مهران بیت
کرو دائو توکن ارز کرو دائو توکن

قیمت ارز کرو دائو توکن (CRV )

نرخ تومانی خرید
در دسترسی نیست
نرخ تومانی فروش
در دسترسی نیست
تومان
0%
$
کرو دائو توکن کرو دائو توکن
CRV
آدرس سایت :
https://curve.fi
سورس کد :
Source Code
تلگرام :
Telegram
Decentralized exchange DeFi DAO Yield farming

CRV) Curve DAO Token) چیست؟

ارز دیجیتال کرو دائو توکن با نام لایتن Curve DAO Token و علامت انحصاری CRV یک ارز دیجیتال است که در تاریخ 1399-05-24 لانچ شده و آخرین بار در تاریخ 1400-04-08 به روز رسانی شده است .

صرافی Curve

Curve یک صرافی غیرمتمرکز برای بیت کوین های ثابت (Stablecoins) است که از یک سازنده بازار خودکار (AMM) برای مدیریت نقدینگی استفاده می‌کند. Curve در ژانویه سال ۲۰۲۰ به عنوان یک DeFi راه اندازی شد و درحال حاضر و در نیمه ی دوم سال ۲۰۲۰ رشد چشمگیری داشته است.

مدیر عامل شرکت Curve

مدیر عامل شرکت Curve مایکل آگروف روسی است که تجربه های زیادی در خصوص شرکت های رمزارزهای پایه دارد. وی در سال ۲۰۱۵ بنیان گذار شرکت CTO of NuCypher بود که این شرکت در زمینه تجارت ارزای رمزنگاری شده بر پایه حفظ حریم خصوصی و زیر ساخت ها فعالیت می‌کرد. آگروف همچنین بنیان گذار شبکه های بانکی غیر متمرکز LoanCoin است.

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال CRV

پیش بینی قیمت آینده ارز دیجیتال Curve DAO Token (CRV) فرایند ساده ای نیست به همین دلیل تصمیم گرفتیم از داده های وب سایت digitalcoinprice.com استفاده کنیم.

همانطور که در زیر مشاهده می کنید digitalcoinprice.com پیش بینی کرده است CRV در سال 2028 یعنی 7 سال دیگر حدود 16.87 دلار ارزش داشته باشد و همچنین پیش بینی کرده است در سال های آینده روند کاملا رو به رشد و صعودی باشد.

وجه تمایز Curve DAO Token چیست؟

Curve DAO Token با کارکرد به عنوان یک AMM اختصاصی برای بیت کوین های ثابت، مورد توجه قرار گرفت، راه اندازی توکن DAO و CRV با توجه به استفاده حکومتی CRV، سودآوری بیشتری به همراه دارد ، زیرا این سود براساس تعهد میزان نقدینگی و مدت مالکیت به کاربران تعلق می‌گیرد.

در ماه آگوست ، Curve یک سازمان خودمختار غیرمتمرکز (DAO) را راه اندازی کرد، که CRV به عنوان توکن داخلی آن شناخته می‌شود. DAO یک ابزار مبتنی بر اتریوم (Ethereum) است که میان هزینه واریز شده توسط کاربران، قراردادهای هوشمند ایجاد می‌کند.

بهترین صرافی های Curve DAO Token چیست؟

بهترین صرافی های Curve DAO Token که این صرافی ها عبارتند از:

Huobi Global

Binance

OKEx

HBTC

BitZ