مهران بیت
کرونوس ارز کرونوس

قیمت ارز کرونوس (CRO)

نرخ تومانی خرید
5,350
نرخ تومانی فروش
5,324
تومان
-6.95%
$
0.08756
کرونوس کرونوس
CRO
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
وایت پیپر:
Whitepaper
گیت هاب:
Github
دیسکورد:
Discord
محاسبه قیمت
خرید فروش
CRO > کرونوس
کرونوس میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

کرونوس چیست؟

ارز دیجیتال کرونوس (Cronos) با نماد اختصاری CRO، یکی از پرطرفداران ارزهای دیجیتالی است که می توان از آن برای سرمایه گذاری بلند مدت استفاده کرد. 
شبکه این ارز دیجیتال، پلتفرمی بسیار قوی و کاربردی دارد که دلیل آن تیم پشتیبانی متخصص و با تجربه آن است که از این ارز دیجیتال حمایت می کند تا عملکرد قوی تر و بهتری داشته باشد.
ارز دیجیتال کرونوس، یک دارایی ارزشمند بوده که شرکت آن در هنگ کنک مستقر است. این ارز دیجیتال برای پشتیبانی از اکوسیستم با اجازه دادن به افراد برای دریافت مزایای بیشتر در سیستم عامل توسعه یافته است.
به علاوه کاربران پلتفرم می توانند از این ارز دیجیتال برای فعالیت های مختلف  از جمله دریافت و ارسال و کسب سود کوین CRO استفاده کنند.
بلاکچین CRO، در درجه اول یک بلاکچین بوده که به عنوان رسانه ای برای پشتیبانی از برنامه پرداخت موبایل Crypto.com Pay کار می کند. 
اما در آینده Crypto.com Pay، قصد دارد که گستره دسترسی به بستر CRO را افزایش داده تا از این طریق بتواند محصولات خود را توسعه داده و پشتیبانی کند. 

ارز دیجیتال کریپتو Crypto (Cronos) - Cro چیست؟

بنیانگذاران ارز دیجیتال CRO چه کسانی هستند؟

ارز دیجیتال Cronos، توسط شرکت Crypto.com با هدف قراردادن ارز های دیجیتال در کیف پول راه اندازی شده است. 
شرکت Crypto.com، برای اولین بار در ژوئن 2016 تحت عنوان “Monaco Technologies GmbH” با همکاری کریس مارسالک (Kris Marszalek)، رافائل ملو (Rafael Melo)، گری اور (Gary Or) و بابی باو (Bobby Bao) آغاز به کار کرد. 

مزایای ارز دیجیتال CRO چیست؟

  • تمرکز اصلی CRO، بر ارائه ابزارهای هوشمند به کاربران است که می توانند از آن برای پرداخت، ترید و خدمات مالی استفاده کنند.
  • با خرید توکن، کاربران می توانند سرمایه خود را در سایت Crypto.com ذخیره کنند. در این حالت می توانند به عنوان یک نود عمل کرده و برای پردازش معاملات خود استفاده کنند.
  • حتی می توان با استفاده از توکن، کارمزد تراکنش را پرداخت کرد. این قابلیت یکی از مواردی است که موجب تمایز این ارز دیجیتال نسبت به دیگر ارزهای دیجیتال شده است. 
  • اگر کاربران از برنامه پرداخت Crypto.com Pay برای انتقال ارز و خرید کارت استفاده کنند، می توانند 10 الی 20 درصد از مبلغ کل پرداخت شده را به حساب خود بازگردانند. 
  • چنانچه کاربران ارز دیجیتال Crypto.com را در برنامه صرافی Crypto.com ذخیره کنند، می توانند به صورت سالیانه 10 الی 12 درصد سود دریافت کنند. 

مزایای ارز دیجیتال CRO چیست؟

امنیت ارز دیجیتال CRO چگونه تامین می شود؟

توکن CRO براساس استاندارد ERC-20 بر بستر اتریوم گسترش یافته است و این بدان معناست که شبکه این ارز دیجیتال توسط تابع Ethash ایمن شده است. 

چگونه می توان ارز دیجیتال CRO خرید؟

برای خرید ارز دیجیتال Cronos، از طریق سایت crypto.com محدودیتی نداشته و می توان از طریق صرافی های زیر برای معامله و سرمایه گذاری در این ارز اقدام کرد: