Cortex است. زیرا به کاربران اجازه می دهد برنامه های یادگیری ماشین خود را در بالای بلاکچین بنویسند. آنها همچنین می توانند تعاملات را از طریق این قراردادهای هوش مصنوعی هوشمند که به سایر قراردادها بستگی دارد، ارائه دهند. علاوه بر این، کورتکس دارای یک ماشین مجازی است که به آن ماشین مجازی CVM گفته می شود.

Cortex چه ویژگی های پیشرفته ای را شامل می شود؟

محققان در زمینه یادگیری ماشین از سراسر جهان می توانند مدل های داده مربوطه را با آموزش در لایه ذخیره سازی Cortex Intelligent Inference Framework بارگذاری کنند. سپس، سایر افرادی که می خواهند از مدل های هوش مصنوعی استفاده کنند، می توانند از طریق ماژول ها به مدل ها دسترسی پیدا کنند و در ازای آن به ارائه دهندگان این ماژول ها هزینه پرداخت کنند. معیارهای اجماع استنتاج Cortex نیز وجود دارد.
وقتی کاربر با یک قرارداد یک معامله را شروع می کند، گره کامل باید کد قرارداد هوشمند را اجرا کند. برخلاف قراردادهای هوشمند عادی، قراردادهای هوشمند AI Cortex می تواند شامل دستورالعمل استنباط باشد. در مورد نتیجه استنباط شده ، همه گره ها باید با هم توافق داشته باشند.

نحوه استفاده از کورتکس

Cortex با اجازه دادن به محققان در زمینه یادگیری ماشین در سراسر جهان، مدل های داده را که به خوبی آموزش دیده اند و اضافه کردن سیستم های هوش مصنوعی به زنجیره بلوک را عملی می کند. اینها وارد لایه ذخیره سازی زنجیره عمومی کورتکس می شوند. از آنجا، هر کاربری که می خواهد از مدل ها استفاده کند، می تواند پس از استفاده از آنها و به توسعه دهنده مدل پول پرداخت کند.
هر زمان که کاربران معاملات را شروع می کنند، یک استنباط هوشمند انجام می دهند، یا یک قرارداد هوشمند باز می کنند، آنها باید نشانه های Endorphin را پرداخت کنند. این علامت ها برای همه معاملات درون Cortex طراحی شده اند.

ویژگی های اصلی کورتکس

Cortex دارای ویژگی های اصلی از جمله:

•  قراردادهای هوشمند هوش مصنوعی

به کاربران اجازه می دهد تا برنامه های مربوط به هوش مصنوعی را در بلاکچین بنویسندو  پس از تأیید، آن برنامه ها را به سایر قراردادهای هوشمند ارسال کنند.

•  Cortex Virtual Machine

کورتکس دارای ماشین مجازی خاص خود به نام Cortex Virtual Machine یا CVM است. اسکریپت CVM کاملاً سازگار با ماشین مجازی (Ethereum (EVM است و از دانش استنباط پشتیبانی می کند.

•  چارچوب استنتاج هوش Cortex

محققان یادگیری ماشین در سراسر جهان می توانند مدل های داده متناظر را به خوبی آموزش دیده در کلاس ذخیره سازی کورتکس بارگذاری کنند. کاربری که به این مدل های هوش مصنوعی نیاز دارد، می تواند با استفاده از مدل ها استنباط کند و سپس به ارائه دهندگان پول پرداخت کند.

CTXC چیست؟

CTXC اصلی ترین ارز مجازی در بستر Cortex است. از CTXC برای اهداف مختلفی مانند دریافت پاداش پس از شناسایی اشکال یا انجام یک کار بهینه سازی مدل در سیستم عامل یا استفاده در ازای آن استفاده می شود.

نتیجه گیری

Cortex یک پلتفرم هوش مصنوعی است که غیرمتمرکز است و بر اساس زنجیره بلوکی جدید عمومی، کورتکس ساخته شده است. این زنجیره دارای قراردادهای هوشمند هوش مصنوعی است که به کاربران امکان می دهد هوش مصنوعی را به راحتی به قراردادهای هوشمند اضافه کنند.
علاقه مندان به هوش مصنوعی باید Cortex را پروژه جالبی برای آینده بدانند. از آنجا که این پروژه به صورت مشارکتی است، توسعه دهندگان و محققان هوش مصنوعی، دریافت مشوق هایی برای مشارکت خود دارند.