مهران بیت
دارما کش ارز دارما کش

قیمت ارز دارما کش (DMCH)

نرخ تومانی خرید
در دسترسی نیست
نرخ تومانی فروش
در دسترسی نیست
تومان
0%
$
دارما کش دارما کش
DMCH
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
تلگرام:
Telegram
دیسکورد:
Discord

ارز دیجیتال دارما کش (Darma Cash) چیست؟

 

دارما کش (Darma Cash) با نماد اختصاری DMCH، که در سال 2019 راه اندازی شد، قصد دارد نسل جدید بلاک چین ناشناس مبتنی بر Monero (XMR) باشد. DMCH دفتر کل بلاک Block DAG را با PPoS پذیرفته و آدرس‌های خصوصی، داده‌های مالی پنهان، هویت‌های پنهان، IP بدون ردیابی، قراردادهای هوشمند خصوصی و DeFi/DEX را در چارچوب حریم خصوصی مونرو یکپارچه می‌کند.

ارز دیجیتال دارما کش Darma Cash (DMCH) چیست؟

رسالت دارما کش

 

هدف پروژه DMCH ایجاد یک اکوسیستم جامعه حریم خصوصی توزیع شده غیرمتمرکز در بالای بلاک چین DMCH است. DMCH مفهوم اصلی Pool PoS (PPoS) را معرفی می کند، که به معنای PoS غیرمتمرکز بدون محدودیت گره با هدف تحقق یک SDWAN جهانی خصوصی با سرعت بالا از طریق گسترش گره های PPoS است. هدف DMCH نه تنها یک ارز دیجیتال بلکه یک اینترنت خصوصی غیرمتمرکز است.

 

ارز دیجیتال Darma Cash (Darma Cash) که بصورت اختصاری با نماد DMCH میان ارز های دیجیتال شناخته می شود توانسته رتبه 329 را میان ارزهای دیجیتال کسب نماید. این ارز برای اولین بار در تاریخ 1399/03/08 در لیست ارزهای دیجیتال کوین مارکت کپ لیست شده و تا به امروز کل مارکت کپ ارز دارما کش یا حجم بازار آن حدود 120.61 میلیون دلار بوده که معادل 3,956.11 میلیارد تومان می باشد. تعداد کل سکه های ارز دیجیتال Darma Cash 460.00 میلیون عدد بوده که از آن تعداد 217.85 میلیون سکه در شبکه معامله می شود. دامیننس دارما کش یا سهم بازار ارز دارما کش تا به امروز از کل بازار حدود 0 درصد است و 100 درصد باقی متعلق به سایر ارز های دیجیتال بلاکچین می باشد.

 

در لحظه نگارش این متن قیمت Darma Cash لحظه 0.26 دلار است که با احتساب نرخ تتر 32,800 تومانی، قیمت DMCH به تومان معادل 8,600.25 تومان معامله میگردد. قیمت ارز Darma Cash در 24 ساعت گذشته با 0.00 دلار خرید و فروش ، 0.00 دلار یا 262% تغییر داشته که در یک هفته گذشته 72% می باشد.