مهران بیت
کوتی ارز کوتی

قیمت ارز کوتی (COTI)

نرخ تومانی خرید
7,018
نرخ تومانی فروش
6,982
تومان
-2.1%
$
0.11864
کوتی کوتی
COTI
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
تلگرام:
Telegram
وایت پیپر:
Whitepaper
گیت هاب:
Github
محاسبه قیمت
خرید فروش
COTI > کوتی
کوتی میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

کوتی چیست؟

ارز دیجیتال کوتی (COTI) به عنوان اولین پلتفرم فین تک سازمانی بوده که این قابلیت را به سازمان ها می دهد تا راه حل های پرداخت خود را بسازند تا از طریق آن، بتوانند یک ارز دیجیتال برای صرفه جویی داشته باشند و یک پول دیجیتالی ایجاد کنند.

ارز دیجیتال کوتی (COTI)، مخفف عبارت “Currency Of the Internet” به معنای ارز اینترنت است. از این ارز دیجیتال برای پردازش پرداخت های غیرمتمرکز استفاده می شود که از این طریق صاحبان کسب و کار را قادر می سازد، تا ارز دیجیتال خود را منتشر کنند. توسعه دهندگان این ارز دیجیتال، با همکاری همتایان خود در بلاک چین کاردانو و رمز ارز آدا، همکاری خود را ادامه می دهند. برای آشنایی بیشتر با ارز دیجیتال کوتی این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

ارز دیجیتال COTI و فین تک (Fintech)

ارز دیجیتال COTI کوتی چیست؟

ارز دیجیتال کوتی، محصولات فین تک را بر روی بلاک چین اجرا می کند و در واقع می توان به نوعی گفت که این ارز دیجیتال، نوعی پلتفرم برای فین تک محسوب می شود که از بلاک چین برای اجرای طیف وسیعی از عملکردها استفاده می شود که از جمله این عملکردها می توان به پردازش پرداخت، تامین مالی، سیستم های پرداخت اشاره کرد. 

سازمان ها می توانند روش های خاصی برای پرداخت خود در نظر بگیرند و از این طریق نیز می توانند هر ارز دیجیتالی را می توانند به استیبل کوین تبدیل کنند که به ارزهای فیزیکی وابسته هستند. شبکه ارز دیجیتال کوتی بر اساس عنصر کلیدی مربوط به عملکرد یک زیرساخت پرداخت موثر ایجاد شده است که این عناصر شامل:

  • سادگی
  • امنیت
  • ثبات قیمت
  • محافظت از خریدار و فروشنده
  • مقیاس پذیری
  • مقرون به صرفه
  • آنی بودن

بنیان گذاران ارز دیجیتال کوتی چه کسانی هستند؟

 در حال حاضر 6 نفر از اعضای اصلی تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال کوتی هستند که در ادامه به معرفی این افراد می پردازیم. 

1.دیوید عصراف(David Assaraf): وی به عنوان یک حسابرس داخلی در HSBC و به عنوان یک آزمایش کننده در واحد بخش اعتباری بانک های اسرائیل فعالیت می کرد. 

2.شهف بار-گفن(Shahaf Bar-Geffen): مدیر عامل سابق WEB3 است که یک شرکت در بازاریابی ارز دیجیتال چند ملیتی دارد و وی فارغ التحصیل اقتصاد از دانشگاه تل آویو است. 

3.مت مک بردی(Matt McBrady):متیو مدیر سرمایه گذاری در پلتفرم صندوق های سرمایه گذاری چند استراتژی در BlackRock بود. وی فارغ التحصیل مدرک دکتری اقتصاد از دانشگاه هاروراد است.

4.گرگ کید(Greg Kidd): وی از بنیانگذاران Hard Yaka، بوده که دارای مدرک MBA از دانشگاه ییل و دانشگاه هاروارد است.

بنیان گذاران ارز دیجیتال کوتی COTI چه کسانی هستند؟

5.سباستین استوپوراک(Sebastian Stupurac): وی بنیانگذار WINGS است که دارای یک پلتفرم تسهیل قرارداد هوشمند است که بر روی بلاک چین DAPPS اتریوم کار می کند. 

6.استیون هیلبرون(Steven Heilbron): وی رئیس بانک خصوصی و مدیر عامل مشترک بانک Invesec در لندن مشغول به فعالیت است. 

مزایا و معایب ارز دیجیتال کوتی(COTI) چیست؟

از آنجایی که ارز دیجیتال کوتی، جزو ارزهای جدید در این مسیر محسوب می شود و هنوز به طور رسمی فعالیت خود را شروع نکرده است. تنها می توان به برخی از مزایا و معایب این ارز دیجیتال اشاره کرد:

مزایای ارز دیجیتال کوتی 

ارز دیجیتال کوتی نیز مشابه با دیگر پروژه های ارز دیجیتال، با هدف ارائه پلتفرمی برای پرداخت های روزانه کاربران راه اندازی شده است. از دیگر مزایای ارز دیجیتال کوتی می توان به بهبود عملکرد از نظر مقیاس پذیری، تمرکززدایی، امنیت و کاهش هزینه ها، کیف پول و صرافی و هر آنچه که یک فرد برای حضور در بازار ارز دیجیتال نیاز دارد، در اختیارش قرار دارد. 

مزایای این ارز دیجیتال با افزایش استفاده روز افزون کاربران از اینترنت به قدری جذاب و کاربردی است که به نظر می رسد که در آینده این احتمال وجود دارد که به عنوان یک سیستم پرداخت از آن استفاده شود. اما از آنجایی که این پروژه به عنوان ترکیبی از روش های پرداخت سنتی و مدرن محسوب می شود، این احتمال وجود دارد که سهم قابل توجهی در فضای آنلاین از طریق استفاده از این سیستم وجود داشته باشد.

معایب ارز دیجیتال کوتی

ارز دیجیتال کوتی، نوعی ارز دیجیتال جدید است که هنوز برای رشد و گسترش خود مسیر طولانی را در پیش دارد. بنابراین از جمله ایراداتی که می توان برای این ارز بیان کرد این است که این پروژه فعالیت رسمی خود را بعد از فروش توکن های شبکه آلفا شروع می کند، اما برای دستیابی به مقیاس پذیری و قابلیت استفاده شبکه، باید مورد استقبال گسترده ای از افراد قرار گیرد. 

ارز دیجیتال کوتی بر روی چه کیف پول هایی ذخیره می شود؟

ارز دیجیتال کوتی بر روی چه کیف پول هایی ذخیره می شود؟

 ارز دیجیتال کوتی از جمله ارزهای جدیدی است که فعالیت خود را در بازار ارز دیجیتال آغاز کرده است، بنابراین کیف پول های چندانی از آن پشتیبانی نمی کند. پس در صورتی که بخواهید این رمز ارز را در کیف پول ذخیره کنید، می توانید از کیف پول های زیر استفاده کنید:

  • کیف پول تراست ولت
  • کیف پول متامسک
  • کیف پول Binance chain 

آخرین تحولات ارز دیجیتال کوتی چیست؟

صندوق سرمایه گذاری در پلتفرم کاردانو، سی فاند(cFund) در آوریل برای اولین بار 500 هزار دلار در این ارز دیجیتال سرمایه گذاری کرد. این روش باعث شد ارتباط این دو پروژه با یکدیگر تقویت شود. ارز دیجیتال ADA، از طریق تکنولوژی پردازش پرداخت کوتی، این قابلیت را به کاربران می دهد تا ارز دیجیتال ADA، را به عنوان پرداخت بپذیرند و بتوانند درآمد این ارز دیجیتال را به 35 ارز فیات تبدیل کنند.  

هدف از این کار، جلوگیری از نوسانات نرخ ارز بوده که از این طریق دچار زیان نشوند. البته کسب و کارهای فیزیکی می توانند با اسکن کد QR، نقطه فروش، برای پردازش معاملات خود در ADA استفاده کنند. ارز دیجیتال کوتی در حال حاضر بر روی پروژه ای با کاردانو کار می کند که اعتقاد دارد این پروژه رو به رشد است. چرا که رشد کاردانو منجر به رشد کوتی خواهد شد. 

ارز دیجیتال کوتی از یک پل میان زنجیره ای استفاده می کند که یک روش پردازش را مجدد مورد آزمایش قرار می دهد که این قابلیت را به کاربران می دهد تا به صورت اتوماتیک ارز دیجیتال کوتی ERC-20 را که مبتنی بر اتریوم است، مجددا مورد پردازش قرار می دهد.