مهران بیت
کرو دائو توکن ارز کرو دائو توکن

قیمت ارز کرو دائو توکن (CRV)

نرخ تومانی خرید
24,286
نرخ تومانی فروش
24,118
تومان
-0.56%
$
0.4209
کرو دائو توکن کرو دائو توکن
CRV
آدرس وب سایت:
curve.fi
گیت هاب:
Github
تلگرام:
Telegram
توییتر:
Twitter
ردیت:
Reddit
دیسکورد:
Discord
#Decentralized Exchange (DEX) Token#DeFi#DAO#Yield Farming#AMM#Governance#Framework Ventures Portfolio#Alameda Research Portfolio#DWF Labs Portfolio#Polygon Ecosystem#Fantom Ecosystem#Arbitrum Ecosystem#Optimism Ecosystem
محاسبه قیمت
خرید فروش
CRV > کرو دائو توکن
کرو دائو توکن میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

ارز دیجیتال کرو دائو توکن (Curve DAO Token) چیست؟

ارز دیجیتال کرو دائو توکن (Curve DAO Token) با نماد انحصاری CRV، توکنی مبتنی بر اتریوم است که به اکوسیستم کرو فایننس (Curve.fi)، صرافی غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک چین، این امکان را می دهد تا به عنوان یک بازارساز خودکار عمل کند.

ارز دیجیتال کرو دائو توکن (Curve DAO Token) چیست؟
منبع: medium.com

صرافی Curve

Curve یک صرافی غیرمتمرکز برای بیت کوین های ثابت (Stablecoins) است که از یک سازنده بازار خودکار (AMM) برای مدیریت نقدینگی استفاده می‌کند. Curve در ژانویه سال ۲۰۲۰ به عنوان یک DeFi راه اندازی شد و درحال حاضر و در نیمه ی دوم سال ۲۰۲۰ رشد چشمگیری داشته است.

مدیر عامل شرکت Curve

مدیر عامل شرکت Curve مایکل آگروف روسی است که تجربه های زیادی در خصوص شرکت های رمزارزهای پایه دارد. وی در سال ۲۰۱۵ بنیان گذار شرکت CTO of NuCypher بود که این شرکت در زمینه تجارت ارزای رمزنگاری شده بر پایه حفظ حریم خصوصی و زیر ساخت ها فعالیت می‌کرد. آگروف همچنین بنیان گذار شبکه های بانکی غیر متمرکز LoanCoin است.

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال CRV

پیش بینی قیمت آینده ارز دیجیتال Curve DAO Token (CRV) فرایند ساده ای نیست به همین دلیل تصمیم گرفتیم از داده های وب سایت digitalcoinprice.com استفاده کنیم.
همانطور که در زیر مشاهده می کنید digitalcoinprice.com پیش بینی کرده است CRV در سال 2028 یعنی 7 سال دیگر حدود 16.87 دلار ارزش داشته باشد و همچنین پیش بینی کرده است در سال های آینده روند کاملا رو به رشد و صعودی باشد.

وجه تمایز Curve DAO Token چیست؟

Curve DAO Token با کارکرد به عنوان یک AMM اختصاصی برای بیت کوین های ثابت، مورد توجه قرار گرفت، راه اندازی توکن DAO و CRV با توجه به استفاده حکومتی CRV، سودآوری بیشتری به همراه دارد ، زیرا این سود براساس تعهد میزان نقدینگی و مدت مالکیت به کاربران تعلق می‌گیرد.
در ماه آگوست ، Curve یک سازمان خودمختار غیرمتمرکز (DAO) را راه اندازی کرد، که CRV به عنوان توکن داخلی آن شناخته می‌شود. DAO یک ابزار مبتنی بر اتریوم (Ethereum) است که میان هزینه واریز شده توسط کاربران، قراردادهای هوشمند ایجاد می‌کند.

ارز دیجیتال کرو دائو توکن (Curve DAO Token) را از کجا بخریم و کجا ذخیره کنیم؟

شما می‌توانید ارز دیجیتال کرو دائو توکن (Curve DAO Token) را هم اکنون در صرافی‌های معتبر ایرانی مثل صرافی ارز دیجیتال مهران بیت خرید و فروش کنید. همچنین می‌توانید ارز سی آر وی (CRV) خود را در کیف پول‌های نرم‌افزاری مثل تراست والت (Trust Wallet)، اتمیک والت (Atomic Wallet) و کیف پول‌های سخت‌افزاری مثل لجر (Ledger) ذخیره کنید.

سخن پایانی از ارز کرو دائو توکن

Curve قصد دارد به محبوبیتی بزرگ بین پلتفرم‌های غیرمتمرکز مانند Uniswap برسد و ویژگی اصلی آن ثبات آن است. با در نظر گرفتن این موضوع، Curve بر تجارت استیبل کوین‌ها از طریق یک مدل AMM تمرکز می‌کند.
با درک اینکه کرو دائو توکن چیست، هر روزه تعداد بیشتری افراد به دنیای کریپتو می‌پیوندند، این اکوسیستم در حال رشد بوده و می‌توان با اطمینان گفت که تمایل آنها برای ثبات در سیستم‌های مالی غیرمتمرکز رشد خواهد کرد. Curve به طور مستقیم پاداش و همچنین فرصت شکل دادن به پیشرفت مکانیسم را ارائه می‌دهد. با در نظر گرفتن همه این عناصر، می‌توان ادعا کرد که Curve مقداری قدرت ثبات دارد.