مهران بیت
الاستوس ارز الاستوس

قیمت ارز الاستوس (ELA)

نرخ تومانی خرید
در دسترسی نیست
نرخ تومانی فروش
در دسترسی نیست
تومان
0%
$
الاستوس الاستوس
ELA
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
تلگرام:
Telegram
دیسکورد:
Discord
گیت هاب:
Github

الاستوس چیست؟

الاستوس (Elastos) با نماد اختصاری ELA، قصد دارد نسخه ای از اینترنت مبتنی بر بلاک چین باشد. این پروژه از سال 2000 شروع می شود. با این حال، نسخه فعلی که مبتنی بر فناوری بلاک چین است و توسط Elastos در حال توسعه است، در ژوئن 2017 تاسیس شد.

ارز دیجیتال الاستوس Elastos - ELA چیست؟

تیم پشت این پروژه واقعاً معتقد است که اتریوم و همچنین پلتفرم‌های DApp با محدودیت‌هایی در مقیاس‌بندی مواجه هستند. به گفته Elastos، در حالی که برای قراردادهای هوشمند عالی بوده، اما اصلا انعطاف پذیر نیستند و برای کاربردهای کامل نامناسب هستند. Elastos پلتفرمی برای برنامه های غیرمتمرکز یا به اختصار DApps است که ادعا می کند بسیاری از این محدودیت ها را حل می کند.
الاستوس با نماد اختصاری ELA یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که ذر لحظه نگارش این متن با ارزش بازار حدود ۲۳.۸۲ میلیون دلار، در رتبه ۶۰۴ بازار قرار داشته و سهم ۰.۰۰۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد .
هر واحد از Elastos در لحظه نگارش این متن با قیمت ۱.۱۷ دلار، با احتساب نرخ تتر ۵۱,۴۱۲ تومان معادل ۶۰,۱۹۰ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۳۳۷.۵۷ هزار دلار است. قیمت الاستوس در ۲۴ ساعت قبل از لحظه نگارش این متن -۱.۱۹% کاهش یافته است.
بالاترین قیمت الاستوس در تاریخ ۰۵ اسفند ۱۳۹۶(24 February 2018) معادل ۹۳.۹۵ دلار بوده که همینک %۹۸.۷۵ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش الاستوس ۲۰.۳۵ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۲۸.۲۲ میلیون خواهد بود. در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن الاستوس معامله می‌شود، صرافی AEX با سهم %۳۲.۸۵ از حجم معاملات روزانه است.
برای دسترسی و کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این پروژه می توانید از طریق لینک به وب سایت رسمی Elastos مراجعه و آخرین اخبار و همچنین اطلاعات به روز شده آن را مشاهده کنید.