مهران بیت
دیوی ارز دیوی

قیمت ارز دیوی (Divi)

نرخ تومانی خرید
در دسترسی نیست
نرخ تومانی فروش
در دسترسی نیست
تومان
0%
$
دیوی دیوی
Divi
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
وایت پیپر:
Whitepaper
تلگرام:
Telegram
گیت هاب:
Github

دیوی چیست؟

دیوی (Divi) یک پروژه بلاکچین است که هدف آن تسریع در پذیرش ارزهای دیجیتال است. این پروژه در نظر دارد با شعار خود مبنی بر “رمزنگاری آسان”، استفاده از ارزهای دیحیتال را به یک کار ساده و بدون اصطکاک تبدیل کند و به دسترسی بیشتر دارایی های دیجیتال برای کاربران روزمره کمک کند. دیوی Divi می گوید که می تواند با انتقال پیچیدگی های فناوری بلاکچین در پشت صحنه و در عین حال ارائه یک تجربه کاربری بصری ساده به کاربران، که در تمام برنامه های Divi سازگار است، به این مهم دست یابد.

دیوی DIVI چیست؟

دیوی DIVI در ابتدا به عنوان استاندارد ERC20 که در بلاکچین اتریوم اجرا می شود راه اندازی شد، اما دیوی در سپتامبر 2018 به یک بلاکچین بومی نقل مکان کرد. همچنین در این فرآیند Divi با استاندارد ERIV-20 با 100 توکن بومی DIVI مبادله شد.

ترکیبی از پیاده سازی بلاکچین منحصر به فرد Divi و کیف پول هوشمند بصری آن، معاملات ارزهای دیجیتال را سریعتر، ارزان تر و استفاده از آن را آسان تر می کند. کاربران Divi می توانند با یک کلیک نصب سفارشی خود که به MOCCI معروف است، یک راه حل برای کمک به امنیت اکوسیستم Divi و شرکت در روند اعتبار سنجی معاملات و کسب پاداش در هنگام انجام این کار راه اندازی کنند.

پروژه Divi از زمان آغاز به کار خود در سپتامبر 2018، تعداد زیادی افتخار را کسب کرده است، از جمله کسب مقام سوم در مسابقه “Token Tank” 2018 در World Crypto Con در لاس وگاس و همچنین رتبه بندی به عنوان شماره بهترین پلتفرم masternode توسط Omni Analytics.

معرفی تیم مدیریت دیوی

تیم موسس Divi از سه فرد باتجربه تشکیل شده است: جف مک کیب ، مایکل گرینوود و نیک ساپونارو.

جف مک کیب مدیر عامل شرکت Divi است. جف یک کارآفرین معروف است که در موفقیت چندین کسب و کار چند میلیون دلاری نقش مهمی داشته و به طور مرتب در رسانه ها در مورد بحث ارزهای دیجیتال و سایر فناوری های مالی دیده می شود. او همچنین به عنوان بنیانگذار LightningWorks ، یک شرکت رسانه ای مبتنی بر بلاکچین و NFT که از Divi به عنوان روش اصلی پرداخت استفاده می کند، کار می کند.

مایکل گرینوود قبلاً نقش مدیر فنی یا CTO را در  Divi بر عهده داشت، اما در سال 2019 از سیستم خارج شد و فعالیت های دیگری را دنبال کرد. او یک مهندس نرم افزار باتجربه است که چندین سمت برجسته در شرکت های بزرگ (از جمله مایکروسافت) داشته و دارای تجارب زیادی در زمینه های تجربه کاربر (UX)، هوش مصنوعی و امنیت است.

سرانجام، نیک ساپونارو قبلاً توسعه دهنده اصلی Divi بود، اما در ژانویه 2019 به CIO ارتقا یافت، نقشی که او تا امروز نیز بر عهده دارد. نیک مسئول مدیریت بلاکچین دیوی Divi و تیم های توسعه کیف پول هوشمند است.

نحوه استخراج دیوی

دیوی Divi حول یک بلاکچین اثبات سهام (POS) که از الگوریتم های اجماع است، طراحی شده به صورت سفارشی ساخته شده است که برای حفظ امنیت شبکه از ترکیبی از مدل های مختلف و staking جداگانه استفاده می کند.

برای استیک دیوی در کیف پول آن، حداقل 10000 توکن دیوی را باید در کیف پول خود داشته باشید و میتوانید آن را استیک کنید. حداقل میزان توکن ها برای استیک 10000 عدد می باشد.

جوایز استخراج دیوی به شرح زیر تقسیم میگردد:

  • 45٪ به شرکتهای مسترنود
  • 38٪ به سهامداران
  • 9٪ دیوی به خزانه توسعه و بازاریابی
  • 7٪ ارز دیوی به خزانه مبادلات و نقدینگی
  • 1٪ به امور خیریه

امنیت در دیوی چگونه تامین میگردد؟

فراتر از امنیت استاندارد مبتنی بر شبکه، دیوی Divi همچنین اقداماتی را انجام می دهد تا اطمینان حاصل کند که کاربران و وجوه آنها در سطح کیف پول فردی ایمن نگه داشته می شوند. این امر با ایجاد چندین لایه امنیتی در محصول کیف پول هوشمند خود، از جمله بیومتریک، قابلیت های چند امضایی و سرویس بازیابی کلید خصوصی، به این مهم دست می یابد. Divi اشاره کرده است که آنها همچنین به دنبال پیاده سازی ویژگی قفل زمانی هستند که بطور برگشت ناپذیری سکه ها را برای یک دوره خاص قفل می کند.

کد دیوی Divi توسط متخصصین امنیتی شخص ثالث نیز مورد بازرسی قرار گرفته است. اطمینان حاصل کنید که هیچ آسیب پذیری شناخته شده ای در شبکه دیوی وجود ندارد.

قیمت دیوی

ارز دیجیتال دیوی در زنجیره خود 2,327,571,521 توکن دارد که از این تعداد 2.33B DIVI در حال گردش می باشد. حجم بازار دیوی در زمان نگارش این مقاله حدود 147 میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه 191 بازار رمزارزها قرار داده است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.