مهران بیت
الونگیت ارز الونگیت

قیمت ارز الونگیت (ELONGATE)

نرخ تومانی خرید
در دسترسی نیست
نرخ تومانی فروش
در دسترسی نیست
تومان
0%
$
الونگیت الونگیت
ELONGATE
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
تلگرام:
Telegram
وایت پیپر:
Whitepaper

الونگیت چیست؟

ارز دیجیتال الونگیت (Elongate) یکی از جدیدترین ارزهای کریپتو کارنسی است که در توئیت آقای ایلان ماسک نیز اعلام شد. این ارز با ادای احترام به میلیاردر بزرگ تسلا و بنیانگذار paceX به عنوان جدیدترین ارز رمز شناخته شده در جهان معرفی شد.

جوکهای رسانه‌های اجتماعی ماسک در مورد رمز ارزهای مختلف مانند بیت کوین و دوج‌کوین ، ارزش آنها را چندین برابر کرده است و ارزهای جدیدی نیز، هر روز تولید می‌شوند. الونگیت نیز آخرین ورودی به بازار رمز ارزها و مطابق الگوی رفتاری است که از شوخی شخصی حاصل شده است. در این مقاله، هر چیزی که باید در مورد این ارز دیجیتال بدانید، آمده است. 

آشنایی با ارز دیجیتال الونگیت (Elongate)

به تازگی ارز دیجیتال جدیدی به نام الونگیت (Elongate) در فضای آنلاین مورد توجه قرار گرفته است. در حالی که این ارز دیجیتال نام خود را از ماسک گرفته است اما در حقیقت، او هیچ ارتباط واقعی با الونگیت ندارد. حتی خود وب سایت رسمی نیز، اظهار داشته است که این رمز ارز هیچ وابستگی به آقای ایلان ماسک ندارد.

مفهوم “Elongate” با یک توییت در 25 مارس 2021 توسط الون ماسک پدیدار شد. آقای ایلان ماسک با اشاره به “رسوایی واترگیت” که در نهایت منجر به استعفای رئیس جمهور ریچارد نیکسون شد به فالورهای توییتر خود گفت که اگر او در یک رسوایی درگیر شود، باید آن را “الونگیت” بنامند. سه هفته بعد، یک فالور مشتاق، وب سایت Elongate را راه‌اندازی کرد و اکنون مالک بیش از صد هزار عضو در جامعه است.

اظهارات وبسایت رسمی الونگیت (ELONGATE)

وب سایت رسمی الوگنیت، از یک ارز دیجیتال بدون اصطکاک با عملکرد بالا و تورم‌زا خبر داده که بر روی زنجیره هوشمند بایننس(Binance) ساخته شده است. الونگیت در وبسایت رسمی خود متعهد شده است تا 80 درصد درآمدش را به امور خیریه بازگرداند. این کار ترکیبی از یک ابتکار بشردوستانه توسط ارزهای دیجیتال و یک تغییر عمده در این پارادایم است. الون‌گیت تلاش می کند تا در این قلمرو پیشگام شود.

کارشناسان می‌دانند که یک پست می‌تواند مقدار افزایش ناگهانی الونگیت را افزایش دهد. چند هفته پیش، ماسک تصویری از آثار هنری جوآن مایرو(Joan Miro)، نقاش و مجسمه ساز اسپانیایی را در توییتر به اشتراک گذاشت. و زیر آن عنوانی گذاشت « دوج در حال پارس ماه است. » اندکی بعد، ارزش این ارز دیجیتال 160 درصد افزایش یافت.

اخبار جدید پیرامون رمز ارز جدید الونگیت (ELONGATE)

طبق اخبار « رمزارز جدید الونگیت (ELONGATE) در مجموع 1.000.000 دلار آمریکا به موسسات خیریه مختلف متعهد شده است. » این ارز دیجیتال سریعالسیر که تنها چند هفته پیش راه اندازی شد در مجموع بیش از 1،000،000 دلار آمریکا کمک مالی به موسسات خیریه مختلف وعده داده است.

الونگیت بر روی زنجیره هوشمند بایننس (Binance) ساخته شده است، رمز ارزی که از توییت ایلان ماسک متولد شده و از آن پس مصمم است که از قدرت و سرمایه اعضا و فرهنگ اینترنتی برای تغییر چهره خیریه‌ها استفاده کند.

جامعه الونگیت که از فضای ارزهای رمزها متولد شده، برای حمایت از جنبش خیرخواهانه به وجود آمده است. ارز رمز الونگیت، در مجموعه‌ برنامه‌ جریان‌های زنده هفتگی موسوم به احزاب خیریه و جامعه سرمایه گذاران گره خورد. این رمز ارز به سازمان‌های خیریه از جمله کودکان بین المللی، اقدام علیه گرسنگی و پاکسازی اقیانوس کمک مالی کرده است.

بیگ گرین یک سازمان غیرانتفاعی است که توسط کیمبال ماسک و هوگو ماتسون تاسیس شده است و مأموریت دارد تا اماکن سالمی برای یادگیری و رشد کودکان ایجاد کند. 

ارز دیجیتال الونگیت (ELONGATE) چیست؟

همان طور که گفته شد، الونگیت یک رمز ارز است که توسط توییتی در تاریخ 25 مارس و به وسیله آیکون میلیاردر فناوری و خیرخواه ایلان ماسک متولد شد. از آنجا، یک توسعه دهنده بلاکچین، رمز ارز الونگیت (Elongate) را ایجاد کرد. توکن مبتنی بر جامعه که ماهیت کلی تجارت رمزنگاری را با ابتکارات خیرخواهانه ادغام می‌کند.

چند روز پس از آغاز فعالیت، اعضای جامعه برای حفظ، مدیریت و مقیاس گذاری پروژه خود سازماندهی شدند. الونگیت در حال حاضر توسط مدیر ارشد اجرایی، لورنزو آندری که یک خبره تجارت مستقر در سوئیس است، هدایت می‌شود. این تیم به طور متداوم در حال گسترش بوده و متعهد به توسعه بیشتر عملیات خود می‌باشد. در حال حاضر، Elongate هیچ ارتباطی با Elon Musk ندارد. 

با توجه به ابتکارات بیشماری چون همپوشانی هیجان انگیز الونگات، ژن پانتیگ، مدیر ارشد بازاریابی در الونگیت توضیح داد که « Elongate یک هدف مشخص دارد که به عنوان دروازه‌ای برای ابتکارات دیجیتال در جهان واقعی قرار گیرد. فضای ارزهای دیجیتال یک قدرت دست نخورده است که در آن طرفدارانی از اقشار مختلف جامعه وجود دارند و مایل به کمک به تغییر جهان هستند. » 

در حال حاضر، Elongate از جامعه‌ای متشکل از بیش از 250،000 مالک توکن تشکیل شده است که در کل پلتفرم و کانال‌هایش بیش از 140،000 نفر آن را دنبال می‌کنند. برای اطلاعات بیشتر در مورد الونگیت (Elongate) می‌توانید به این آدرس مراجعه نمایید و برای تماس با ژن پانتیگ، کارشناس ارشد بازاریابی این توکن از طریق این ایمیل اقدام فرمایید. این رمز ارز علاوه بر وبسایت دارای حساب کاربری در فیسبوک و اینستاگرام است.

نتیجه‌گیری

در این مقاله با ارز دیجیتال الونگیت (Elongate) آشنا شدیم. الونگیت آخرین ورودی به بازار رمز ارزها است که از یک شوخی شخصی حاصل شده است. جامعه الونگیت که از فضای ارزهای رمزها متولد شده و برای حمایت از جنبش خیرخواهانه به وجود آمده است. این رمز ارز، یک هدف مشخص دارد و قرار است تا به عنوان دروازه‌ای برای ابتکارات دیجیتال در جهان واقعی به کار رود. به کمک این توکن، ماهیت کلی تجارت رمزنگاری با ابتکارات خیرخواهانه ادغام می‌شود. امیدواریم که این مطالب به شما پیرامون این ارز رمز جدید، آگاهی داده باشد.