مهران بیت
انرژی وب توکن ارز انرژی وب توکن

قیمت ارز انرژی وب توکن (EWT)

نرخ تومانی خرید
در دسترسی نیست
نرخ تومانی فروش
در دسترسی نیست
تومان
0%
$
انرژی وب توکن انرژی وب توکن
EWT
آدرس وب سایت:
Energyweb.org
توییتر:
Twitter
تلگرام:
Telegram
فیسبوک:
Facebook
لینکدین:
Linkedin
#Substrate#Energy#Enterprise Solutions#Identity#Polkadot Ecosystem

انرژی وب توکن (Energy Web Token) چیست؟

انرژی وب توکن (Energy Web Token) با نماد اختصاری EWT، ارز دیجیتالی مربوط به انرژی وب چین است. این رمزارز یک پلتفرم مجازی بر پایه بلاکچین است که طراحی شده و از اپلیکیشن‌های توسعه انرژی پشتیبانی کند.

بررسی ارز دیجیتال انرژی وب توکن Energy Web Token - EWT
انرژی وب چین (Energy Web Chain) در سال 2019 راه‌اندازی گردید؛ شرکت توسعه دهنده بستر این پلتفرم؛ شرکتی متخصص و غیرانتفاعی است و هدف آن این است که با استفاده از انرژی وب توکن، به توسعه‌دهندگان شرایطی اعطا کند که بتوانند برای متنوع کردن روش‌های تولید انرژی، اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز (Dapps)،  بسازند. 
پلتفرم مجازی انرژی وب توکن  پتانسیل و توانایی جذب سود و مزایا برای توسعه‌دهندگان در هر جای دنیا را دارد. اشخاصی همچون توسعه‌دهندگان نرم‌افزاری، بازاریاب‌ها و اپراتورهای شبکه، می‌توانند با انجام فرآیندهای مورد نیاز برای توسعه، از مزایای این پلتفرم بهره‌مند شوند. 

بنیانگذاران انرژی وب توکن چه کسانی هستند؟

انرژی وب توکن (Energy Web Token) یک پروژه تلفیقی از سوی موسسه راکی مانتین و گرید سینگولاریتی است. راکی مانتین یکی از شناخته‌ شده‌ترین نام‌های مرتبط با تحقیقات و توسعه در زمینه انرژی است. این موسسه در پروژه‌های بزرگ مربوط به انرژی حضور داشته و با ساخت انرژی وب چین، قصد دارد تا از قدرت تکنولوژی غیرمتمرکز بلاکچین  برای ایجاد راه حل‌های غیرمتمرکز جهت استفاده بهتر از انرژی سود ببرد. 

گرید سینگولاریتی با استفاده از تجربیات خود در مورد بلاکچین، از این پلتفرم برای ساخت انرژی وب چین استفاده کرده است. این موسسه با استفاده از نیروهای متخصص و مشهور در حوزه کاری خود، متخصصان اصلی اتریوم و متخصصان حوزه انرژی، مهمترین نقش را در راه اندازی Energy Web Token (EWT) داشته است. 

ویژگی خاص و منحصر به فرد انرژی وب توکن چیست؟

در زمان توسعه انرژی وب چین، سازندگان آن (GSy و RMI) به دنبال ایجاد روشی برای استفاده بهتر از انرژی با الهام از بلاکچین و اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز بوده‌اند.
یکی از قابلیت‌های جذاب این پلتفرم که باعث فروش بیشتر آن نیز شده است، امکان توسعه اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز (DApps) توسط اشخاص توسعه‌دهنده است؛ در حالی که بلاکچین اتریوم با راه‌اندازی موجب ایجاد تنوع و تعریف مفاهیم جدیدی شد. انرژی وب چین نیز به همین شکل باعث ایجاد تغییر در رویکرد استفاده از انرژی و هدفمند شدن آن شده است. 
با دانستن این نکته که انرژی وب چین با تخصص و ایده‌ای جدید توسعه داده شده است، ارائه خاصیت مقیاس‌پذیری و حفظ حریم خصوصی کاربر ارائه شده از سوی آن نیز، شما را شگفت‌زده خواهد کرد. این پلتفرم به تازگی تکنولوژِی غیرمتمرکز سیستم انرژی وب اپراتینگ را راه اندازی کرده است Energy web) Decentralied operating system) این تکنولوژی به کاربران امکان مدیریت و کنترل سیستم‌های آنلاین را می‌دهد. 
در حال حاضر، کوین Energy Web Chain در رتبه 102 بازار کریپتوکارنسی قرار گرفته است. 

چه تعداد کوین EWT در بازار ارزهای دیجیتال وجود دارد؟

تیم سازنده Energy Web Chain در نظر دارد تا در مدت 10 سال، تمامی 100 میلیون کوین انرژی وب توکن را عرضه کند. در حال حاضر 48 میلیون کوین EWT در کریپتوکارنسی عرضه شده است.
به جز تعداد کل کوین‌ها، تعداد 14 میلیون کوین EWT برای تیم توسعه دهنده انرژی وب توکن در نظر گرفته شده است. 10 میلیون کوین EWT نیز به 2 موسسه سازنده این رمزارز تعلق دارد؛ البته این کوین‌ها تا ژانویه 2021 قابل معامله نخواهند بود. 
حدود4 میلیون کوین نیز برای همراهان و اعضای قدیمی به عنوان پاداش در نظر گرفته شده است. 

امنیت کوین EWT چگونه تامین می‌گردد؟

پلتفرم Energy Web Chain بر پایه اثبات اعتبار – Proof of Authoriy  ساخته شده است. این موضوع به معنای آن است که بلاکچین با استفاده از مدیران معتبر، به ساخت بلاک‌های جدید می‌پردازد. این پلتفرم سیستمی سریع تر از اثبات کار (Proof of Work) است و به کاربران امکان تراکنش‌های بسیار زیادی نسبت به POW می‌دهد. 
به دلیل اینکه کوین EWT بر  پایه ERC-20 نمی‌باشد، تیم توسعه دهنده اقدام به توسعه یک توکن داخلی با نام EWTB کرده است. این توکن به کوین‌های EWT اجازه می‌دهد در بستر اتریوم منتقل شوند. این اقدامات به انرژی وب توکن اجازه می‌دهد تراکنش‌های بسیار آسانی انجام دهد و بین بلاکچین‌های مختلف به راحتی رد و بدل شود. 

چگونه و از کجا کوین EWT  بخریم؟

با پیشرفت و شناخته‌تر شدن کوین انرژی وب توکن، روز به روز به اعتبار این کوین در صرافی‌های مختلف اضافه شده و هر چند مدت یکبار، در یک صرافی معتبر لیست می‌شود. از معتبرترین صرافی‌های ارائه دهنده EWT می‌توان به کوکوین اشاره کرد؛ پس از آن صرافی لیکوئید و هات بیت هستند که از صرافی‌های معتبر و پشتیبانی کننده کوین Energy Web Chain به شمار می‌روند.